Реєстрація
09.10.13
Місто
Запорожье
Уже з 15-го червня 2022 року українці знову можуть замовляти товари з онлайн-магазину AliЕxpress напряму в Україну із доставкою Укрпоштою і Новою поштою. Наразі доставка замовлень можлива в 14 областей...
  • Вінницьку
  • Житомирську
  • Івано-Франківську
  • Київську
  • Кіровоградську
  • Львівську
  • Полтавську
  • Рівненську
  • Сумську
  • Тернопільську
  • Хмельницьку
  • Черкаську
  • Чернігівську
  • Чернівецьку
Доставка в інші області буде поступово додаватись. У разі замовлення в ті області, доставка в які не працює, при оплаті товару з'явиться повідомлення "Due to logistics issues this service is unavailable in your region at the moment".
  • Нова пошта
    ...користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат Нової пошти. Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат.
    Трек-коди відправлень, які доставляються Новою поштою, починаються з:
    • AEPD* (адреса відділення/поштомат обирається при замовленні — послуга "Управління доставкою" не застосовується)
    • AENM* (послуга "Управління доставкою" доступна протягом доби з моменту отримання відповідного повідомлення від NovaPoshta).
      Nova Poshta Global: Управління посилками з закордону обрати «Ваше відділення», обрати зручне відділення/поштомат доставки — послуга "Управління доставкою"
  • Укрпошта
    ...Усі замовлення, які доставляються Укрпоштою, можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставки Cainiao Super Economy з безкоштовною доставкою будуть відслідковуватися в особистому кабінеті й застосунку AliExpress та на сайті Укрпошти. Укрпошта також обслуговує такі канали доставки з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставка замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.
  • Інформація про інші коди в цьому повідомленні.
— — —
☝️ Сусідня тема "Доставка товарів із закордону (Китаю, США тощо)"
❗ Щодо доставки зовнішніх акумуляторів...
 
Причина: Інфо про коди відстеження посилок з AliExpress
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
CHOICE DAY– POLAND, NETHERLANDS, UKRAINE, ITALY, GERMANY

US $3 off $29 code: AE3ZNAFEU
US $8 off $69 code: AE8ZNAFEU
US $20 off $169 code: AE20ZNAFEU
US $30 off $239 code: AE30ZNAFEU
US $50 off $369 code: AE50ZNAFEU
 
Реєстрація
12.11.21
Місто
Вінниця
Телефон
Google Pixel 6
хтось вже отримував посилки, які застрягли 11го квітня на таможці? чи може в когось хоча би рухатись почала?
шо вони там чудят з ними? за них вже забутись можна...?
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
хтось вже отримував посилки, які застрягли 11го квітня на таможці?
Там проблема не з митницею, а непідготовленою до нових правил базою УП, бо через Міст і НП посилки приходять без затримок. Тому і нервові такі в твітері , бо вже почали розпродавати свої корчі, щоб розрахуватись з кітайськими товаріщами по майбутнім штрафам за затримки.;)

 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
хтось вже отримував посилки, які застрягли 11го квітня на таможці? чи може в когось хоча би рухатись почала?
шо вони там чудят з ними? за них вже забутись можна...?
Ще не отримав, без руху
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Замовив 21 квітня, а сьогодні вже прийшло у відділення Укрпошти.
Замовив 26 березня, а сьогодні пішов 15 день, як без руху на митниці. Вже якось став забувати, яку саме модель смартфона замовляв. Дякую, нагадали. Подивився. Ще раз впевнився, що зробив правильний вибір. Модель досі актуальна. Продовжую чекати.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
У мене 3 посилки застрягли з 11 числа, без руху. Решта приїхала, навіть куплені після 10.04. Замовляв за квітень біля 20 посилок.
 

SIRKO

Читатель
Реєстрація
06.04.08
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 10
хтось вже отримував посилки, які застрягли 11го квітня на таможці? чи може в когось хоча би рухатись почала?
шо вони там чудят з ними? за них вже забутись можна...?
Вчора минуло 20 днів з моменту потрапляння посилки на митницю. Зробив повторний дзвінок на Укрпошту. Пані прийняла заявку, повідомила номер звернення і сказала почекати, протягом доби мають зателефонувати і повідомити щодо місцезнаходження посилки. Сьогодні подзвонила роботітка з Укрпошти і обрадувала: "Ваше звернення буде розглянуто в порядку черги. Дякуємо, що обрали Укрпошту...". Одним словом, нічого нового.
П.С. Сьогодні зайшла посилка з таким самим замовленням, яке заблукало на митниці. І сталося диво: "Випущено з митного контролю для подальшої доставки". Рандом...
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Вже просто завал с попередніми посилками, тому нові які вже заходять зараз, вирішили пропускати швидко без огляду митниці, а старі будуть по трохи розгрібати.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
В мене за 3 дні прибуло в Латвію і сьогодні передали укрпошті. Є надія що після 9 травня отримаю.
Думаю раніше. У мене в Латвію попало в п'ятницю 26, а 30 вже на сортувальному центрі в Києві. Поляки розблокували кордон, тепер не об'їжджають, як з попередньою було, яку більше 8 днів везли з Латвії.
 

SIRKO

Читатель
Реєстрація
06.04.08
Місто
Бердичів
Телефон
Xiaomi Redmi Note 10
Вже просто завал с попередніми посилками, тому нові які вже заходять зараз, вирішили пропускати швидко без огляду митниці, а старі будуть по трохи розгрібати.
Якщо будуть так розгрібати, як мою потєряшку, то можна і без посилки залишитися...
Тільки що зателефонувала пані з Укрпошти і "радісно" повідомила, що моє "Вдправлення за номером RK......LV, стосовно якого було оформлено звернення за номером ХХХХ, відсутнє на території України. Якщо це замовлення з Аліекспрес, то відкривайте диспут на повернення коштів".
На моє зауваження щодо того, що відправлення пропало на території України після надходження на митницю, ще раз повторила ту саму мантру.
Диспут зможу відкрити десь наприкінці червня, через 90 днів після замовлення. Отака "картина маслом". Або все-таки добереться за цей час, або хтось матиме вдома mini-PC на халяву, а я матиму гемор з поверненням коштів.
Зараз зависло ще два недорогих смарта і кілька дрібничок (з 30-го квітня), так що лотерея продовжується.
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Диспут зможу відкрити десь наприкінці червня, через 90 днів після замовлення. Отака "картина маслом". Або все-таки добереться за цей час, або хтось матиме вдома mini-PC на халяву, а я матиму гемор з поверненням коштів.
А с чего это через 90 дней, я открывал на 30й день, когда посылка была ещё тут на таможне, но у меня не было никакого желания платить надуманный налог. Если что, диспут уже был закрыт в мою пользу где-то на 50й день, деньги возвращены, а товар всё ещё на пути продавцу.

1715008925297.png

Зараз зависло ще два недорогих смарта і кілька дрібничок (з 30-го квітня), так що лотерея продовжується.
Со смартами - да, беда, стопят подряд, а вот иной ширпотреб, даже довольно крупногабаритный из-за упаковочной коробки, просто залетают к нам. На днях был рекорд - заказал 25.04, в почтомат прибыла 04.05, а заказ, отправленный 3.05, сегодня 6.05 уже на выезде из Латвии.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Заказал чехол, первого числа отправили, завтра уже будет в почтомате НП. Так бы все посылки📦 ✈️
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
Якщо це замовлення з Аліекспрес, то відкривайте диспут на повернення коштів".
На моє зауваження щодо того, що відправлення пропало на території України після надходження на митницю, ще раз повторила ту саму мантру.
Цей скрипт підримки УП на випадок їх про@ба в них не змініються роками. Із поверненням грошей при такому статусі по відстеженню буде не все так просто. Треба буде ще вимагати від УП офіційний док про відстутність посилки в Україні, при тому що по відстеженню показує що вона тут. Нижче приклад не мій, а іншого покупця з аліку, але дуже схожий на той що ми маємо зараз.
1715016458864.png
 
Реєстрація
30.06.21
Місто
Харків
З 10 квітня застрягла посилка. Укрпошта, на мій запит, відповіла:

"Міжнародні поштові відправлення надійшли в Україну з неповною інформацією, яка необхідна для митного оформлення, і на даний момент вони знаходяться в місці міжнародного поштового обміну Київ. Подання таких міжнародних поштових відправлень для митного оформлення наразі відбувається за спеціальним протоколом, а це потребує більшого часу ніж зазвичай (існують певні труднощі для підготовки документів Укрпоштою та опрацюванням митницею). Сподіваємось, що ваші відправлення будуть оформлені митницею в найближчий час.
Відправлення не втрачено, воно поїде за маршрутом, як тільки пройде обробку.
Будь ласка, у подальшому звертайте увагу вашого відправника на зазначення в митних деклараціях CN22, CN23 повної інформації про вкладення, що ним пересилається, зокрема: найменування товарів, їх вартість (із вказанням валюти), коди товарів, країна походження товарів, а також повної адреси, імені та номеру телефона одержувача. Наявність цих даних дозволить відправленням пройти митне оформлення максимально швидко."

Як бачимо, це не ми винні, це відправник не вміє працювати з міжнародними відправленнями...
 
Реєстрація
12.02.24
Місто
Вольнянск
Як бачимо, це не ми винні, це відправник не вміє працювати з міжнародними відправленнями...
мое отделение укрпочты это подтверждает, вот случай - на отправлении только имя, хотя в кабинете алишки у получателя все данные, хз почему так, и таможня соотв. тормозит и запрашивает полные данные
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
вот случай - на отправлении
...всі дані отримувача: індекс, повна адреса, ПІБ, номер телефону ДВІЧІ - мої пару посилок просто попадали у відділення і лежали там поки я сам не витребував за трек-кодом. Зависші посилки періодично відслідковував на сайті УП, бачив прибуття у певне відділення, а повідомлення не приходило. Я вже писав про це, але таки повторю - пояснення УП було таке: те, що на посилці є все (або не все) нічого для доставки не значить. Штрих-код і електронна інформація їх все. В тих моїх випадках номер телефону був (нібито) тільки на посилці, а в електронній формі його не було. І система не змогла мене повідомити про надходження посилки у відділення. Ну хоч до відділення доїхало нормально.
 
Зверху