Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Kladoff, закладки - нормальний бізнес!
До чого тут "зло" чи "добро", я так і не зрозумів. Комусь і засцяних онучах комфортно, не так лі?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Перемедон, до того що у нас багато хто думає що хтось комусь винен допомогу. Особливо США. Та ні в нас нема союзників. Чому? Союз передбачає договір. Ми цього не маємо. Неприємно? Так, але факт. Тому тільки тимчасові партнери.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Гудзак, не пойму, если Телеграмм носит информационную угрозу для Украины, то зачем там работают официальные каналы и чат-боты разных государственных ведомств нашей страны, в том числе и военные. Плюс "одноклассники", "вконтакте" в своё время заблокировали без проблем, каналы медведчуковские отключили за считанные дни, а с Телеграммом какие-то проблемы. Или просто если всё запрещать, то кроме телемарафона ничего не останется? 🤔
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
RuslanMikhay, и я никак не возьму в толк - почему наши чат-боты державних установ etc. в Телеграме. Только из-за функционала? Моего древнего айтишного икспириэнса и полного профанства в социологии и психологии масс не хватает для "врубания" в проблему. Лично я о достаточно личном общаюсь только в Сигнале - ну так я ж не посадова особа и не т.н. "лидер общественного мнения" (которому нужен не только PR, а и монетизация). А что в головах у Минцифры - ну тут "...история мидян темна и непонятна".
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Все залежить, яку платформу ботів використовують: чи лише під ТГ заточену, чи там можна переключитись на інший месенджер просто зміною налаштування. Наприклад, Beesender вміє під усі основні, а також під вікно чату на сайті та SMS.
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Наскільки ці боти взагалі ефективні?

до 1000 сообщений в неделю в боте стабильно обрабатывались разными людьми, для разных потребностей
Сообщения типа
░M░Y░P░ U░S░S░ Y░I░ N░B░I░O ░
:sneaky:?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
RuslanMikhay, и я никак не возьму в толк - почему наши чат-боты державних установ etc. в Телеграме. Только из-за функционала? Моего древнего айтишного икспириэнса и полного профанства в социологии и психологии масс не хватает для "врубания" в проблему. Лично я о достаточно личном общаюсь только в Сигнале - ну так я ж не посадова особа и не т.н. "лидер общественного мнения" (которому нужен не только PR, а и монетизация). А что в головах у Минцифры - ну тут "...история мидян темна и непонятна".
хммм, а прочитати попередні 5-10 сторінок?

1. Нами керує піар-влада, для якої найважливіше це популярність та просування власних наративів (що під час війни не є аж так погано).
2. Як бачите, навіть на форумі переважна більшість молиться на цей месенджер (без перебільшення, на жаль). Переважна більшість айтівців також, і перш за все вони.
3. Звичайна математика. Більшість користувачів в Україні користуються тєлєгою, утім для отримання новин. Рішення піарників та айтівців: де розміщати бот, де, умовно, всі - тобто в телезі, чи в іншому менш популярному месенджері чи каналі надання інформації...
4. Як бачимо по відгуках тут - середньостатистичний громадянин України не розуміє, чим телеграм небезпечний, йому зручно - а значить буде користуватися ним. Багато хто, взагалі лишає для комунікацій лише тг (знаю навіть такого власника бізнеса з іт-освітою), чий бізнес пару років тому "зламали", що мало не спричинило міжнародного скандалу...
Тож почуття власного комфорту, почуття стадного ефекту та можливість "достукатись до всіх" переважає над почуттям безпеки.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Тож почуття власного комфорту, почуття стадного ефекту та можливість "достукатись до всіх" переважає над почуттям безпеки.
Преодолевая стеснение, таки спрошу. А размещение (дублирование) той же информации здесь на форуме, куда относить: к безопасным, или к стадному?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
допомогайте, треба пiдтримати правильну вiдповiдь:flag:
https://t.me/durov/271
Основатель Telegram Павел Дуров рассказал, что понимает 95% украинского языка, а семья его матери родом из Украины

Он добавил, что в 2008 году украинский стал первым языком, который внедрили в интерфейс VK, а после этого он неоднократно посещал Киев и просил друзей научить его новым словам. Сейчас, по словам Дурова, он продолжает изучать "солов'їну" в приложении.

Основатель тг подчеркнул, что Украина занимает 3% глобальной аудитории Telegram, но более 70% украинцев используют его для обмена сообщениями.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
помітив що коли роблю фото з меню телеги для миттєвої відправки воно його ще й в галерею телефона зберігає!
раніше наче так не було.
не можу знайти як це виправити ...
щоб не зберігало в телефон!
в воцапі в налаштуваннях є ,а тут де підкажіть ?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@chelavek,так тому ж ТГ так багато місця і займає, бо зберігає все лайно на телефоні. Інше питання чи синхронізується це із вашою галереєю чи гоголь-фото. Це вже в налаштуваннях тих програм прибрати пташку.
ТГ: Налаштування -> дані та сховище.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Теще телегу ломанули, начали денег клянчить у всех контактов, изменили мыло и пароль, час у меня ушел, чтобы удалить аккаунт с помощью подтверждения через смс, код тупо не приходил.
 
Зверху