Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
www.lifecell.ua/uk/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: VoLTE, 16 лютого 2022 р. | VoWiFi, 5 вересня 2022 р.

Підключити/перевірити можливість підключення можна на сайті lifecell — www.lifecell.ua/uk/volte

1686983083376.png

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: спойлер
Останнє редагування модератором:

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Moto g23, яка ганьба ЛС (звертаю увагу на значок від сімки КС... )
Screenshot_20240510-002233_1.jpg
Писали б вже чесно, що оператор не має можливості підключення послуги за номером на даний час.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
я працював у лайфселі +-рік тому , і навіть тоді у них це було суто тестово - за окремими моделями телефонів та номерами сім-карт.
ну так, у геймдеві бетатест може бути 10+ років. чому б і не у операторів? (так, я теж не розумію що саме заважає це випустити у реліз, окрім законодавчих обмежень).
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
Moto g23, яка ганьба ЛС (звертаю увагу на значок від сімки КС... )
Наче КС вам підключив все автоматично на цій Мото... В чому ганьба?
Вставте сімку в пристрій з переліку підтримуваних, підключіть через той сайт, поверніть в Мото і все запрацює, ще й з VoWiFi, можливо. І не треба виклянчувати в оператора, як на КСі.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Moto g23, яка ганьба ЛС (звертаю увагу на значок від сімки КС... )
Наче КС вам підключив все автоматично на цій Мото... В чому ганьба?
Вставте сімку в пристрій з переліку підтримуваних, підключіть через той сайт, поверніть в Мото і все запрацює, ще й з VoWiFi, можливо. І не треба виклянчувати в оператора, як на КСі.
В тому, що Лайф бреше про пристрій, який наче не підтримує, а не про їх корявий сервіс. Щодо шукати когось із відповідним пристроєм, вставити сімку - мені більше нема чим зайнятися, ніж оці бубно танці?
 
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Moto g23, яка ганьба ЛС (звертаю увагу на значок від сімки КС... )
Наче КС вам підключив все автоматично на цій Мото... В чому ганьба?
Вставте сімку в пристрій з переліку підтримуваних, підключіть через той сайт, поверніть в Мото і все запрацює, ще й з VoWiFi, можливо. І не треба виклянчувати в оператора, як на КСі.
В тому, що Лайф бреше про пристрій, який наче не підтримує, а не про їх корявий сервіс. Щодо шукати когось із відповідним пристроєм, вставити сімку - мені більше нема чим зайнятися, ніж оці бубно танці?
Так и Киевстар тоже ОФИЦИАЛЬНО не поддерживает эту моторолу
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Lawyer, запитайте у вендора телефону про підтримку VoLTE в нашій країні та отримаєте виключну відповідь. Просто запитайте, можливо профіль не додали ще.
 
Зверху