Послуга «Київстар ТБ»

Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Так, справді, є 4К канали в розділі КС ТБ.

Писав раніше. В мене є Ugos 2x, 4К працює і на каналах, і в розділі 4К фільми, навіть якщо Ugos підключити до Fhd телевізора.
Прошивка - сток.

Можливо проблема в інтернеті, провайдері, налаштуваннях роутера?
Хоча якщо телефон до того ж wi-fi під'єднано, і працює, то якась аномалія.
 

Вкладення

  • IMG_20240428_214101~3.jpg
    IMG_20240428_214101~3.jpg
    441.8 КБ · Перегляди: 18
  • IMG_20240428_214154~3.jpg
    IMG_20240428_214154~3.jpg
    158.5 КБ · Перегляди: 18
Останнє редагування:

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Fanatik, на більшості 4К тв, вбудований андроід крутиться в FHD
Якщо телевізор якесь китайське багаття, то 4К там може бути тільки через HDMI
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Так, справді, є 4К канали в розділі КС ТБ.

Писав раніше. В мене є Ugos 2x, 4К працює і на каналах, і в розділі 4К фільми, навіть якщо Ugos підключити до Fhd телевізора.
Прошивка - сток.
Я теж було подумав, що причина в тому що приставка була рутована. Але вдалось завітати до Тещі, в наї стоїть новенький ugoos x4Q EXTRA на стоковій прошивці з додатком КС ТБ для ТВ боксів з плей маркета. На ньому (на мою думгку) мало 100% працювати, але ні, 2160 не доступно. Додатково встановив апк зкачаний с сайту кс тб і все одно не доступно. Поки забив.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Fanatik, на більшості 4К тв, вбудований андроід крутиться в FHD
Якщо телевізор якесь китайське багаття, то 4К там може бути тільки через HDMI
Що ви маєте на увазі під "крутиться в FHD" ?
Якщо ви про те інтерфейс в якій роздільній здатності працює, то він в принципі в 4к не працює на Андройд ТБ, він працює в 1080.
А ось торренти, онлайн ТБ та ютуб я дивлюся без проблем в 4к та в ХДР, за можливості.

Я майже впевнений, що і Мегого працює у мене в 4к+ХДР, треба тільки придумати як це точно перевірити, думаю в налаштуваннях для розробників щось таке було. А ось КС ТБ та Світ ТБ чогось це обрізали. І це скоріше не сертифікації якісь, так як у мене сертифікований телевізор, а криві додатки від них, де вони, наприклад, прописали конкретні назви пристроїв, які повинні мати доступ до 4к.
Post automatically merged:

Так, справді, є 4К канали в розділі КС ТБ.

Писав раніше. В мене є Ugos 2x, 4К працює і на каналах, і в розділі 4К фільми, навіть якщо Ugos підключити до Fhd телевізора.
Прошивка - сток.
Я теж було подумав, що причина в тому що приставка була рутована. Але вдалось завітати до Тещі, в наї стоїть новенький ugoos x4Q EXTRA на стоковій прошивці з додатком КС ТБ для ТВ боксів з плей маркета. На ньому (на мою думгку) мало 100% працювати, але ні, 2160 не доступно. Додатково встановив апк зкачаний с сайту кс тб і все одно не доступно. Поки забив.
1. Давайте копати далі) Які на всіх ваших пристроях стоять версії Андройд ТБ? У мене на телевізорі Гугл ТБ на базі Андройд ТБ 11. Є Google Official Certification + Netflix.
2. Що з залізом? У мене:
Realtek RTD2851M - 4x ARM Cortex-A55@ 900-1300 MHz
GPU - ARM Mali-G31x2 800 MHz
RAM 2GB DDR3-2133
3. Але, хоч і процесор підтримує 64-bit ARMv8-A, на ОС встановлена 32-bit (ARMv7-A).
4. Де ви на сайті Київстар апк-файли качали?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.01.16
Місто
Черкассы
Телефон
Xiaomi Redmi 4x (pixel experience)
чому на сайті в пакеті сімейний в списку каналів є сетанти спорт, а в додатках замки? лохотрон якийсь
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Купи премиум и буде
Чёрт, на сайті він не позначений в преміум... він в списку пакету сімейний
Не було там ніколи тільки премиум
Воно то є то нема, роки 2 тому були. У минулому сезоні прибрали. У цьому році був до березня місяця, зараз закритий.
Купуєте дод пакет за 50грн і буде.
Доречі там не тільки сетанта, інші канали теж то є то нема. Я так розумію "змінюються наповнення пакетів" час від часу, це як "покращення" в тарифах.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.11.23
Місто
Ивано-Франковск
Купи премиум и буде
Чёрт, на сайті він не позначений в преміум... він в списку пакету сімейний
Не було там ніколи тільки премиум
Воно то є то нема, роки 2 тому були. У минулому сезоні прибрали. У цьому році був до березня місяця, зараз закритий.
Купуєта дод пакет за 50грн і буде.
Доречі там не тільки сетанта, інші канали теж то є то нема. Я так розумію "змінюються наповнення пакетів" час від часу, це як "покращення" в тарифах.
Я уже більше не беру у мене є MEGOGO иногда промокод беру и всё
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Увів промокод DUNE01 на тарифі "Все разом Wow + ТБ", написало що пакет дюна підключено, але якщо вибираю фільм Дюна 2 то все одно просить купити. Що я не так роблю? Чи до цього тарифу промокод не підходить?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Увів промокод DUNE01 на тарифі "Все разом Wow + ТБ", написало що пакет дюна підключено, але якщо вибираю фільм Дюна 2 то все одно просить купити. Що я не так роблю? Чи до цього тарифу промокод не підходить?
Це промокод для Дюна 1

Там пише "згадайте як все починалося", тобто перегляньте безкоштовно за промокодом Дюна 1 і потім придбайте прем'єру Дюна 2
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Це промокод для Дюна 1

Там пише "згадайте як все починалося", тобто перегляньте безкоштовно за промокодом Дюна 1 і потім придбайте прем'єру Дюна 2
Дякую за роз'яснення. Ввів в оману напис Дюна: частина 2, а далі не дочитав/зрозумів.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
View hidden content is available for registered users!
 
Зверху