VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
lisgray, Значок тільки у шторці зараз майже у всіх Xiaomi. Згідно моїм спостереженням, якість голосу якщо у обох телефонів VoLTE в мережі Київстар, то такого голосу немає на сьогодні у жодного оператора України. А з Vodafone з голосом у нашому місті все дууууже сумно. Буль-буль...
 
Реєстрація
06.06.12
Місто
Белгород-Днестровский
Телефон
Redmi Note 12 Pro 8/256
lisgray, А мои наблюдения таковы. Если оба телефона в одной сети Киевстар, как у меня с женой, на обоих работает VoLTE, качество голоса великолепное, как будто рядом говоришь, скорость соединения мгновенная. И качество будет только тогда когда оба телефона будут в VoLTE, если только один ваш то качества вы не услышите. А значек постоянно не отображается? И у меня он не отображается, опустить шторку, он есть и работает. Любой вызов сразу пишет HD качество. Так что может и хорошо что лишние значки глаза не мозолят. Мне VoLTE нравится.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Если оба телефона в одной сети Киевстар, как у меня с женой, на обоих работает VoLTE, качество голоса великолепное, как будто рядом говоришь, скорость соединения мгновенная. И качество будет только тогда когда оба телефона будут в VoLTE, если только один ваш то качества вы не услышите.
Для вулиці так, а в квартирі як повезе з покриттям. Бо для VoLTE треба нормальний сигнал LTE.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.06.12
Місто
Белгород-Днестровский
Телефон
Redmi Note 12 Pro 8/256
Stiv, Полностью с вами согласен. У меня в квартире ни 3G ни 4G толком нет. И если б не репитер под 3G 2100 и антенна на крыше, то говорили бы мы в 2G. Но репитер очень спасает, особенно в те времена когда света долго не было и БС дохли и отключались, а я с репитером и антенной круговой диаграммы направленности доставал до города, и хоть с какой то БС, запитанной от генератора связь была.
 
  • Love
Реакції: idea
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
В когось HD+ на xiaomi (redmi, poco) показує? І взагалі xiaomi підтримують кодек evs?
Я так розумію, що тільки Samsung, Iphone та Huawei
На redmi note 12 pro plus 5g в мене hd, а на samsung a 73 5g HD+ що набагато краще звучить
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
В когось HD+ на xiaomi (redmi, poco) показує? І взагалі xiaomi підтримують кодек evs?
Я так розумію, що тільки Samsung, Iphone та Huawei
На redmi в мене hd, а на samsung HD+ що набагато краще звучить
Шах і мат китайському телепрому:)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
jasene, я би посперечався, що звук набагато гірший. У мене в колеги телефон теж з серії не Redmi, a Xiaomi i увімкненно VoLTE. Звук взагалі якийсь нереальний. Але не буду цього робити, тут на форумі відсотків 90 хейтерів Xiaomi. Навіть якщо там на порядок краще все буде, всеодно напишуть, що це г...но.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
HD+ на xiaomi (redmi, poco) показує? І взагалі xiaomi підтримують кодек evs?
Poco F5 - так, EVS підтримує (перевіряли через інженерне меню Самсунга). Без індикації +.
Poco F2 - ні, але через VoLTE якість йде AMR_WB 23.850 kbps, а не звичайні. 12 kbps.
Доречі, Пікселі 7 і 6 серії (включно з про) також EVS не підіймають, а тільки 23,8 кбіт. (тут вже через не сертифікацію мережі з боку Гугл).
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
HD+ на xiaomi (redmi, poco) показує? І взагалі xiaomi підтримують кодек evs?
Poco F5 - так, EVS підтримує (перевіряли через інженерне меню Самсунга). Без індикації +.
Poco F2 - ні, але через VoLTE якість йде AMR_WB 23.850 kbps, а не звичайні. 12 kbps.
Доречі, Пікселі 7 і 6 серії (включно з про) також EVS не підіймають, а тільки 23,8 кбіт. (тут вже через не сертифікацію мережі з боку Гугл).
А як справи з realme? Телефонував з realme GT Neo 3 на Poco f5 і evs не відчув на слух. VoLTE і там і там підключено в режимі LTE only, трохи краще звичайного hd-voice, але точно не evs.
 
Реєстрація
10.08.09
Місто
Киев
lisgray, А мои наблюдения таковы. Если оба телефона в одной сети Киевстар, как у меня с женой, на обоих работает VoLTE, качество голоса великолепное, как будто рядом говоришь, скорость соединения мгновенная. И качество будет только тогда когда оба телефона будут в VoLTE, если только один ваш то качества вы не услышите. А значек постоянно не отображается? И у меня он не отображается, опустить шторку, он есть и работает. Любой вызов сразу пишет HD качество. Так что может и хорошо что лишние значки глаза не мозолят. Мне VoLTE нравится.
на моем не показывает. Только в шторке. Также у меня не показывает значок nfc. Раньше был. Думал у меня глюк с телефоном или темой. У жены на другом все показывает. Не сразу понял из-за этого, что услуга заработала, случайно заметил когда настройки ковырял. Проверить hd жаль нет возможности. Кстати, voLTE постоянно отображается если выключить WI-FI. Чудеса.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.03.24
Місто
Луцьк
Кстати, voLTE постоянно отображается если выключить WI-FI.
Так значок VoLTE буде показуватись, при умові, що є покриття 4g. При VoWiFi зникає при відсутності Wi-Fi (у КС немає VoWiFi), на лайфі часто добавляється VoWiFi до назви оператора (у мене ios). На даний момент, немає робочих шлюзів для КС (злітає повзунок "Дзвінки через Wi-FI") для роботи VoWiFi.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
В когось на Galaxy A50 працюэ?
Максимум що бачив amr wb 23.85. На слух краще ніж 12.65 з лайфа на лайф.

Доречі маю 2 сімки КС з VoLTE. На одній (на якій працювало до аварії) працює просто супер: кілька діб ходив з режимом lte only, дзвінки проходять, ніхто не жаліється.
На іншій (випросив активувати може з місяць тому) volte працює лише на вихідні дзвінки, та коли вхідний дзвінок з volte. В інших випадках падає в 3G. Якщо увімкнути lte only то можна почути "набраний номер не існує", прицьому вихідні працюють. Грався з переадресацвєю і автовідповідачем - без результату. Як таке може бути? і як з цим боротись?
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
В інших випадках падає в 3G. Якщо увімкнути lte only то можна почути "набраний номер не існує", прицьому вихідні працюють. Грався з переадресацвєю і автовідповідачем - без результату. Як таке може бути? і як з цим боротись?
Я помітив цікавий момент. Якщо поставити на телефоні лише 3ж, а потім поставити лише 4ж (звичайно при активному ВОЛТЕ), то номер постійно зайнятий, вхідні виклики взагалі не проходять. Але потім ставлю режим Авто 5ж/4ж/3ж/2ж і потім на лише 4ж - все працює чудово.
 
Зверху