Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Sense Bank, і ще один маразм.
Виплатили сьогодні кошти на єПідримку. І під сумою зарахування пунктик: "Розмістити на депозит". Тицяю, відкривається мені, ввожу суму меншу за суму надходження, а мені пише "недостатньо коштів". Ввожу мінімально допустиму суму, відкривається список доступних рахунків, а єПідтримки там немає.
Це такий несмішний жарт? Причому доступними для оформлення депо є кредитки, з авторизаційним балансом, меншим за введену суму.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, і ще один маразм.
Виплатили сьогодні кошти на єПідримку. І під сумою зарахування пунктик: "Розмістити на депозит". Тицяю, відкривається мені, ввожу суму меншу за суму надходження, а мені пише "недостатньо коштів". Ввожу мінімально допустиму суму, відкривається список доступних рахунків, а єПідтримки там немає.
Це такий несмішний жарт? Причому доступними для оформлення депо є кредитки, з авторизаційним балансом, меншим за введену суму.
Давайте разом розберемось у цій ситуації, щоб кінець дня для вас пройшов виключно в позитивному ключі 😉
Біжу до вас у приватні повідомлення, аби все проаналізувати 😊
З повагою, Володимир 💎

upd: із питанням розібрались, логіка цього пунктика така, що при зарахуванні від 10 000 грн застосунок пропонує розмістити ці кошти на депозит, але кнопка універсальна і вона є активною для всіх карток, тому може і по картці єПідтримка також виникати 😊
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Є людина з рахунком в сенсі.
на рахунку є гроші, 100 тис грн
Є картка до рахунку
Є пін код до картки
Є паспорт і код людини
Є сама людина яка і піде у відділення

завдання - зняти гроші в кассі
Питання - немає фінансового номеру з сенса-супер-апа
Вийде гроші зняти чи ні? Горячка каже топтати у відділення і пробувати. Бо у кожному відділенні/касі свої правила
Що за нафіг? Так можно чи не можна ?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Є людина з рахунком в сенсі.
на рахунку є гроші, 100 тис грн
Є картка до рахунку
Є пін код до картки
Є паспорт і код людини
Є сама людина яка і піде у відділення

завдання - зняти гроші в кассі
Питання - немає фінансового номеру з сенса-супер-апа
Вийде гроші зняти чи ні? Горячка каже топтати у відділення і пробувати. Бо у кожному відділенні/касі свої правила
Що за нафіг? Так можно чи не можна ?
Так, кошти доступно буде зняти у касі, але зауважу, що без попереднього бронювання видадуть лише суму, яка в наявності в касі, а щоб отримати гарантовано всі 100 000 грн - кошти потрібно забронювати. Якщо зробити це сьогодні - то вже 6 травня з 14 години можна буде отримати на руки всю суму 😊
З собою варто мати паспорт та ІПН, тому будьте уважні 😉
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Sense Bank, гроші заброньовані вже
Але зараз виплило питання щодо номеру.
Ок, дякую за відповідь
Після походу родича в банк, відповім який результат
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Sense Bank, гроші заброньовані вже
Але зараз виплило питання щодо номеру.
Ок, дякую за відповідь
Після походу родича в банк, відповім який результат
Тоді взагалі супер, буду очікувати на зворотний зв'язок 😊
З повагою, Володимир 💎
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Тара, тут є два варіанти зняття коштів: з використанням картки (одразу йти до каси) чи з безпосередньо з рахунку (через менеджера). При цих варіантах номер фінансового телефону не вимагали. Навіть якщо цей номер зазначити для реєстрації в черзі, то там не треба вводити SMS тощо.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Sense Bank, і ще один маразм.
Виплатили сьогодні кошти на єПідримку. І під сумою зарахування пунктик: "Розмістити на депозит". Тицяю, відкривається мені, ввожу суму меншу за суму надходження, а мені пише "недостатньо коштів". Ввожу мінімально допустиму суму, відкривається список доступних рахунків, а єПідтримки там немає.
Це такий несмішний жарт? Причому доступними для оформлення депо є кредитки, з авторизаційним балансом, меншим за введену суму.
Я так понял у Сени там просто небольшой разсинхрончик разных баз данных периодически наблюдается. То есть по одной системе деньги на счет зашли а какая-то вторая система их какое-то время не видит. У меня была сегодня похожая ситуация - хотел потянуть в ССА на АТБкарту с Пидтрымки - а система пишет что у вас нет карт с которой вы можете потянуть. ОК стал на Пидтрымку и толкаю на АТБэшку - тут все работает. Пытаюсь открыть Швыдкий на 100тку опять Пидтрымку не видит. А спустя часок (или около того) Швыдкий открылся уже беспроблемно. Явно разсинхрончик в чистом виде
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Не можу знайти в додатку інфу: можливість переводити в безкомісійну розстрочку на 3 місяці всі покупки, дорожче 1000 грн, ще існує?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Не можу знайти в додатку інфу: можливість переводити в безкомісійну розстрочку на 3 місяці всі покупки, дорожче 1000 грн, ще існує?
Так, все правильно, акційна розстрочка ще доступна для оформлення, акція діє до 31.05.24. Щоб оформити розстрочку потрібно здійснити покупку на суму від 1 000 грн за кредитні кошти.
Розстрочка оформляється на 3 місяці, під 0,01% річних та без щомісячної комісії!
Тому вперед робити покупочки й ніц не переплачувати 😉
Детальніше тут 👉 https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/14746946421522
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я так понял у Сени там просто небольшой разсинхрончик разных баз данных периодически наблюдается.
Як підтвердили у приват, відкрити депозит з єПідтримки програмно неможливо. Заборонено на рівні дозволів.
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Додаток помер (( і в той момент коли він дуже потрібен.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
upd: встали та працюємо далі, застосунок працює, картки відображаються.

Вибачте, будь ласка, за тимчасові незручності 😔
Зараз спостерігаються проблема із відображенням рахунків та входом у застосунок. Наші спеціалісти вже працюють над виправленням.

Як все запрацює, я відразу відпишусь.
Сподіваюся на ваше розуміння 🙏️

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
Останнє редагування:
  • Sad
Реакції: cat

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Через веб інтерфейс теж не заходить. Рекомендує скористатися ССА :LOL::LOL::LOL:
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Через веб інтерфейс теж не заходить. Рекомендує скористатися ССА :LOL::LOL::LOL:
Вибачаюся за незручності, але все добре, працює та картки відображаються 👌

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Відписуюсь
гроші родич отримав. Без фінансового номеру. Був сам, був паспорт, код, картка і тд
Це добре
Але те що підтримка нічого зрозумілого не відповіла на запитання - не добре
Тобто наступного разу - можуть гроші без номера і не дати. А можуть дати. Це на розсуд відділення/каси 🤪
 
Зверху