GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Чисто теоретически, может ли телеграм по запросу правоохранительных органов восстанавливать (причем быстро) переписку?
Чисто теоретично - може, бо бесіди за замовчуванням не шифруються, й у відкритому вигляді зберігаються на серверах
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Чисто теоретически, может ли телеграм по запросу правоохранительных органов восстанавливать (причем быстро) переписку? Интересует в разрезе "как ФСБ восстанавливает сообщения". У меня спор с одним товарищем, он уже почти 30 лет в Германии, и он говорит (без пруфов), что для немецкой полиции восстановить по запросу переписку не проблема, и, значит, для ФСБ тоже. Я так же без пруфов считаю, что никто ничего не запрашивает, а восстанавливают или с устройства, или через "дырки" телеги.
Якщо у вас в телеграмі щось критично важливе, то його необхідно пропускати через впн.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Якщо у вас в телеграмі щось критично важливе, то його необхідно пропускати через впн.
Если действительно критически важное для человека, мессенджеры и прочие соц сети, не могут быть априори методом передачи подобной информации.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Якщо у вас в телеграмі щось критично важливе, то його необхідно пропускати через впн
якась маячня написана, або я не зрозумів. Що значить "пропускати через впн"? Вмикати впн, а потім заходити в телеграм? Який у цьому сенс, якщо всі зʼєднання з серверами телеграму і так шифруються TLS? Чи малося на увазі щось інше? Тоді прошу розкрити думку.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Якщо у вас в телеграмі щось критично важливе, то його необхідно пропускати через впн
якась маячня написана, або я не зрозумів. Що значить "пропускати через впн"? Вмикати впн, а потім заходити в телеграм? Який у цьому сенс, якщо всі зʼєднання з серверами телеграму і так шифруються TLS? Чи малося на увазі щось інше? Тоді прошу розкрити думку.
Ну ось дивіться, особисто я завжди включаю впн при використанні телеграм, при цьому трафік шифрується додатково, це звичайно не панацея але життя всяким однозначно ускладнює
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Якщо у вас в телеграмі щось критично важливе, то його необхідно пропускати через впн
якась маячня написана, або я не зрозумів. Що значить "пропускати через впн"? Вмикати впн, а потім заходити в телеграм? Який у цьому сенс, якщо всі зʼєднання з серверами телеграму і так шифруються TLS? Чи малося на увазі щось інше? Тоді прошу розкрити думку.
Ну ось дивіться, особисто я завжди включаю впн при використанні телеграм, при цьому трафік шифрується додатково, це звичайно не панацея але життя всяким однозначно ускладнює
зупиніть Землю, я зійду. "Воронеж головного мозга"
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Якщо у вас в телеграмі щось критично важливе, то його необхідно пропускати через впн
якась маячня написана, або я не зрозумів. Що значить "пропускати через впн"? Вмикати впн, а потім заходити в телеграм? Який у цьому сенс, якщо всі зʼєднання з серверами телеграму і так шифруються TLS? Чи малося на увазі щось інше? Тоді прошу розкрити думку.
Ну ось дивіться, особисто я завжди включаю впн при використанні телеграм, при цьому трафік шифрується додатково, це звичайно не панацея але життя всяким однозначно ускладнює
зупиніть Землю, я зійду. "Воронеж головного мозга"
Мені відома деяка інформація і я роблю так як роблю а ви можете робити як знаєте
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
при цьому трафік шифрується додатково, це звичайно не панацея але життя всяким однозначно ускладнює
а кому саме це ускладнює життя, можна поцікавитися? Хто володіє технологіями, щоб розшифрувати TLS, але не може розшифрувати впн?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
З чого ви це взяли?
тобто? В наш час майже кожна програма або сайт використовує шифрування при спілкуванні з сервером, щоб сторона, яка контролює канал звʼязку, не перехопила і не модифікувала інформацію. Телеграм, очевидно, як один з найбільших месенджерів світу також не може не використовувати шифрування. І він використовує. Сам телеграм має власний протокол MTProto, з маскуванням (не розбирався в деталях, чи воно завжди увімкнене) під TLS.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та камон. Зараз навіть стандартні бібліотеки з коробки йдуть з TLS, це вже стандарт за замовчанням.
Щоб щось його не використовувало - то має бути лютий самороб.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Я просто не зустрічав такої інформації, натомість зустрічав іншу - що листування за замовчуванням не шифрується (тільки в "таємних чатах", чи як вони там звуться), і в такому вигляді передаються на сервери, в такому ж і зберігаються (а от "таємні чати", зі слів розробників, шифруються тим самим MTProto і не зберігаються).

Підтвердити чи спростувати особисто я не маю змоги, і не зустрічав підтверджень шифруванню чи не шифруванню, але зважаючи на походження Телеграму та його власника, а також історію з чарівним розблокуванням на росії - не хочу ризикувати і припускаю за замовчуванням, що пан майор все читає.

Ну а аргументи вигляду "усім давно відомо" ("у наш час...", "та камон...") - то є логічна хиба, зовсім непереконливо 🤷
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Телеграм, очевидно, як один з найбільших месенджерів світу також не може не використовувати шифрування.
🤔 руснявий месенджер найбільший найкращий найбезпечніший...
самонавіювання не завжди допомагає.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
vitaminC Так а висновок який?
Я думаю, що Телеграмом МОЖНА користуватися у "режимі читання" новин та певних каналів.
(Я читаю Vladislav Svidlov, Tab Finance, Wallet Pro, ZayacNews (А-Банк). Плюс банківські боти - ПУМБ, monobank, А-Банк, Глобус)
Також Телеграм МОЖНА використовувати для несекретного спілкування з своїми знайомими, якщо вони не політики, не військові.
Ну і це спілкування звичайних людей, жодної "чутливої" інформації.
В будь-якому випадку от обговорювати деякі теми точно не варто, типу "де,куди і коли прилетіло", наприклад.
Або те, що може бути перехоплене і зашкодити державі - типу де в метро є розворотні кільця або "секретні гілки" тощо.
Також НЕ МОЖНА спілкуватись через Телеграм в окупації або тоталітарній країні типу бєларусії (Білорусь, окупована бульбофюрером).
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Я просто не зустрічав такої інформації, натомість зустрічав іншу - що листування за замовчуванням не шифрується (тільки в "таємних чатах", чи як вони там звуться), і в такому вигляді передаються на сервери, в такому ж і зберігаються
не треба плутати end-to-end шифрування і шифрування між клієнтом та сервером. Першого в звичайних чатах у телеграму нема (на відміну від того ж ватсаппу), проте саме end-to-end шифрування захищає таємницю розмови (навіть сервер не знатиме, що там). Звичайне шифрування (типу SSL, TLS, MTProto і подібні) захищає лише від атак man-in-the-middle (коли будь-хто, хто фізично підʼєднається до каналу звʼязку, спробує зчитати дані), а на сервері ці дані будуть незашифрованими і, відповідно, доступними для працівників телеграму та (опціонально) спецслужб.
руснявий месенджер найбільший найкращий найбезпечніший...
самонавіювання не завжди допомагає
покажіть, де у процитованих моїх словах сказано, що «руснявий месенджер найбільший найкращий найбезпечніший». Якщо не знайдете, то попрошу надалі не вставляти недоречних реплік.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Sanyok77, ти сам собі суперечиш
у "режимі читання" новин та певних каналів
і тут теж питання яких каналів?
OR
Плюс банківські боти - ПУМБ, monobank, А-Банк, Глобус)
Також Телеграм МОЖНА використовувати для несекретного спілкування з своїми знайомими, якщо вони не політики, не військові.
Ну і це спілкування звичайних людей, жодної "чутливої" інформації
Від читання новин ми прийшли до стандартного набору функцій месенджера, самообман?

Щодо останнього - навіщо це? якщо можна тим самим користуватись більш безпечно у вібері? Не розумію, навіщо передавати свої чутливі банківські дані фсб? самостійно!
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
навіщо передавати свої чутливі банківські дані фсб?
Ось що подумав.. Якщо (розглянемо такий варіант), русня захопить Україну (бо навіть тут вже були такі вислови, типу, "та пофіг під ким жити, аби був мир", "повернемось в окупацію") - фсб підніме всі ваші приватні переписки в ТГ, групи, і багато цікавого там зможе знайти..
 
Зверху