cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
ɑlliance bank
bankalliance.ua
0 (800) 60 22 22 по Україні, +380 (44) 224-6676 із-за кордону || ✉ [email protected]
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=alliancebank, facebook Messenger
iNET-банкінґ mb.bankalliance.ua веббанкінг | Alliance Online мобільні застосунки (релізні), Alliance мобільні застосунки (бета для оформлення платіжної картки «Стартова» з кредитним лімітом)
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.04.18
Місто
Киев
комусь нарахували бонус за реєстрацію по рефералці? двічі звертався в банк, двічі просили відправити посилання по якому реєструвався, бо вони начебто не бачать цього.
ось думаю, в мене щось неправильно зроблено, чи у всіх?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
комусь нарахували бонус за реєстрацію по рефералці? двічі звертався в банк, двічі просили відправити посилання по якому реєструвався, бо вони начебто не бачать цього.
ось думаю, в мене щось неправильно зроблено, чи у всіх?
Теж не нарахували. Сказали, що обробляють заявки по черзі. Скоріш за все, хлопчики офігєлі від суми, яку довелось по 30% кешбеку виплатити.
Хочуть їхати-треба платити. Банк був "перший на виліт" , тому мабуть, вирішили абонбазу швидко і суттєво збільшити.
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE
30 відсотків на дорозі не валяються ,киньте в мене рефералкою)
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Розміщення реферального посилання без попередження
  • Like
Реакції: powe
Реєстрація
15.06.14
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S20 FE

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Выплатили кешбек по регистрации друга (была создана заявка). Друг обращался в поддержку банка.
 
Реєстрація
13.04.24
Місто
Україна
Они пишут, что вроде вообще приостановили регистрации новых клиентов
Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал (c)
По моей ссылке человек зарегистрировался ещё до новости про паузу с новым приложением, ему налили кредлимит, но кешбек нам не выплатили.
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Киев
part, а друга в само приложение полноценно пускает? У меня кредлимит есть ещё с 10.04, но не пускает дальше окончания регистрации.
 
Зверху