Паспорт громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 р.)

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
горіх, то есть сейчас штампы о браке - расторжении брака в паспорт-книжечку не ставятся, только выдаётся свидетельство? Я так понимаю, что и записи по браку-разводу в приложении А4 к id-паспорту не ставятся. Просто в базе данных на твой id-документ делается скрытая пометка о твоём статусе/вносится информация на чип или как?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
RuslanMikhay, я розлучився в 2020, штамп про розлучення не ставили, свідоцтво звісно видали.
Як зараз із реєстрацією шлюбів я не в курсі, я в це повторно заходити поки планів не маю. Мені співробітниця Документа сама сказала що в базі і мабуть на чіпі я буду неождружений, видно багато хто переймаєьбся цим статусом. Я - ні, тож не в курсі.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
горіх, то есть сейчас штампы о браке - расторжении брака в паспорт-книжечку не ставятся, только выдаётся свидетельство? Я так понимаю, что и записи по браку-разводу в приложении А4 к id-паспорту не ставятся. Просто в базе данных на твой id-документ делается скрытая пометка о твоём статусе/вносится информация на чип или как?
Мені коли видавали казали якщо забуду пін до ід картки (до чіпу) то не зможуть внести інформацію про шлюб, дітей і т д. Але це все буде напевно доступно якщо шукати по ПІБ, іпн, УНЗР. Але кому ця інформація треба теж не ясно, все одно треба буде свідоцтво про народження, шлюб щоб підтвердити родинні зв'язки
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
Паспорт гражданина Украины является частной собственностью
Власність держави, це написано на паспорті. А працівниця ДМСУ - державна службовиця.
Цікаво, а зараз видача/заміна паспорта платні?
Якщо платні, то нас примушують оплачувати державну власність.
Спочатку зобовязали людей мати паспорт, а потім ще за це і платити.
Раніше це було пару копійок, то ще можна було очі закрити.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
IgorBVS, я рахую це як податок. Ну як акциз на пляшці горілки :)
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
IgorBVS, якщо не порушуєте регламент то фото вклеять безкоштовно. ІД паспорт платний. Не знаю як ІД але закордонний паспорт запатентований швейцарцем https://www.google.com/amp/s/glavco...na-ukrajinskij-pasport-stav-shvejtsarets.html

Тобто з кожного паспорту летять рояльті людині. Вже забув як звати депутата який це все провернув, але він наче був дуже патріотичним.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Цікаво, а зараз видача/заміна паспорта платні?
Якщо платні, то нас примушують оплачувати державну власність.
Платні. Вас примушують сплатити за надання послуги, а не "за власність"
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
Типу, газ безкоштовний, але доставка платна.
Ну ця теперішня хитрожопість зрозуміла.
Але факт залишається фактом.
Скоро зобовяжуть мати останній Айфон "безкоштовний".
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Не знаю як ІД але закордонний паспорт запатентований швейцарцем
Той патент на "обкладинку паспорта" вже давно не діє

https://sis.nipo.gov.ua/uk/search/detail/1300057
Окей після паспортної мафії потоки перейшли новим реформаторам https://forbes.ua/news/skhema-na-po...nosti-do-skhemi-na-450-mln-grn-21072023-14970 це цікава тема можете погуглити.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
горіх, а как лучше сделать копии старого паспорта: отсканировать и на флешку/себе на почту сбросить/другое или сделать копию и заверить нотариусом? 🤔
старый паспорт не действителен с момента выдачи нового. копия старого паспорта просто бумажка которая ничего не значит.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
omni, я и не говорю, что заверенная копия старого паспорта может применяться как документ удостоверяющий личность. Так как не все записи-штампы переносятся в id, то заверенная копия может пригодится в качестве доказательства при каких-то спорных моментах. Всего в жизни не предусмотришь.
 
  • Haha
Реакції: omni

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Вопрос по месту регистрации. Родственница за границей, и вдруг выяснилось, что прописка в паспорте, которая не менялась с момента выдачи паспорта, отсутствует в базе. Ехать в Украину сейчас не может (работа). Если встать в консульстве на временный учёт, это как-то повлияет на отображение места регистрации?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Kritik, доступ к реестру имеет орган регистрации теробщины, где она прописана, и ДМСУ.

Пусть попробует решить вопрос с органом регистрации теробщины. Обычно фото разворота страниц паспорта-книжечки, налоговый и номер телефона. Быстро и не писать официальное обращение.

Вариант по сложнее. Обратится в ДМСУ. Они УНЗР добавляют с загранпаспорта, если орган регистрации не захотел с него переписать и адрес регистрации могут подправить, если там сокращение из-за выравнивания текста косо представляется.
Но надо писать электронное обращение и ждать месяц.
 
Зверху