Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Можно ли на АлиЭкспресс заказать такую модель магнитолы, azb798t/12 philips ?
Через поиск, не нашел у них такой товар.
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
1.05 разместил заказы, 3.05 продавцы отправили Мистом. Вчера 9.05 засветились во Львове, завтра по идее должно прибыть.
Однако, заказы от 3.05, которые были размещены с акционными промо-кодами, только прибыли в транзитную страну, т.е ещё с неделю пока оно сюда придёт.
Мораль такова, что всё что заказывается вне акций и промо-кодов прилетает пулей.
 

SIRKO

Читатель
Реєстрація
06.04.08
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 10
1.05 разместил заказы, 3.05 продавцы отправили Мистом. Вчера 9.05 засветились во Львове, завтра по идее должно прибыть.
Однако, заказы от 3.05, которые были размещены с акционными промо-кодами, только прибыли в транзитную страну, т.е ещё с неделю пока оно сюда придёт.
Мораль такова, что всё что заказывается вне акций и промо-кодов прилетает пулей.
Акційне з проміками/купонами також швиденько їде, якщо Містом/Новою поштою. Якщо Укрпошта, та ще й митниця - то тут жесть. У мене сьогодні потєряшку рівно місяць на митниці. І не тільки моя.
 
Реєстрація
06.05.09
Місто
Кременчук
Телефон
Google Pixel 6a
1.05 разместил заказы, 3.05 продавцы отправили Мистом. Вчера 9.05 засветились во Львове, завтра по идее должно прибыть.
Однако, заказы от 3.05, которые были размещены с акционными промо-кодами, только прибыли в транзитную страну, т.е ещё с неделю пока оно сюда придёт.
Мораль такова, что всё что заказывается вне акций и промо-кодов прилетает пулей.
Акційне з проміками/купонами також швиденько їде, якщо Містом/Новою поштою. Якщо Укрпошта, та ще й митниця - то тут жесть. У мене сьогодні потєряшку рівно місяць на митниці. І не тільки моя.
Останні Укрпоштою до мене їхали 11-14 діб. Трек-номери RO...LV та RK...LV. З SK...LV вкладалися в 3 тижні. Хоча одне таке замовлення їде вже 39 діб.
Все придбано з використанням купонів, проміків та монеток.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Розганяють в рекламі сильно Temu. Хтось пробував замовляти, є щось варте уваги?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
happy_stone, якраз сьодня попробував, до Дня Матері в них безкоштовна доставка на любі товари, єдине кошик має бути мінімум на ~400 гривень.
 

PJR

Реєстрація
26.03.16
Місто
Запорожье
1.05 разместил заказы, 3.05 продавцы отправили Мистом. Вчера 9.05 засветились во Львове, завтра по идее должно прибыть.
Однако, заказы от 3.05, которые были размещены с акционными промо-кодами, только прибыли в транзитную страну, т.е ещё с неделю пока оно сюда придёт.
Мораль такова, что всё что заказывается вне акций и промо-кодов прилетает пулей.
Акційне з проміками/купонами також швиденько їде, якщо Містом/Новою поштою. Якщо Укрпошта, та ще й митниця - то тут жесть. У мене сьогодні потєряшку рівно місяць на митниці. І не тільки моя.
у мене з друзями 7 чи 8 смартфонів висить з 11 числа, вчора дзвонив в укрпошту, казав скажіть правду, що сталося, не зізналися. Може ракета прилетіла кудись, всі посилки згоріли, і вони ні нам правди не кажуть, ні китайцям, щоб з ними не припинили співробітництво.
Треба китайцям писати, щоб нагнули українську митницю
 
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
1.05 разместил заказы, 3.05 продавцы отправили Мистом. Вчера 9.05 засветились во Львове, завтра по идее должно прибыть.
Однако, заказы от 3.05, которые были размещены с акционными промо-кодами, только прибыли в транзитную страну, т.е ещё с неделю пока оно сюда придёт.
Мораль такова, что всё что заказывается вне акций и промо-кодов прилетает пулей.
Акційне з проміками/купонами також швиденько їде, якщо Містом/Новою поштою. Якщо Укрпошта, та ще й митниця - то тут жесть. У мене сьогодні потєряшку рівно місяць на митниці. І не тільки моя.
у мене з друзями 7 чи 8 смартфонів висить з 11 числа, вчора дзвонив в укрпошту, казав скажіть правду, що сталося, не зізналися. Може ракета прилетіла кудись, всі посилки згоріли, і вони ні нам правди не кажуть, ні китайцям, щоб з ними не припинили співробітництво.
Треба китайцям писати, щоб нагнули українську митницю
Отримав деякі з цих "7-8 смартфонів". китайський друг на посилках вказав, що це бездротові навушники і оцінив їх в 146 доларів. При тому , що сам телефон коштував у нього в магазині менше 100 доларів і ціна в магазині була менше 100 доларів. Поставив йому "*"відгук на всі лоти.
Може, вашим друзям оцінка навушників вказана в 200 баксів і в китайця вимагають підтвердження?
Мої навушники висіли з 17 по 28 квітня на 03098 і прийшли запакованими, крім одного, де прорвана боковина і заклеєна скотчем Укрпошти. Але через той порив в принципі можна побачити, які там навушнки
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Не рекомендую мати справу з нібито популярним магазином інструментів Prostormer, вже місяць не хочуть повертати кошти за присланий зламаний тример. Спершу Алі стало на мою сторону як покупця щодо повернення коштів, але продавець відхилив повернення товару і грається в «ви цей диспут закрийте і створіть новий з темою що доставка похерила коробку а не я прислав гімно і тоді гроші виплатять».
Upd. 13/05- прийняли рішення повернути повну вартість товару.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Купила родственница чехол для наушников. Оказалось, что он не фиксируется, то есть, не закрывается. Подала на рефаунд. Результат: вернуть товар:cool:, за счет продавца. Товар стоит 3$, понятно, что возврат будет дороже. Как это всё разрулить, подскажите?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Заказал десяток товаров, все едут разной посылкой, 4 НП, 6 мист, дата отправки одинаковая, одну посылку НП уже получил, две мистом уже отправлены со Львова, остальные еще ожидаются. НП отправляет с Киева, а мист со Львова.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Как это всё разрулить,
Никак, отправка посылки в Китай, зачастую дороже самого товара в посылке. :)
Али это всё давно понял и мы полностью беззащитны.:cautious:
Оплачивает же продавец. Он согласен заплатить дороже самого товара?
 
Зверху