VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
SilentBoss,
В Штатах якось відключили, лишились 4g, 5g.
Ха. Цікаво, а в них теж є перелік телефонів, які підтримують VoLTE в їх мережі? Чи все по людські зроблено?
Авжеж, бо ніхто не замовляє з Китаю Xiaomi з філіпинською прошивкою.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
SilentBoss,
В Штатах якось відключили, лишились 4g, 5g.
Ха. Цікаво, а в них теж є перелік телефонів, які підтримують VoLTE в їх мережі? Чи все по людські зроблено?
Авжеж, бо ніхто не замовляє з Китаю Xiaomi з філіпинською прошивкою.
Ну в мне не Xiaomi, але ж не працює. А от Xiaomi працює до речі
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Авжеж, бо ніхто не замовляє з Китаю Xiaomi з філіпинською прошивкою.
Ну от для прикладу в Британії у мене на Samsung з Тайванською прошивкою, який ніколи офіційно сюди не завозився чудово і миттєво піднялось VoWifi/VoLte на 2х різних операторах.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Авжеж, бо ніхто не замовляє з Китаю Xiaomi з філіпинською прошивкою.
Ну от для прикладу в Британії у мене на Samsung з Тайванською прошивкою, який ніколи офіційно сюди не завозився чудово і миттєво піднялось VoWifi/VoLte на 2х різних операторах.
Ото ж бо. Ось й я думаю, що причина у hand.sys
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
25.03.24
Місто
Луцьк

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
У Киевстара пишет только "Голос" без смс
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Я к тому, что на iPhone Киевстар пишет "Голос", а lifecell "Голос и смс".
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Виникло питання. Може чи хтось знає, чи є можливість перевірити. Чи працює вольта на Nokia G42? Я розумію, що телефон "не підтримується", але у мене й на Nokia 5.4 працювало.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Виникло питання. Може чи хтось знає, чи є можливість перевірити. Чи працює вольта на Nokia G42? Я розумію, що телефон "не підтримується", але у мене й на Nokia 5.4 працювало.

Вони всіх на одному процесорі, а отже працює.

 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Київ
VadymUA, та навряд, смс вроді не ходять через вольту, скидає вниз а сигналки шлють смс, тому декелька Мгц мусили б лишити на 2Г
Кому потрібні СМС в 2024 році? Це вже мертва послуга, як і ММС. Туди приходить хіба що спам, і коди підтвердження від різних сервісів. І то більшість сервісів вже мають опцію підтвердження по дзвінку
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
VadymUA, Вони не потрібні в Україні. Причиною цьому стала часто не зовсім адекватна ціна на дану послугу. Закордоном у багатьох операторів безлімітні смс включені до пакетів послуг і досить багато людей ними користується.
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
В інших випадках падає в 3G. Якщо увімкнути lte only то можна почути "набраний номер не існує", прицьому вихідні працюють. Грався з переадресацвєю і автовідповідачем - без результату. Як таке може бути? і як з цим боротись?
Я помітив цікавий момент. Якщо поставити на телефоні лише 3ж, а потім поставити лише 4ж (звичайно при активному ВОЛТЕ), то номер постійно зайнятий, вхідні виклики взагалі не проходять. Але потім ставлю режим Авто 5ж/4ж/3ж/2ж і потім на лише 4ж - все працює чудово.
Дякую, допомогло!
Після 3g only стабільно говорить "абонент зайнятий або скинув вас" хвилин 10 полежалоо в авто режимі, далі 4g only і все працює: і вихідні, і вхідні, і вхідні з іншого оператора. Пробував кілька разів режими туди сюди клацати, тільки так і працює. Якесь шамансьво.... (хоча lifecell теж відчуває що у вас стоїть авто чи ні, тому мабуть все чесно...)
Дуже дякую за підказку, бо сам я не здогадався що причина в цьому, і в only треба переходити Лише кілька хвилин посидівши в авто.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
Чи у всіх після переходу в 2g та 3g коли телефон повертається в 4g пропадає VoLTE
Допомагає режим літак
Якщо що, телефон redmi note 12 pro+ 5G
Все це на протязі тижня
Раніше такого не було
 
Зверху