Послуга «Київстар ТБ»

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Тут можна зареєструвати більше, ніж 5 пристроїв, як у мегого?
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Тут можна зареєструвати більше, ніж 5 пристроїв, як у мегого?
Що значить зареєструвати? в мене залогінено на 4 ПК, 3 телефонах, 2 твбоксах, 1 ТВ. логін не злітає.
Одночасно пробував на двох і трьох пристроях. Все працює. з цих 4 пк 3 використовуються регулярно (не одночасно) логін ніде не злітає. Плюс в додатках можна вводити більше одного облікового запису (і в настройках вибирати з якого акаунту дивитись)
Іноді просить перелогінитись на компах але це буває раз на пару місяців і не на всіх.
Плюс коли грався з додатками то на одному девайсі могло бути по 2 -3 додатки КСТВ одночасно і логін НЕ злітає. разом це більше 15 дночасно. Як я розумію обмеження діє на одночасний Перегляд.
 
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Ось і твій подарунок від Київстар ТБ​

Дякуємо тобі за те, що замовляєш міцні штукау в нашому маркеті. На знак цього наші друзі Київстар ТБ дарують тобі 30 днівбезкоштовного доступу до колекції з 26 фільмів «Бондіана: всі фільми про Агента 007»💙
Тож запасайся смачненьким, активуй промокод BOND007 і релаксау🍹
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Купи премиум и буде
Чёрт, на сайті він не позначений в преміум... він в списку пакету сімейний
Не було там ніколи тільки премиум
Воно то є то нема, роки 2 тому були. У минулому сезоні прибрали. У цьому році був до березня місяця, зараз закритий.
Купуєте дод пакет за 50грн і буде.
Доречі там не тільки сетанта, інші канали теж то є то нема. Я так розумію "змінюються наповнення пакетів" час від часу, це як "покращення" в тарифах.
Сетанта Зараз Знову Доступно (без додаткового пакету)
 

Вкладення

  • Screenshot_20240518_084110_ ~2.jpg
    Screenshot_20240518_084110_ ~2.jpg
    180.9 КБ · Перегляди: 22
  • Screenshot_20240518_084125_ ~2.jpg
    Screenshot_20240518_084125_ ~2.jpg
    99.9 КБ · Перегляди: 22
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Не тільки Сетанта, фактично всі канали доступні, навіть еротика. Напевно, знову на декілька днів відкрили, як на Великдень було
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не тільки Сетанта, фактично всі канали доступні, навіть еротика. Напевно, знову на декілька днів відкрили, як на Великдень було
та ні, у мене нема підключеного пакету і самі замки.
Онов: щойно прийшов пуш про це, але після переходу лише пара безкоштовних каналів відкрита типу суспільне спорт чи кс тб спорт.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Зараз і в мене замки стоять ("Сімейний" через суперсилу), а зранку всі були відкриті. Видно, щось збоїло чи налаштовували
 
  • Like
Реакції: idea

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
WTF?
Хочу подивитися фільм у повторі, але пише:
Шановний абонент
Цей контент недоступний у зв'язку з вимогами правовласника.
А на Світ ТБ такої фігні немає!
І на SweetTV таке є - запис таких фільмів недоступний (хоча записи "сусідніх" передач доступні)
 
  • Wow
Реакції: idea

Space Cat

💙💛
Реєстрація
07.05.21
Місто
Полтава
Телефон
Redmi Note 11
Але на КС ТБ більше, значно більше закритих для повторного перегляду фільмів.
Тю, а мені КС ТБ більше подобається, бо менше гальмує і на пару секунд, а не зависає картинка наглухо як у Світ ТБ
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Часом є короткотривалі затики на телевізорі, але я це повʼязую із поганим вайфаєм.
Аналогічно іноді підвисає відео на ~1сек, але на віфі не грішу, так як роутер начебто непоганий і висить через стіну від твбоксу.

P.S. При перемотці назад підвисання відео на тому самому місці, отже це проблема на стороні київстару.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Останнє редагування:
Зверху