Реєстрація
17.06.22
Місто
Львів
При підключенні "шпец" поводився нахабно, знайшовши свій маркований кабель у коридорі сказав, що треба або висмикнути у сусіда якщо він зараз не в темі або можна домовлятися і оплачувати комуною, але окремо поставити на адресу - це напруження і погано пахне з його бачення ситуації.
Клоун был какой-то, жалобу на 460 надо бы оставить
Залишали, але безуспішно. Інтернет так і не підключили в той день, відразу й дзвонили. Вони відморозилися і сказали, що вам кабель провели? Ну, ось пізніше вам повідомлять, чому немає інтернету. Ніхто не повідомив, передзвонювали ще раз.
Запитували де інтернет і як можна переконатися, що він працює, т.к. вже наступного дня стояв фінансовий блок (пізніше розібралися) – для нового клієнта!
На питання - чому немає двох днів, робочого інтернету після яких слідує за вашою цидулкою оплата за дні до кінця місяця. - мовчання ягнят. На третю добу прийшла СМС, що проблеми виправлені, але інтернету так і не було. Самі перевірили ресурси КС, працюють, але немає виходу. Після третього звернення на дроті сказали, що треба сплатити і все буде, без якогось тестування з нашого боку. Втратили і так майже 5 днів, сплатили, зараз працює, але іноді рветься підключення чи порт дохлий чи налаштували так. Цей комп'ютер тестували в інших умовах у вихідні, доки не працювало у себе, все було ОК. Ну ось якось так.
Post automatically merged:

Порахував зайві 0,80 см у квартирі за кордоном 15 метрів (ну ніде такого не бачила навіть про КС раніше такого не чула.)
вище тут писали про норматив в 50 метрiв вiд горища
Просто на сапорті питали одразу, що потрібно та які доплати – нічого все безкоштовно. В іншому місті ставили від них, трохи більше року тому - там було двоє хлопців так залишили ще 18 метрів зверху від того, що було потрібно, навіть не заїкнулися про щось. Може, куди перенесете самі, всяко буває. Там було реально далеко, вони навіть вважали, щоб за стандартом не вийшло за 100-120 метрів. Тому й в голові не було такого.
Але якщо є таке – то треба попереджати, однозначно.

Якщо нічого не забула, то на мить все. :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Враховуючи, з яким напруженням вдалося підключити ДІ, то отримати гроші назад буде не менш тривіальним завданням.
Повертають без проблем протягом 30 днів (мені за 3 тижні), хоча в магазині коли заяву написав сказали що протягом 6 днів.
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Роутер тплинк м4р тянет вообще 1гиг?
А то подключил у меня выдает 250м
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Львів
Роутер тплинк м4р тянет вообще 1гиг?
А то подключил у меня выдает 250м
пинай техподдержку
Угу
1715253894455.pngнаше все :cry:


Якщо нічого не забула, то на мить все. :)

УПД. Знову здорова, інет ёк – заявка до 14. Я сама такі речі у себе на роботі майструвала за 10 хвилин.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Роутер тплинк м4р тянет вообще 1гиг?
А то подключил у меня выдает 250м
У меня 900 на 900 и ниче нормально.
А через вайфай сколько даёт?
Post automatically merged:

В роутере 2 порта 1 Гбит. Проверяли по кабелю скорость ?
Проверял только через вай-фай.
Нечем проверить напрямую без роутера
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
bossy, не разумно измерять скорость Интернета через WiFi.
Если скорость соединения 867 по 5Ггц, то делим это число на 2 и получаем 433 на загрузку и 433 на отдачу.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Если скорость соединения 867 по 5Ггц, то делим это число на 2 и получаем 433 на загрузку и 433 на отдачу.
Сірьозно? В мене певно якась фантастіка на смартфоні (link speed 866 роутер redmi ac2100) -


speedtest-20240509.jpg
 

Hanter

Казуал
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
POCO M6S
bossy, не разумно измерять скорость Интернета через WiFi.
Если скорость соединения 867 по 5Ггц, то делим это число на 2 и получаем 433 на загрузку и 433 на отдачу.
Что мне может помочь?
wifi 7 роутер и мобилка также должна быть поддержка.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Сірьозно? В мене певно якась фантастіка на смартфоні (link speed 866 роутер redmi ac2100)
Если верить характеристикам, ac2100 в 5Ггц скорость передачи 1733 Мбит/с. Как ты сам пишешь, "link speed 866". Это если 1733 пополам поделить. А спидтест показывает скорость 600+, что от половины составляет 70%-75%. Так что если 433 умножить на этот процент, получится под 300. Чуть больше, чем у bossy, но у bossy могли в это время другие клиенты трафик кушать. В общем, 250 это не так уж и плохо.
Я подключал gpon от триолана, роутер у меня mirouter 4, у которого те же 867 Мбит/c в 5Ггц, на момент подключения, пока там в конторе не настроили все, подключение было гигабитным. Так я на своем Note 11E Pro в спидтесте получил те же 250 мбит, а чел со своего смарта(не глянул, что за девайс) получил 280 мбит. Так что тут еще и от смарта зависит...
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Если верить характеристикам, ac2100 в 5Ггц скорость передачи 1733 Мбит/с. Как ты сам пишешь, "link speed 866"
«ас2100» - це маркетинговий буллшит.
Є три основні параметри: версія стандарту, ширина каналу, МІМО. Wi-Fi 5 (ac) на ширині 80 МГц і з МІМО 2х2 видасть канальну швидкість (якщо і роутер і клієнт сумісні по всіх параметрах) 866 Мбіт. Вайфай не є повнодуплексним стандартом, тож реальна швидкість ніколи не буде дорівнювати теоретичній. Реально можна витиснути 500-600 Мбіт. Можливо навіть 650 (як на скринах вище), але не більше.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
пишешь, "link speed 866". Это если 1733 пополам поделить.
Мабуть в мене букви не такі :sneaky:
Якби канальна швидкість на смартфоні була 1733 я би так і написав.

redmi_ac2100.jpg

На іншому роутері бачив швидкість каналу смартфон показує 1200, і біля значка вайфай додається "6", але там вхідний канал слабенький, затестити "на всі гроші".
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
На іншому роутері бачив швидкість каналу смартфон показує 1200, і біля значка вайфай додається "6", але там вхідний канал слабенький, затестити "на всі гроші".
Вот при таких условиях
Screenshot_20240511_021136_Speedtest.jpg
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Я максимально стільки вижимав з вайфаю шостої версії (80 МГц канал, МІМО 2х2):
IMG_1050.jpeg
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Вроде как этот тоже поддерживает скорость вайфай 1167
В характеристиках роутеров всегда указывают общую пропускную способность в обоих диапазонах. Т.е. в данном случае будет 867 на 5 ГГц плюс 300 на 2.4ГГц. Что в сумме дает рекламируемую пропускную способность в 1167. Иногда, для красоты цифирок, округляют и пишут 1200 на таких девайсах.
 
Зверху