SSD-диск

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Maxxx, смарт покажи, а не оту "атсібятіну" якогось мамкіного кодера.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
У Самсунга мають значення останні букви B/EU чи BW. На одні і ти ж диски різна ціна; одні сиплються, інші ні. Я, наприклад, пару місяців тому не став бавиться із Самсунгівською лотереєю, та узяв Трансценд (Круциал в іншої обкладинці, тільки трохи дешевше).
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Ну, за 8,5 років експлуатації (17128 годин; 4619 увімкнень; 21646ГВ запису) безбуферного TS128GSSD360S я б цього не сказав. Так, температура доходить до 49 град., але він працює. Узяв TS512GSSD230S в резерв (доречи, на ньому температури нищі), тому, що офіційна утилита показує що в 120-ки здоровья залишилося 51%, а що буде, коли буде 0%, я не знаю (може, він заблокується). Вони здоров'я рахують виключно по кількості ТВ запису. Зробив клон системи та резерв файлів, на всяк випадок, на 500-ку. Як буде з надійністю, побачим.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
21Тб то раптом менше 10% від заявлених виробником TBW 230Тб, і при цьому ви кажете утиліта визначила залишковий ресурс 51%, хоча мало бути біля 90%.

Для прикладу, домашній самсунг 860Pro 256GB по спекам виробника має TBW 300Тб. Смарт: 40455 годин; 330 увімкнень; 20,93Тб запису; залишковий ресурс (wear leveling) = 92%.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Брав за все життя 2 транснди. Один 230s через рік втратив швидкість запису до 50м/с. Інший м.2 за пів року втратив 40% життя. Зарікся більше не брати цю марку.
А більше всього вразив мене kc300 на 60гб, який пережив 180 ТБ і ще показував 82% життя.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Цей показник - висмоктаний з пальця, головне - це графіки швидкості і втрачені блоки.
Post automatically merged:

Maxxx, смарт покажи, а не оту "атсібятіну" якогось мамкіного кодера.
Це не "атсібятіна", це HDD Sentinel, чудове ПЗ для моніторинга! Але ось тобі смарт від Віки, те саме

IMG_2015.jpeg
Зкурвився Гнус...((
 
Останнє редагування:

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
21Тб то раптом менше 10% від заявлених виробником TBW 230Тб, і при цьому ви кажете утиліта визначила залишковий ресурс 51%, хоча мало бути біля 90%.
у 128ГВ TBW=115TB (хоча десь читав про TBW=45TB)

Виправлення:
Все Ви правильно пишите. Я просто неуважно прочитав 230Тбіт
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
21Тб то раптом менше 10% від заявлених виробником TBW 230Тб, і при цьому ви кажете утиліта визначила залишковий ресурс 51%, хоча мало бути біля 90%.
у 128ГВ TBW=115TB (хоча десь читав про TBW=45TB)
Цілком можливо, в спеках одна цифра на всю серію.
Але навіть при TBW 115TB записаний 21Тб це 18%, себто wear leveling 80%.
У цифру TBW 45TB слабо віриться, занадто маленька. Пошуком зустрічалася цифра у 150, але не з оф сайту.
 

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Цілком можливо, в спеках одна цифра на всю серію.
Але навіть при TBW 115TB записаний 21Тб це 18%, себто wear leveling 80%.
У цифру TBW 45TB слабо віриться, занадто маленька. Пошуком зустрічалася цифра у 150, але не з оф сайту.
Вже виправив. Пробачте у Тбітах, що навели Ви, все вірно! Сервісна програма від трансценд так тупо і рахує. КрісталДискІнфо пише ресурс 120-ки 100%.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Подивився на здоров'я своїх SSD. Маю старий Crucial M4 на MLC і Samsung 860 EVO. Crucial з 2013 р. був під систему, але з 2019 р. Samsung 860 EVO виконує цю функцію.
 

Вкладення

  • к.png
    к.png
    56.1 КБ · Перегляди: 41
  • с.png
    с.png
    71.9 КБ · Перегляди: 41

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
якою програмою подивитися стан SSD?
Sams 860 EVO
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
yahoo, в останніх постах мінімум 3 програми зі скріншотами наведено... Товариш Пильне Око😂
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
yahoo, Crystal Disk Info, але Вікторії цілком достатньо. Головне, дивитись значення смарт, а не напис "good", або "харашо", та ті % життя. Гнус, який вже почав висипатись, накриється у найближчі тижні-місяці, хоч там буде 99%
Post automatically merged:

870 Evo - дуже невдала модель. Всі решта таких проблем не мають.
Виробник, який непогано себе зарекомендував, випускає модель, нову, має бути ще краще, сучасніше, надійніше - так вважають поціновувачі бренду, беруть далі і радять іншим... А тут іпєйший факап - гірше за копійчані джукіпукі з алі, купа гємору і нервів, і незадоволені замовники... Ніт, "досить тільки один раз трахнути козу..."(с), більше ніколи.
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Stiv, цікаво бачити, що в часи виходу Crucial M4 кількість параметрів, що видавав смарт, була близька до класичних HDD, тоді як новіші SSD показують значно меншу кількість даних, натомість мають параметр B1 (wearing level) який чітко дає зрозуміти стан "здоров'я" диску.
Post automatically merged:

Maxxx, ніхто не силує брати гнусмас, брендів на ринку - море, беріть любе. Направду, перший раз побачив бед блоки в смарт самсунга, дякую за інфу, але за масовість проблем по самсунгу я не чув, і якщо бюджет клієта дозволяє, я і надалі буду брати їх. При меншому - team або kingston, до екстріму з Алі наразі не готовий.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
перший раз побачив бед блоки в смарт самсунга, дякую за інфу, але за масовість проблем по самсунгу я не чув,
Я казав, що це вже 5й "забедівший", 870 ево, який я особисто "тримав в руках". Брались не відразу всі одночасно.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Maxxx, але проблема притаманна саме цій моделі?
Глянув в себе нотатки, ту модель якимсь дивом я оминув при закупівлях, в переліку 860 Pro/Evo, 870 Evo, 970 Evo Plus та 980 Pro.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Зверху