Паспорт громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 р.)

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Тара, человек обращается в полицию, так как словесные доводы не действуют на хама. Вы правы, что не нужно беспокоить полицейских по всяким мелочам. Но не стоит сравнить важные документы с обедом в кафе. Без одного перекуса можно прожить, а без паспорта - нет.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
без паспорта - нет
Поэтому паспорт не когда жаренный петух клюнет заказывать нужно, а заблаговременно. И тогда лишний день не будет такой проблемой.
хотя, посмотрел ваш профиль.
Если действия происходили там, может у вас там реально без полиции не получить паспорт было 😟
Я в своей области с такой фигней не сталкивался.
у нас и регистрация места жительства и загранник и все остальное тоже без проблем делается
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Два тижні тому обміняв книжечку на картку. Все одно клеіти фотку через рік а хз як там життя повернеться, свіжий документ хай буде.
Звісно зробив ксерокс і фотки старого про всяк, виклав в хмару.
Робив не по свинорильські - в дп документ, за гроші але без цнапів, дмс, черг і бридких тіток. 10 хвилин перший раз і 3 хв другий раз.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
горіх, а как лучше сделать копии старого паспорта: отсканировать и на флешку/себе на почту сбросить/другое или сделать копию и заверить нотариусом? 🤔
Я не сильно шарю в юридичних питаннях, але я щось не бачив щоб нотаріуси завіряли копії паспорта.
Зрештою - вважаю чим більше тим краще, хай будуть копії, хоч це вже і недійсний документ.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
webivan, ездил через РБ в 2016 и 2018г. На рфии никогда не был. И после того, что они натворили никогда не буду. Почему-то уверен, что даже после завершения войны без загранника туда уже не въедешь. Уже без разницы паспорт-книжечка у тебя или id-паспорт. Интересно, а id-паспорт, кроме территории Украины, где-то ещё принимается, например в Турции? 🧐
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
горіх, за нотариальное заверение я предположил. Может кто подскажет более опытный в этих делах. Просто не все записи-штампы переносятся в id-паспорт. Хочу просто перестраховаться.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
:dash1: Мажор! Сільподрочери не оцінять!:LOL:

без цнапів, дмс, черг і бридких тіток.
Я хоч і не тягаю віяло карточек за сраним кешбеком в 5 грн, і на намахую сільпо з атб, але "документу" принципово не хочу переплачувати...)) В ЦНАПі, коли звертався, бридких тьоток не бачив, тільки приємних дівчат і молоденьких хлопців (але це не до мене))).
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Интересно, а id-паспорт, кроме территории Украины, где-то ещё принимается, например в Турции? 🧐
Формально приймають в Туреччині і Грузії. Реально, без прямого авіа чи морського сполучення, це позбавлено сенсу, бо для в'їзду в транзитні країни усе одно потрібен закордонний паспорт.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Maxxx, у моєму кейсі у ЦНАП за пропискою їздити треба день вбити ну і бензину спалити. У районний в Києві де я живу - я там раз був, було досить людно, це треба якісь талончики, а раптом тривога і все по новій. А Документ той що на Харківській - мені дуже зручно, без черг і геморою. Гроші діло наживне, насвинорилю у сільпо :)
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Перший раз бачу що паперовий паспорт дає якісь переваги, особливо на блок постах (може тих що росіяни зробили?) бо наш ID паспорт пробивається по реєстру, і в дії і в реєстрі є місце реєстрації. І впо як я розумію навіть з старим паспортом теж має мати "папірчик" бо штампи вже не ставлять наскільки я розумію. Тому щось тут не клеїться.
А їхати по внутрішньому паспорту в Турцію або Грузії або ще кудись це теж дурниця, а якщо треба буде через пересадочний рейс в іншій країні летіти? Стріляти собі лише в ногу з такими мандрами.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Bebobi, ну я теж допускав думку що свіжозамінений паспорт у воєнний час це викликає увагу. Тому і не міняв, але за 2 роки наче проблем не чув, та і вік до 45 підходить тож вирішив зробити. Час зараз не до подорожів, а в Києві і передмісті "місцеві" картки не викликають підозр.
Проблеми у ВПО розумію, але ж і ви зрозумійте - щодня новини про ждунів і наводчиків з прифронтових регіонів з'являються. Тому спецслужби і приділяють увагу. Звісно переважна більшість чесні люди, але сподіваюсь і негідників знаходять.

Не знаю кому як а мені приємно що у мене в паспорті тепер замість московської англійська мова :) А, нуі тепер не видно що я одружений, бо коли одружувався, то штампи ще ставили а коли розлучався - то вже ні і по паспорту я виглядав би як вічно одружений. Причому співробітниця сказала що я буду числитись в базі холостим :)
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Bebobi, да, id пробивается, но все ли существующие блок-посты оснащены всем необходимым для считывания данных id. Я ничего не утверждаю, просто интересно. Плюсы бумажного паспорта: все записи-штампы на виду и его не нужно менять каждые 10 лет. Если бы id-паспорт был компактным без приложения на бумаге формата А4, содержал все предыдущие записи-штампы и обновлялся с такой же частотой как книжечка, то все давно уже перешли бы на id.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Bebobi, да, id пробивается, но все ли существующие блок-посты оснащены всем необходимым для считывания данных id. Я ничего не утверждаю, просто интересно. Плюсы бумажного паспорта: все записи-штампы на виду и его не нужно менять каждые 10 лет. Если бы id-паспорт был компактным без приложения на бумаге формата А4, содержал все предыдущие записи-штампы и обновлялся с такой же частотой как книжечка, то все давно уже перешли бы на id.
Витяг про місце реєстрації замовляється вже в дії (якщо воно треба), якщо на блок посту то підозрюю дія теж допоможе бо можна показати розгорнуту інформацію. По планшетах теж мало би пробиватись по коду УНЗР. Але на практиці не знаю.
 
Зверху