Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
хмм, приблизно в 10.10 завершив вікторину, глюків в той час не спостерігав, мабуть в якийсь момент чат не витримав навантаження через велику кількість бажаючих його пройти
Я теж у цей час закінчив з 3 аккаунтів. Сподіваюся, що у перші 500 потрапив )
 
  • Dislike
Реакції: Inn@

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Почалолось…:request:
1 серпня 2023 будуть внесені зміни в тарифи на депозитарне обслуговування рахунків у цінних паперах, зокрема:

за переведення (списання) цінних паперів в інші депозитарні установи вартість послуги складатиме 300 грн, замість 250 грн
  • за переведення (списання) іноземних цінних паперів в інші депозитарні установи в Україні додатково буде сплачуватись вартість послуг відповідно до тарифів Національного депозитарію (наразі це 25 євро за операцію)
  • або Депозитарію НБУ (наразі це 18 євро за операцію) Щоб ознайомитися з повною версією тарифів на депозитарне обслуговування, перейдіть "Переглянути тарифи".
  • https://sensebank.com.ua/upload/tariffs_for_depository_servicing-01082023.pdf
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Кредитні кошти вони мені не дають, свої вивів ще за пару тижнів до націоналізації.
нічого особливо цікавого зараз банк не пропонує. Ще додаткові покращення почалися ((( хай самі таким користуються
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Кредитні кошти вони мені не дають, свої вивів ще за пару тижнів до націоналізації.
нічого особливо цікавого зараз банк не пропонує. Ще додаткові покращення почалися ((( хай самі таким користуються
Кредитування зараз тільки по Red 2.0, Red Cash та Вигода. Кредитування відновлено, але не розширено до кінця. Шкода, що такої думки про банк, адже ми завжди стараємось бути краще для клієнтів
Анастасія.
Post automatically merged:

Пройшов гру. Але не думаю, що потрапив до 500 щасливчиків.
Поки не можу перевірити яким ви фінішували, але побачити результати зможете на сайті до 27.07.

Успіху вам та перемоги!
Анастасія
 
Реєстрація
27.08.19
Місто
Kharkiv
Кредитування зараз тільки по Red 2.0, Red Cash та Вигода. Кредитування відновлено, але не розширено до кінця. Шкода, що такої думки про банк, адже ми завжди стараємось бути краще для клієнтів
поки не відмінете РКО, щоб був чесний грейс, нема сенсу в кредитках від сенсу. Ну хіба розстрочки, але то не так часто треба.
картка давно на полці :(
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Кредитні кошти вони мені не дають, свої вивів ще за пару тижнів до націоналізації.
нічого особливо цікавого зараз банк не пропонує. Ще додаткові покращення почалися ((( хай самі таким користуються
Пока бесплатный вход и выход - банк интересен.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Кредитні кошти вони мені не дають, свої вивів ще за пару тижнів до націоналізації.
нічого особливо цікавого зараз банк не пропонує. Ще додаткові покращення почалися ((( хай самі таким користуються
Пока бесплатный вход и выход - банк интересен.
+ швыдкый как по мне весьма удобен... Особенно если три ;)
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Кредитування зараз тільки по Red 2.0, Red Cash та Вигода. Кредитування відновлено, але не розширено до кінця. Шкода, що такої думки про банк, адже ми завжди стараємось бути краще для клієнтів
Анастасія.
ну старайтесь далі )
всі всьо розширили давним давно, а ви все не до кінця
Кредитні кошти вони мені не дають, свої вивів ще за пару тижнів до націоналізації.
нічого особливо цікавого зараз банк не пропонує. Ще додаткові покращення почалися ((( хай самі таким користуються
Пока бесплатный вход и выход - банк интересен.
для мене є інші банки, де теж це є, але окрім цього в комплекті є і інші плюшки.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Кредитні кошти вони мені не дають, свої вивів ще за пару тижнів до націоналізації.
нічого особливо цікавого зараз банк не пропонує. Ще додаткові покращення почалися ((( хай самі таким користуються
Кредитування зараз тільки по Red 2.0, Red Cash та Вигода. Кредитування відновлено, але не розширено до кінця. Шкода, що такої думки про банк, адже ми завжди стараємось бути краще для клієнтів
Анастасія.
Post automatically merged:

Пройшов гру. Але не думаю, що потрапив до 500 щасливчиків.
Поки не можу перевірити яким ви фінішували, але побачити результати зможете на сайті до 27.07.

Успіху вам та перемоги!
Анастасія
Це не гра була, а знущання над клієнтом. Чат висів дві години! А може й довже, чекати бажання більше не було.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Це не гра була, а знущання над клієнтом. Чат висів дві години! А може й довже, чекати бажання більше не було.
А что миллион разыгрывали.
Последний раз когда участвовал в каких либо розыгрышах - это мгновенная лотерея в совдепии, кажется называлась Спринт, хотя могу и ошибаться в названии, давно это было.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
для мене є інші банки, де теж це є, але окрім цього в комплекті є і інші плюшки.
Ну как минимум диверсифицировать потоки, чем больше - тем лучше.
тому і картку ще не закриваю.
може щось зацікавить. але останнім часом все гірше і гірше в цьому банку.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Це не гра була, а знущання над клієнтом. Чат висів дві години! А може й довже, чекати бажання більше не було.
А что миллион разыгрывали.
Последний раз когда участвовал в каких либо розыгрышах - это мгновенная лотерея в совдепии, кажется называлась Спринт, хотя могу и ошибаться в названии, давно это было.
если бы миллион, я бы почекав подольше)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
+ швыдкый как по мне весьма удобен... Особенно если три ;)
якщо немає ніякого ноу-хау розкажіть в чому радість мати саме три швидких.
або під хайд.
Швидкий депозит триває 3 дні і автологнується. Якщо відкривати 3 депозити 3 дні підряд з приблизно однаковою сумою, то матимемо майже вільний доступ до коштів.
Якщо потрібні кошти, скасував прологацію одного депо і наступного ранку гроші з цього депо вже на карті.

Є мінус, кожен ранок приходитиме пуш з зарахуванням відсотків.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Так сейчас же комиссия есть. Поэтому уже так не получится. Фактический льготный период теперь тут всего до 30 дней, даже меньше...
Введення комісії за обслуговування не впливає на пільговий період. Ця комісія за РКО є звичайною щомісячною комісією. Як та ж плата за смс-інформування, наприклад. Списується дана плата в розмірі 100грн, в розрахункову дату, якщо загальна сума боргу у вас буде більше ніж 19,99грн.

Умови для користування нескінченним пільговим періодом (коли відсотки на покупки нараховуються під 0,01% річних) залишаються незмінними — просто сплачуйте щомісячний платіж, в розмірі 10% від суми поточної заборгованості.
Також ви можете компенсувати дану комісію, бонусами Cash'U. Розраховуйтесь карткою, накопичуйте бонуси і повертайте живими коштами на картку😉


Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
 
Останнє редагування:
Зверху