Смартфони Samsung

Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Через телеграм написал, вроде отключили, буду смотреть. Интересно, что на старом телефоне такого не было.
Screenshot_20240429_110830_Telegram.jpg
Post automatically merged:

Думаю, це "базовий" є увімкненим. Зарядився до 100 і чекав 95-ти, щоб знову увімкнутись.
Принаймні на ноуті якраз так працює.
Ииенно и он не работал.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Persona, у мене на Самсунгах реклама застосунків вискакувала. Заставляли встановити світТВ. Колись на старіших Самсунгах ще додатково уклон, монобанк та ще щось пропонували. І ніяк те повідомлення не прибиралось.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Stiv, юзаю безкоштовний dns від adguard по замовчуванню, тому і не вилазить
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Stiv, напевно активний користувач Samsung Store. При першому вході, якщо неуважно читати та дозволити надсилати рекомендації, то буде плюватися рекламою застосунків. В іншому випадку тільки при вході в застосунок показує великий банер, який можна закрити.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Persona, у мене на Самсунгах реклама застосунків вискакувала. Заставляли встановити світТВ. Колись на старіших Самсунгах ще додатково уклон, монобанк та ще щось пропонували. І ніяк те повідомлення не прибиралось.
У меня ничего такого не было и нет, это лайф что-то чудит, оно в виде USSD ответа приходит, сразу как заканчивается вызов. После обращения к оператору пока вроде норм.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Persona, так є шим чи нема? На S23 в окулярах його не відчував, а зараз ще краще не відчуваєш?:)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я підозрюю, що реклама може бути на моделях А і М серії. Після першого включення тільки СвітТВ раз запропонувало, але я його встановив з гуглплей, то більше не вискакувало.
Змінював регіон на наш (sek), прошивав через одін, але сімкартки не встановлював, то при першому включенні, телефон подумав, що я в росії і почав сам ставити російський мотлох. Вставив сімку нашого оператора і скинув до заводських з вставленою сімкою, то все пропало. Напевно в Андроїд 13 була спільна прошивка. Вже після виходу Андроїд 14, знову прошив начисто через одін і включив без сімки нашої, то більше ніяких російських програм.


Persona, у веб Мій ЛС, заходите в основна інформація, далі функції і там ставите галочки.
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    78.1 КБ · Перегляди: 25
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
так є шим чи нема? На S23 в окулярах його не відчував, а зараз ще краще не відчуваєш?
Не знаю, глазам реально комфортней, во всяком случае хочу в это верить, я очками никогда не пользуюсь при ночном залипании в смартфон. Честно говоря я искренне не понимаю, почему самс рассказывал о чем угодно, только не о преимуществах нового дисплея, поюзав этот экран, обратно уже не хочется точно, что реально сразу заметно, так это новый антиблик, я не думал, что он так вывозит, это имба, прям ван лав, как первый раз 120Гц увидел))
Post automatically merged:

у веб Мій ЛС, заходите в основна інформація, далі функції і там ставите галочки.
У меня так и было, интересно, что эта штука появилась только в новом телефоне, чего вдруг? Такое-же и с меню от КС, которое при загрузке показывает, но в сим меню есть кнопка не показывать, один раз нажал и ок.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Я підозрюю, що реклама може бути на моделях А і М серії. Після першого включення тільки СвітТВ раз запропонувало, але я його встановив з гуглплей, то більше не вискакувало.
Установку рекомендованых приложений можно пропустить при настройке
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Помітив цікавий момент: європейська версія А54 має єсім (знав про це), а А55 не має (стало несподіванкою).

PS Дивився опис в європейському інтернет-магазині і фільтр по єсім цього магазину. Але схоже на помилку, бо на оф сайті все ж вказана Embedded-SIM для А55.
 
Останнє редагування:

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy

Вкладення

  • Screenshot_20240501_230951_Call settings.jpg
    Screenshot_20240501_230951_Call settings.jpg
    94.9 КБ · Перегляди: 34
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Помітив цікавий момент: європейська версія А54 має єсім (знав про це), а А55 не має (стало несподіванкою).
А вас точно європеська версія? Може з Гонконгу привезли, там е-сім не має.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Stiv, у мене немає цієї моделі. Дивився опис в європейському інтернет-магазині і фільтр по єсім цього магазину. Схоже на помилку, бо на оф сайті все ж вказана Embedded-SIM.
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Stiv, у мене немає цієї моделі. Дивився опис в європейському інтернет-магазині і фільтр по єсім цього магазину. Схоже на помилку, бо на оф сайті все ж вказана Embedded-SIM.
Не знаю как в 55, но в Румынии а35 тоже с e sim
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
в свидетелей ШИМ, для самооправдания перехода, в остальном все +/- одинаково шикарно.
Существует шим не сомневайся
Post automatically merged:

преимуществах нового дисплея, поюзав этот экран, обратно уже не хочется точно, что реально сразу заметно, так это новый антиблик, я не думал, что он так вывозит, это имба, прям ван лав, как первый раз 120Гц увидел))
Может это самовнушение от новой игрушки? Ну не могут там так уж отличатся экраны если перед этим был тоже флагман.
Post automatically merged:

интересно, что эта штука появилась только в новом телефоне, чего вдруг? Такое-же и с меню от КС, которое при загрузке показывает, но в сим меню есть кнопка не показывать, один раз нажал и ок.
Эта штука на всех предоплаченных тарифах лайфа, кроме корпы уже долгие годы. Очень странно что ты не сталкивался
Post automatically merged:

Доволен?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Может это самовнушение от новой игрушки? Ну не могут там так уж отличатся экраны если перед этим был тоже флагман.
Могут, еще и как. Я честно говоря сам не думал, что на практике так зайдет. Чтобы не описывать, вот тут можно просмотреть, согласен с каждым словом
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
вот тут можно просмотреть, согласен с каждым словом
що тут можна подивитися?
Як проплачений блогер каже, що екран s24 найкращий, при тому використуваючи айфон як основний?
Дивитися треба в магазині.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
вот тут можно просмотреть, согласен с каждым словом
Лол Samsung Позичив функцію Always On Display у iPhone :ROFLMAO: Де вона з'явилась у 14Pro, а у Samsung вона ще від царя гороха коли еппл розповідали що IPS топ, а OLED погані.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Лол Samsung Позичив функцію Always On Display у iPhone
Речь про активный, с обоями и всякими активными элементами. И это действительно так)
Post automatically merged:

Як проплачений блогер каже, що екран s24 найкращий, при тому використуваючи айфон як основний?
Это даже комментировать не хочу
Дивитися треба в магазині.
В магазине как раз до конца не будет понятно
 
Останнє редагування:
Зверху