omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Если же IP белый, то на порту роутера и 2ip.ua будет одинаковый адрес вне этого диапазона.
у меня на порту роутера ip 46.xxx.xxx.xxx и 2ip показывает этот же ip.
у меня 46.xxx.xxx.xxx такое только когда я на мобиле через 4g сижу
 
Реєстрація
24.01.24
Місто
HRK
скажите пожалуйста, как часто повышаются тарифы на инет от кс? (очень заманчивое предложение для новых абонентов - 50 грн/мес на 6 мес, далее 100) насколько длительно это "100" продержится? у других провайдеров тарифы ведь конские, на их фоне это просто даром
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
скажите пожалуйста, как часто повышаются тарифы на инет от кс? (очень заманчивое предложение для новых абонентов - 50 грн/мес на 6 мес, далее 100) насколько длительно это "100" продержится? у других провайдеров тарифы ведь конские, на их фоне это просто даром
как только решат повысить тариф так сразу и повысят
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
Хочу поскаржитись на домашній інтернет від київстару....
Присилають ось такі пропозиції знижки на абонплату:
зображення_viber_2024-05-05_21-10-53-369.jpg
зображення_viber_2024-05-05_21-10-53-271.jpg

Після цього поповнюю рахунок на 65 грн, а вони АП не зачисляють :( пишу котикам, а вони пудрять мізки, видумують різні причини, та за підсумком пишуть що треба заплатити повну абонплату за поточний місяць і тільки потім нарахується знижка. Жуліки, не рекомендую.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
треба заплатити повну абонплату за поточний місяць і тільки потім нарахується знижка.
Это же очевидно, нет?
Она потом вернется сразу же и уже будет считаться по новому

photo_2024-05-05_21-44-15.jpg
 
Реєстрація
23.09.10
Місто
Дніпропетровська область
Телефон
Lenovo z5s
тільки потім нарахується знижка
в них так це працює. треба завжди дізнаватись чітко як що буде за умовами пропозиції. В них справа вас трішки надурити, а ваша - не попастись. Наприклад мені пропонували 30% знижки на 3 місяці. То вони будуть діяти починаючи з наступного, а за цей місяць абонплату необхідно внести в повному розмірі
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
Справа в тому, що ці всі "доп умови" вони не вказують в пропозиції яку присилають....
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
P.S уже проверил, статика осталась :), проверил как, тупо шнур в комп розшарил папку (на своём компе)отключил фаервол, и по anydesk с своего компа зашёл на робочий (там белый статика) а с него зашёл на свой домашний через \\134.xxx.xxx.xx , тоесть розшареная папка видна с инета тоесть в инет открыта)))
Процетирую сам себя, ну чтоб напомнить про статику, кароче пошёл уже 6й день как у меня белый ip остался, получаеться я зря +50грн платил...., тьфу тьфу чтоб не зглазить🤣, самое главное оно снимало раньше когда платил, такое ощющение если б я 1000грн пополнил бы, то всё сожрало б))))😅
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
P.S уже проверил, статика осталась :), проверил как, тупо шнур в комп розшарил папку (на своём компе)отключил фаервол, и по anydesk с своего компа зашёл на робочий (там белый статика) а с него зашёл на свой домашний через \\134.xxx.xxx.xx , тоесть розшареная папка видна с инета тоесть в инет открыта)))
Процетирую сам себя, ну чтоб напомнить про статику, кароче пошёл уже 6й день как у меня белый ip остался, получаеться я зря +50грн платил...., тьфу тьфу чтоб не зглазить🤣, самое главное оно снимало раньше когда платил, такое ощющение если б я 1000грн пополнил бы, то всё сожрало б))))😅
Это обсуждалось несколько раз уже, при подключении статики и ее последующем отключении - белый IP остается
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Львів
Із цими змінами тарифів повний бардак.
Сидимо позбираємось з родичем.
30.04 перед поповненням з'ясували у додатку, що оплата тарифу 125 грн. (маю скріншот) поповнили.
Плата не була знята і на якийсь час підключена послуга тиждень довіри.
Зараз передзвонили на номер 460 та за тарифом отримали наступну інформацію ваш тариф "Безлім WOW" - плата складає 25 грн. перші 25 міс., з моменту підключення, а далі 125 грн. на місяць (записали розмову).
Зараз спілкуємося з оператором, він реально жене - у них немає доступу до бази, потрібно звернутись пізніше. Вже минуло 7 днів із моменту цієї лажі.

УПД.
Після другого звернення вдалося з'ясувати не більше першого, пояснити три різні інформації в трьох власних джерелах вони не можуть.
У результаті - якщо є необхідність для клієнта, то вони складуть заявку до тих відділів. А у організації що надає послуги, - інтересу інформувати адекватно клієнта по ходу не виявилося, головне своєчасна оплата. :ROFLMAO:

Рік тому вони ще якось виглядали більш-менш пристойно, або так пощастило просто.

1715107163820.png

1715109137977.png
1715109203735.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.22
Місто
Львів
Чи можна вивести зайві гроші з особистого рахунку ДІ Київстар?
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
UA
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Чи можна вивести зайві гроші з особистого рахунку ДІ Київстар?
Розірвати договір (і потім підключити на новий)
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Львів
Про розірвання договору вже читала.
+ в карму Evgenii, Tartak,
Враховуючи, з яким напруженням вдалося підключити ДІ, то отримати гроші назад буде не менш тривіальним завданням. Судячи з "Однак гроші нікуди не зникають", а зберігатимуться на вашому особовому рахунку. Їх можна буде використати, наприклад, якщо ви захочете підключити окремий тариф для домашнього Інтернету." - вони їм потрібніші.

При підключенні "шпец" поводився нахабно, знайшовши свій маркований кабель у коридорі сказав, що треба або висмикнути у сусіда якщо він зараз не в темі або можна домовлятися і оплачувати комуною, але окремо поставити на адресу - це напруження і погано пахне з його бачення ситуації. Якщо немає роутера, то безпосередньо підключити один ноут або комп'ютер це неріально. Порахував зайві 0,80 см у квартирі за кордоном 15 метрів (ну ніде такого не бачила навіть про КС раніше такого не чула.), потім кривими руками не зміг набити джек і хотів здерти за нього :ROFLMAO: , зрештою так і не підключивши в день підключення, поц пішов та на виході просив відкашлити на чай. Якийсь розвід на лоха, а не КС. Зовсім вже зіпсувався КС, інженера в робочий час немає, налаштувати не можуть, підтримка просто нижча за плінтус. Думаю, може, це був не КС шпець? :gruzin:
Розбираємось другий тиждень з іншим підключенням, справа йде до розлучення.
 
Останнє редагування:

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Думаю, може, це був не КС шпець?
Естественно.КС не держит штат, все на подрядчиках
Приходивший подключать мне в Харькове год назад с очень недовольным лицом стал тянуть новый провод вместо использования того который был уже проложен за пределами квартиры.
При підключенні "шпец" поводився нахабно, знайшовши свій маркований кабель у коридорі сказав, що треба або висмикнути у сусіда якщо він зараз не в темі або можна домовлятися і оплачувати комуною, але окремо поставити на адресу - це напруження і погано пахне з його бачення ситуації.
Клоун был какой-то, жалобу на 460 надо бы оставить
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Якщо немає роутера, то безпосередньо підключити один ноут або комп'ютер це неріально.
Реально. Роутер не обов'язково, можна напряму в ноут/комп вставляти й працюватиме. Тут про це прямо пишуть

Якийсь розвід на лоха, а не КС.
це нахабний субпiдрядник
Post automatically merged:

Порахував зайві 0,80 см у квартирі за кордоном 15 метрів (ну ніде такого не бачила навіть про КС раніше такого не чула.)
вище тут писали про норматив в 50 метрiв вiд горища
 
Зверху