Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Надмірне цитування: декілька цитат у цитаті (три й більше)
Все звонит, просто есть нюанс, нужно учиться читать )))
Що ви мали на увазі? Що читати?
Запитання та відповіді https://www.lifecell.ua/uk/volte
Чи буде працювати VoWiFi в режимі «польоту»?
Так, буде. Якщо телефон був востаннє зареєстрований у мобільній мережі не пізніше, ніж 10 хв тому.
Тобто працює тільки 10 хв після вмикання літачка? Вірно я розумію?
Це що за пінгпонг ,включати самольот заради 10 хв в мережі вайвай? І так кожні 10 хв
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Запрацювало на 17 iOS beta. До цього не було ні вольти, ні вайфая
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А що це з сайтом lifecell там, де перевірка смартфонів на підтримку VoLTE? Раніше було 2 вкладки: смартфони, які підтримують VoLTE, і які підтримують VoWiFi. А зараз все разом - VoLTE VoWiFi. Може тому і не показує мій смартфон Poco X3 Pro бо він раніше точно був, але тільки VoLTE? Чи його убрали з переліку?
 
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
А що це з сайтом lifecell там, де перевірка смартфонів на підтримку VoLTE? Раніше було 2 вкладки: смартфони, які підтримують VoLTE, і які підтримують VoWiFi. А зараз все разом - VoLTE VoWiFi. Може тому і не показує мій смартфон Poco X3 Pro бо він раніше точно був, але тільки VoLTE? Чи його убрали з переліку?
Серед Самсунгів бачу моделі, де в дужках "Тільки VoLTE"
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Серед Самсунгів бачу моделі, де в дужках "Тільки VoLTE"
Ясно. Значить мій прибрали із переліку...
1. Користується VoLTE
2. Через деякий час у вас раптом вже не працює VoLTE
3. Дивитися на перелік смартфонів: ваш прибрали, тому і не працює
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
После недели роуминга в Европе, при возвращении домой перестал работать VOwifi. VOLTE работает нормально. Не понятно с чем это связано и как теперь заставить работать снова.
В поддержке говорят, что у нас все включено. Проблема с вашим телефоном, обращайтесь к производителю телефона, вообщем все как обычно....
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: dril
Реєстрація
07.04.18
Місто
Киев
Из опыта, если Вы меняете модель телефон, и чтоб волте заработало, Вам нужно через оператора деактивировать услугу. А через 2 минуты заново подключить через сайт. Перезагрузили телефон и все работает.
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
Из опыта, если Вы меняете модель телефон, и чтоб волте заработало, Вам нужно через оператора деактивировать услугу. А через 2 минуты заново подключить через сайт. Перезагрузили телефон и все работает.
Телефон не менялся. Симка не доставалась
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
denik, я вчора знайомому подав активацію через сайт, все пройшло ок але вольти і вовайфай поки не є. Редмі 11про плюс 5ж
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
подав активацію через сайт
Пліз, це де? Можна посилання?
Що необхідно для користування?
На телефоні мають бути активовані технології VoLTE/VoWiFi та встановлені останні оновлення програмного забезпечення.
В шапке в этой теме ссылка же..
Й там же зняток під згортком :)
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Дяк. ВоЛТЄ маю, ВоВФ хотів ще отримати. Мого телефона в переліку немає (хоча, ніби був на момент отримання вольти, десь на початку року/навесні). За посиланням перейшов, натиснув "Підключити", отримав СМС, ввів і "Ви за крок до підключення. VoLTE та VoWiFi вже підключені на вашому номері, але ваш телефон не підтримує вищевказані технології в мережі lifecell. Вставте SIM-картку в телефон з офіційною підтримкою VoLTE та VoWiFi та почніть користуватися. Ви також можете придбати телефон з VoLTE/VoWiFi в інтернет-магазині lifecell: s.lifecell.ua/smph"

А як вольта працює, якщо не підтримує?
Може в когось в вовайфай є на поко х3 про?
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Мав проблему з Мі 10Т Про, який в списку є, але працював тільки з VoLTE, VoWiFi не запустився. Я для себе аргументував це індонезійською прошивкою.
У дружини 12х, якого в списку немає, але працює VoLTE KS/Life та VoWiFi Life
 
Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
Мав проблему з Мі 10Т Про
Прошив останню глобальну прошивку 14.0.4.0 і WoWifi завівся сам з пів оберту,видно додали профілі, але я глобалки не люблю юзати, зашив порт оснований на китайці, вже не працює, прошив модем з 14.0.4.0 , теж не завелося. Поки шукаю рішення, на пда е декілька для процесорів квалком.
 
Зверху