VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
jasene, на самсунг все працює нормально. При перемиканні мережі 3g в 4g VoLTE з'являється через 3-5 секунд, в літак не переводив.
 
Реєстрація
11.05.24
Місто
Харків
активував volte (iphone se 2020, esim, prepaid) через оператора 466. одразу сказав, що на сайті вказано звертатися до оператора для підключення. декілька сек, і готово. до цього намагався через чат, але завжди дефолтні відповіді чекайте хвилю і все таке
 
Реєстрація
06.06.12
Місто
Белгород-Днестровский
Телефон
Redmi Note 12 Pro 8/256
jasene, Чи у всіх після переходу в 2g та 3g коли телефон повертається в 4g пропадає VoLTE
Всё возвращается мгновенно, телефон в подписи.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
На мій погляд VoLTE ще не скоро повноцінно запрацює. Напевно поки 5G не почнуть запускати. А з огляду на війну то це не скоро буде.
 
Реєстрація
02.05.19
Місто
Киев
Телефон
Samsung S24 Ultra
На мій погляд VoLTE ще не скоро повноцінно запрацює. Напевно поки 5G не почнуть запускати. А з огляду на війну то це не скоро буде.
Лучше бы voWiFi сделали. Актуально в моменты отключения света и наличии интернета.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Реєстрація
21.10.22
Місто
Одеса
Телефон
Mi9t
Имхо, все зависит от профиля оператора (файл mcfg_sw.mbn). Можно попробовать поставить другой профиль (на 4пда ставили на нокию 8 какого-то турецкого оператора и значок volte появлялся) через advanced pdc tool в qpst.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Київстар нае...щики ще ті. Позавчора в чаті прошу активувати VoLTE на телефоні сына. Телефон підтримується. Оператор радісно каже - послугу активованого. Але до нині послугу не активованого. От навіщо брехати? Не розумію.
 
Реєстрація
15.09.09
Місто
Черкассы
Телефон
Redmi 11
Сьогодні прийшла СМС типу "VoLTE уже у вас в телефоні", ввімкнув і з'явилось, раніше не вмикалось. Сяомі ноут 11.
 
Реєстрація
30.10.11
Місто
Чернігів
Написав на сайті Київстар у чат підтримки щодо активації послуги VoLTE. Операторка перепитала чи я впевнений, що мій телефон Mototola G84 g5 підтримує її. Тоді написала, що всім абонентам поступово підключатиметься. Попрощалися і через 15 хв. з'явився значок VoLTE.
 
Зверху