Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
UPD пытался выяснить, что было необычного, говорит знакомый попросил проголосавть, нажала на ссылку и доступ к телеге пропал, но говорит что каких-то смс с кодами не было, в самой телеге тоже не было запросов на добавление устройства, она конечно не продвинутый юзер, но про коды вроде курсе, а если телефон просит что-то разрешить, то всегда спрашивает, нужно ли это.
Post automatically merged:

Да, я так понимаю его тупо поставили, он же по умолчанию отключен.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Persona, а что за почта? У меня в телеге упоминания почты нет. Я погуглил, https://tginfo.me/e-mail-auth/ - вот тут написано, что бывает, но как раз 10 мая какие-то изменения.

И разве, если пароль двухфакторной авторизации кто-то установил, то можно его отключить?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
а что за почта? У меня в телеге упоминания почты нет.
После удаления регал ей новый акк, при установке облачного пароля просит указать почту, туда же приходит код для сброса пароля. Ну и при входе запрашивает помимо звонка и пароля, еще и код с почты. Проверил только что на своем айфон, получается как-бы 3х факторка.
Post automatically merged:

И разве, если пароль двухфакторной авторизации кто-то установил, то можно его отключить?
Да, с потерей всех данных аккаунта
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
помітив що коли роблю фото з меню телеги для миттєвої відправки воно його ще й в галерею телефона зберігає!
раніше наче так не було.

Maxxx, підкажи як в тебе ?
чи можна це вилікувати
бо після робочого дня кожен раз видаляю з галереї телефону те що фотографував через телегу :cry:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
chelavek, вимикай /налаштування ТГ/дані і пам'ять/збереження в галерею/>особисті чати_групи_канали<
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
помітив що коли роблю фото з меню телеги для миттєвої відправки воно його ще й в галерею телефона зберігає!
то справа галереї покаувати чи не показувати різні папки, просто у ватсапі це вимикається в налаштувнанях ватсапа - саме "відображати....медіафайли в галереї пристрою".
В телеграмі в Налаштування--Дані та сходвище є пункт Зберігати до галареї. Здається за замовченням воно вимкнуто. але що воно робить не скажу точно. думаю, що тут мова про отримані файли, бо не морочусь з цим - просто встановив мін розмір використаня сховища та зачищаю коли згадаю :)
Подивився, що фоточка, зроблена в чаті попадає жо галереї але лежить вона фізично в паці Telegram Images/
Кинути (і здублювати) вгалерею мона тільки в телеграмі вручну, ну або через файловй менеджер
Так що, думаю, треба галерею просити щось там не показувати
У мене Google photo Такі фоточки не показує в Фото, показує ВСІ фото в розділі Бібліотека, а Google Gallery - показує, воно не налаштвується взагалі
 
Останнє редагування:

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
drmz, три акк
У всіх вимкнено
І раніше воно не зберігало
Не так давно почало
Напевно з якоюсь обновою
Не знаю ще до чого привʼязати
 
Зверху