Кофе, кофеварки, кофемашины, кава, кавоварки

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
І, до речі, люблю безлактозне молоко (до кави) і йогурт, вони більш солодкі в смаку.
Спробуй домашню сметану додавати. Мене так мукачівці навчили. Якщо свіжа сметана, то цікавий смак. Аби не магазинна.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
І, до речі, люблю безлактозне молоко (до кави) і йогурт, вони більш солодкі в смаку.
Спробуй домашню сметану додавати. Мене так мукачівці навчили. Якщо свіжа сметана, то цікавий смак. Аби не магазинна.
певно йдеться про вершки?
та ні, воно жирне, а мені за холестеролом слідкувати треба...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сметана то хіба не вершки, які скисли?
Ні, мова саме про свіжу сметану, яка кисла сама, без штучних кисляків.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Сметана то хіба не вершки, які скисли?
Ні, мова саме про свіжу сметану, яка кисла сама, без штучних кисляків.
оце так мазохізм! колись спробую! пив каву з чилі, з сіллю, з морозивом, чорну, білу, а зі сметаною - навіть не чув ніколи!
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
люблю безлактозне молоко (до кави) і йогурт, вони більш солодкі в смаку
Внєзапно, лактоза - це молочний цукор, який складається з глюкози та якоїсь молочної фігні, і внєзапно, лактоза - солодка! Якшо резинове безлактозні молоко/йогурт більш солодкі - там якась інша дічь замість лактози.
 
  • Wow
Реакції: idea

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Каву? Каву треба пити з коньяком, благородні дони... IMHO. Звісно, кому не заборонили лікарі. Btw, моя сімейна доктор обожнює каву, коньяк та сигарети. :cool:
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
мої мені виписують віскі і коньяк прямо в рецепт з печаткою
і без розбавлення кавою і тд
і це в дуже серйозній лікарні.


мені колись ось така подобалась
1714765734678.png

там в них є типу і з іншим смаком ,але дизайн упаковки дуже схожий
мені дуже подобалось
пив майже постійно тільки таку до 2003 року
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Внєзапно, лактоза - це молочний цукор, який складається з глюкози та якоїсь молочної фігні, і внєзапно, лактоза - солодка! Якшо резинове безлактозні молоко/йогурт більш солодкі - там якась інша дічь замість лактози.
"Безлактозне молоко" - це звичайне молоко у яке доданий фермент який в організмі людини дозволяє її нормально перетравити. З таким же успіхом можна купити його в таблектах і закидуватись ними разом із звичайним молоком.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Каву? Каву треба пити з коньяком, благородні дони... IMHO. Звісно, кому не заборонили лікарі. Btw, моя сімейна доктор обожнює каву, коньяк та сигарети. :cool:
Благородний доне, люблю алкоголь, але каву з коньяком не дуже (за міцне - дуже складно підібрати дозу, щоб не занажто). Більше із калуа чи з куантро. Обожнював свого часу із "самбука кафе", але його вкрай рідко можна знайти...
Та зараз допиваю залишки алкоголів по-тихеньку, а далі вже не купуватиму, лише коли в гості.
Оце подумав, я каву пʼю 3-6 разів на день, по-перше, зі спіненим молоком, по-друге, якщо з алкоголем, воно може згорнутись, по-третє, можна цілий день ходить під мухою :)

chelavek, цікаво, назва як столиця Венесуели, а внизу підпис італійською - ніколи такої не бачив. інтернет-магазин каже, що 100% робуста (не всі ж люблять..., але я люблю).
"Безлактозне молоко" - це звичайне молоко у яке доданий фермент який в організмі людини дозволяє її нормально перетравити.
дякую, не знав. Ось, УП пише:
Виробники харчових продуктів просто додають лактазу до складу звичайного коров’ячого молока.

Лактаза розщеплює лактозу в складі молока, а отже люди з непереносимістю можуть безпечно його споживати. Безлактозне молоко зберігає практично той самий смак, вигляд та поживну вартість, що й звичайне.

До того ж, смак безлактозного молока може бути дещо солодшим через те, що лактаза розщепила лактозу на солодші глюкозу та галактозу.
А metro бреше, що в процесі виробництва забирають лактозу :)
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
idea, там є різні з цим тіпом в капелюсі
Це скрін для прикладу.
Але назва у всіх така !
Як мені пояснювали
То кава венесуельська , а ось пакування 🎁
А може і обжарка вже італійська
Я точно вже не пригадаю
Але мені була дуже смачна
😍
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А багато з вас безкофеінову каву пʼє?
Я, до речі, іноді підпиваю, коли розумію що випив за день вже 3-4 звичайних і від наступної звичайної може стати зле.
Смак звісно усе одно відрізняється трохи, але несуттєво і прийнято, бувають кофеїнові значно гірші.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Смак звісно усе одно відрізняється трохи, але несуттєво і прийнято, бувають кофеїнові значно гірші.
я думав, що вони не альо. Але якось спробував капсули неспрессо без кофеїну і, дійсно, були прикольні. Після чого зрозумів що таким чином можна й пити каву післяобід :)
А мелені у нашому регіоні дорогі й паскудні. Тому друзі привозять із Іспанії чи Португалії, там і ціни, й смак нормальні.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
idea от як раз в капсулах для неспресо я і або п'ю каву. Що звичайну, що безкофеїнову)
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
безкофеінову каву пʼє?
Останнім часом доводиться. Стало зрозуміло, що після маминих інсультів не завжди виходить пити навіть слабку із кофеїном у дні із високим атмосферним тиском.
Взяли спробувати Dek лавацу, блакитна вона невиразна якась, а от коричнева Intenso майже норм смакує.
Хоча особисто мені підходить тільки як друга кава за день, без класичної до обіду настрій не той o_O
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Каву треба пити з коньяком, благородні дони...
Колись на виставці собак у січні ( з ранку до вечора на мінус 10) так змерз, що якби не знайома собачниця з кавою і коньяком, то захворів би точно. З тих пір на прохолодні виставки брав термос з гарячою кавою та коньяком. Ще до кави пасує Рига та Вана Таллінн бальзам.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ще до кави пасує Рига та Вана Таллінн бальзам.
Колись мені смакував до кави мадярський Unicum, але з часом набрид. Та й купувати його стало дуже проблемно...
А Єгермейстер в каву не зайшов.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Ще до кави пасує Рига та Вана Таллінн бальзам.
Колись мені смакував до кави мадярський Unicum, але з часом набрид. Та й купувати його стало дуже проблемно...
А Єгермейстер в каву не зайшов.
Уникум ще та... Але якщо звикнути... Дуже важко кинути...
 
  • Wow
Реакції: idea
Зверху