Картка пам'яті

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, а що уже Ugreen зараз не той? Раніше для мене це були якісні товари цього бренду :unsure:
Поняття не маю, той чи не той. Купляв - працювало деякий час. Користувався десь-колись, 1 раз в кілька місяців. В якийсь день включаєш - вже не бачить карт пам"яті, чи не бачть його комп. І так - 3 рази.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
raptor, а що уже Ugreen зараз не той? Раніше для мене це були якісні товари цього бренду :unsure:
Поняття не маю, той чи не той. Купляв - працювало деякий час. Користувався десь-колись, 1 раз в кілька місяців. В якийсь день включаєш - вже не бачить карт пам"яті, чи не бачть його комп. І так - 3 рази.
Мабуть економлять на електростатичному захисті.

В мене дохли допоки на "шмарклю" термопрокладку не поставив.

В моїх мілкосхема залита шмарклею смоли і знаходиться прямо в козусі usb-роз'єма. Тобто тепер тепло хоч якось віддається на корпус USB. Після трьох подохлих. Три працюють. Два здебільшого поличкові. Один працює частіше, ніж столові прибори.
Post automatically merged:

Всем привет. Какая из этих карт предпочтительнее для авторегистратора 4К? На какие показатели следует ориентироваться? Объем карт не учитывайте. Переглянути вкладення 60151Переглянути вкладення 60152Переглянути вкладення 60156
Верхній рядок, випадашку 128MiB міняєш на шось більше.. типу 2GiB
Після чого прогон тесту і дивишся рядок SEQ1M Q1T1
стовбець [Write MB/s]
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
raptor, а що уже Ugreen зараз не той? Раніше для мене це були якісні товари цього бренду :unsure:
Написала продавцю на Алі, він одразу запропонував відкрити диспут,щоб повернути кошти. Навіть не питав про відео (як доказ того, що кардридер не працює). Мабуть, знає, що продає г.
 
Зверху