Послуга «Комфортний перехід»

Статус
Закрита.

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
через систему май діджус послуга є а оператор мовчить, каже що такої інфи в нього нема!
послуга не замовляється!
 

Verden

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
Sony C
Що за послуга така?
 

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
я також хочу це вияснити! можливо з 1 вересня шось промалюється!
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Зважаючи на термін дії послуги, її розміщення у розділі послуг обміну повідомленнями та назву, 99% що це послуга спрямонава на полегшення перехіду на КС з інших операторів та полягає вона у наданні великої кількості повідомлень(наприклад 1000) терміном на 1 добу, для інформування контактів про свій новий номер.
 

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
Зважаючи на термін дії послуги, її розміщення у розділі послуг обміну повідомленнями та назву, 99% що це послуга спрямонава на полегшення перехіду на КС з інших операторів та полягає вона у наданні великої кількості повідомлень(наприклад 1000) терміном на 1 добу, для інформування контактів про свій новий номер.
хм....логічно!
 

foxmax

Анонимный трезвенник
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
Motorola W315
спс, но лично я лучше дождусь услуги МНП, да и КС мне не нужен триста лет, а за Диджус вообще молчу, лучше уж на Лайф
 

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
Увага! З 1 вересня припиняється надання послуги «Улюблений номер». Абоненти передоплаченого зв'язку «Киівстар», які станом на 31 серпня користуються послугою «Улюблений номер», з 1 вересня будуть автоматично та безкоштовно переведені на тарифний план «З нами краще». Також вони зможуть безкоштовно замовити послугу «Завжди разом» протягом одного місяця з моменту зміни тарифного плану.
http://www.kyivstar.ua/personal/prepaid/services/favorite_number/
___________________________________________________________________
що б це значило? що з 1 вересня буде тп з нами краще?цікаво
те саме і з послугою Коло друзів! цікаво що ж вони придумали на 1 вересня!
 
Останнє редагування:

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
ЗНК это там где пзс 35 коп?
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
ааа ясно, а то зная кс они могли такое учудить :)
 
Реєстрація
10.07.08
Місто
Киев
Телефон
HTC Dual
В системе мой киевстар тоже есть такая услуга, но заказать её невозможно. Я хоть и сотрудник, но сам не знаю, что это такое - любопытно!

Но, скорее всего, это будет, действительно, возможность сообщить всем о своём новом номере КС.
 
Реєстрація
02.03.08
Місто
Донецк
Телефон
Nokia 6120c + СМТСБП2, Siemens S75 + МТС Партнерский
Кстати, моего друга на Диджусе перевели с одного тарифа на другой, а смс уведомление ему не пришло. Хотя у него эта карточка бывает в телефоне как минимум каждый день. Он позвонил оператору, и ему сказали, что срок доставки обычных сообщений может доходить до 3 или 5 дней (не помню точно), а о смене тарифного плана смс живет лишь час, и если абонент в это время не в сети, смс сгорает. вот такие пироги...
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Андрюх@dp.ua,
Якщо не хочеш переходити, відключи послугу "Улюблений номер".
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Андрюх@dp.ua,
Уточни в КЦ. Для цього він і створений.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Народ, чё-то эта ситуация меня начинает ОЧЕНЬ напрягать! В системе "Мой киевстар" возможность убрать улюбленний номер уже убрали, а при звонке на 466 робобаба говорит, что с 5 августа все операции по изменению (удалению) услуги "Любимый номер" НЕДОСТУПНЫ. При звонке оператору - ПОЛНЫЙ МОРОЗ!!!. Что сделать, чтобы при (не дай Бог) смене моего ТП я мог как-то аппелировать к оператору для возврата моего "ПЛЮС"?
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
КС работает в Лучших традициях UMC :)
 
Статус
Закрита.
Зверху