Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
На монєтках навіть до 16$ знижку ловив (на дорогих замовленнях)
Я помітив такий нюанс - щоб отримати максимальну знижку, треба купувати кожен товар окремо, коли тиснеш "купити", тільки тоді бачиш скільки. Якщо накидуєш ці самі товари декілька в кошик - на виході знижок немає...
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Nops,
отримав вже два рушники - тряпка фібра синтетична насправді. Ніякого котону. Зараз вже є третій подарунок, назбирав, але не знаю, що обрати. Четверте коло не планую - крадії часу.
Ціна всюду як у промоакції
Мені воно запропонувало за замовченням навушники, або щоб я вибрав щось інше зі списку, рушники там теж були, вибрав як казав зарядний пристрій. Коли натиснув на кнопку отримати, воно написано, що потрібно буде заплатити 4 грн.(тоді платіжна картка була прив'язана до профілю) я погодився, мене перекинуло на сторінку товару де його можна купити за 127 грн. І тепер коли я у призах натискаю отримати, мене все одно перекидає на сторінку купівлі. У вас не так відбувається? Ну й моя повага, що змогли 2 штуки виростити, мене на 1 насилу хватило, там на останніх стадіях взагалі на 0,02% прогрес йшов за кожний полив.)))
 

Вкладення

  • Screenshot_20240427_221311_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240427_221311_AliExpress.jpg
    209.2 КБ · Перегляди: 29
  • Screenshot_20240427_222916_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240427_222916_AliExpress.jpg
    229.9 КБ · Перегляди: 28
Останнє редагування:
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Nops,
у вас всі товари чорним кольором кнопка купувати - нічого не бентежить?
чекайте поки з'являться у наявності по знижці
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
@Nops,
у вас всі товари чорним кольором кнопка купувати - нічого не бентежить?
чекайте поки з'являться у наявності по знижці
То я просто список кинув, що мені взагалі пропонували, кнопки були зеленими до того, як я вибрав приз. Вона мені нафіг не потрібна, ця зарядка, щоб чекати її по знижці. Тут принцип, хочу з'ясувати в чому справа, чому у вас спрацювало, а в мене ні 4 грн. не зняло, а перекидає його купити. На відео я записав, що в призах воно наче є, але теж пропонує її лише купити.
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
@Nops,
просто очікувати на товар зі знижкою, кількість лімітована - не завжди доступна
Маєте на увазі, що воно згодом з'явиться і можна буде забрати? Гаразд почекаю. Дивно ще, чому служба підтримки не працює, пише що не може завантажити сторінку. Мабуть навмисне відключили.))
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
.........Четверте коло не планую - крадії часу.
Справжні крадії часу - це Merge Boss та GoGoMatch (після 1000-го рівня). Вирощуванням займаюсь виключно тому, що потрібні монетки для Merge Boss. А іграшки дійсно з присмаком шахрайства: Merge Boss краде бали енергії під маскою сбою мережи.
Доречи, рушник не поганий: воду якось поглинає, шкіру не дере, легенький.... да за 4грн.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Дивно ще, чому служба підтримки не працює, пише що не може завантажити сторінку.
Вона не грузиться, бо досі знаходиться на підарських серверах, а ваш провайдер блокує. Пробуйте через впн.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Доречи, рушник не поганий: воду якось поглинає, шкіру не дере, легенький.... да за 4грн.
Скорше звичайний туристичний/спортивний з мікрофібри.
Як швидко він сохне?
Не знаю. Ввечері після миття на мотузку повісив, зранку сухий зняв.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Потрібна порада:
Замовив тример Prostormer з одеського складу. Минає 12 днів, приходить з Китаю порожній пакет. Пишу китайцю- автоматична відповідь що він працює з понеділка по п‘ятницю. Відкриваю спір, виграю. Китаєць відповідає- ось тобі трекінд код з Укрпошти і закрий диспут, справді десь загубилось на терміналах, але вже нарешті їде. Пишу в підтримку Алі- радять закрити спір і зафіксували що продавець редиска (про укр.трекінг код можна було попередити). Прийшов тример, зняв на відео розпаковку, штанга посередині зломана, користуватись не можна. Відкриваю спір по причині “damaged box, damaged item”. Алі дало на вибір 6 баксів або відсилати назад, вибрав друге. Продавець в чат пише- що забирати не буде, щоб я закрив поточний спір і відкрив новий з причиною «logistic issue», але якщо я зараз закрию спір- не знаю чи зможу знов відкрити і що Алі вирішить.
Одним словом, що порекомендуєте- йти на поводу продавця, чи нехай Алі сам з ним розбирається чому він не хочу приймати товар назад?
 
Реєстрація
23.09.10
Місто
Дніпропетровська область
Телефон
Lenovo z5s
Потрібна порада:
Замовив тример Prostormer з одеського складу. Минає 12 днів, приходить з Китаю порожній пакет. Пишу китайцю- автоматична відповідь що він працює з понеділка по п‘ятницю. Відкриваю спір, виграю. Китаєць відповідає- ось тобі трекінд код з Укрпошти і закрий диспут, справді десь загубилось на терміналах, але вже нарешті їде. Пишу в підтримку Алі- радять закрити спір і зафіксували що продавець редиска (про укр.трекінг код можна було попередити). Прийшов тример, зняв на відео розпаковку, штанга посередині зломана, користуватись не можна. Відкриваю спір по причині “damaged box, damaged item”. Алі дало на вибір 6 баксів або відсилати назад, вибрав друге. Продавець в чат пише- що забирати не буде, щоб я закрив поточний спір і відкрив новий з причиною «logistic issue», але якщо я зараз закрию спір- не знаю чи зможу знов відкрити і що Алі вирішить.
Одним словом, що порекомендуєте- йти на поводу продавця, чи нехай Алі сам з ним розбирається чому він не хочу приймати товар назад?
відправка назад може бути за ваш рахунок. ніколи не повертав товар, але раніше було точно так і повертати товари іноді немає сенсу. але зараз там щось є із безкоштовним поверненням, але не всі товари і не знаю як і чи взагалі працює. Підтримка на алі майже нічого хорошого не робить, тільки каже що все буде добре і як мене поважають. Якщо проблема з якістю, значить з якістю, краще вибирати не повернення товару, а коштів, але не всіх, а менше на 1 доллар десь.
 
Реєстрація
15.08.22
Місто
Київ
Оце народ лудомани, а якось спробував монетки збирати, але, коли побачив, що на замовлення активується не більше $1 з тих монєт - забив на ту справу.
Нє-нє-нє... Там якраз таки норм знижки можна знайти. На монєтках навіть до 16$ знижку ловив (на дорогих замовленнях). А так і флешки Lexar за недорого були, і кишені Orico для NVME, і ще всілякі дрібнички. Фактично єдиний спосіб зекономити, не чекаючи розпродажів. А під час розпродажів з купонами-промокодами іноді взагалі суперціни виходять.
на дорогих замовленнях і 45 долларів економив з 300
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Как сейчас с оценочной стоимостью на али? Только честная и если цена больше 150, то налоги? Или есть варианты?)
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Часто, даже если цена больше 150, то пролетает без налогов. Кому как повезёт.
Так а в декларации, что написано? Может там китаец занижает автоматически, или указывает, что это подарок? Можно ли попросить так сделать? Например если из США посылку задекларируешь с превышением хотя бы на доллар, там растаможка без вариантов.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Может там китаец занижает автоматически, или указывает, что это подарок? Можно ли попросить так сделать?
Да, продавцы с али даже без просьбы занижают стоимость в декларации. Дальше лотерея.
если из США посылку задекларируешь
Тут другой подход у таможни. С китайцами проще.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
китаец занижает автоматически
Так, принаймі електроніка 99% продавани самі занижують. З нещодавнього брав проц $165 в декларації - $35, телефон (відновлений) $130 в декларації - $29. Обидва пакунки їхали укрпоштою, митницю проскочили без затримок.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Мені воно запропонувало за замовченням навушники, або щоб я вибрав щось інше зі списку, рушники там теж були.......
От і мене спіткала така ж невдача. Обрав рушники, які збільшуються, клац....... "товар не може бути доставлено до вашого регіону":fuck:. Іграшка помічає приз як отриманий та відсилає на :bobruisk:. Напевно, у рашці знаходиться, але Алі та іграшка цього не бачить та пропонує товар користувачу, який знаходиться в Україні.
Висновок: шара скінчилась, буду звідти "доїти" тільки монетки. Час перетворюватись з "шукача скарбів" на хлопчика Біллі з пісні Сліпого Пью (м/ф "Острів скарбів") :trollface:

Доповнення.
Сталося диво! Стиснуті рушники на китайські склади підвезли, вдалося замовити! А ще кажуть, що Великодній Тиждень не чарівний! (y)
 
Останнє редагування:
Зверху