Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
А тим часом:

Суд ЄС зняв санкції з російських мільярдерів Фрідмана та Авена

Суд Європейського Союзу ухвалив рішення зняти персональні санкції ЄС із російських олігархів Михайла Фрідмана та Петра Авена.
Відповідне рішення було опубліковано на сайті судової інстанції, передає The Moscow Times.
У документі йдеться, що Фрідман (громадянин Росії та Ізраїлю) та Авен (громадянин Росії та Латвії), будучи основними акціонерами "Альфа-груп", були включені до санкційних списків ЄС за рішенням Ради ЄС.
Їх вважали пов'язаними з підсанкційними особами, а також із президентом РФ Володимиром Путіним.
Під час судового розгляду бізнесмени наполягали, що докази, надані Радою ЄС, є ненадійними і не заслуговують на довіру. Суд ЄС погодився з тим, що причини для включення бізнесменів у списки санкцій були недостатньо обґрунтованими, і, крім зняття санкцій, зобов'язав Раду ЄС сплатити судові витрати.
Інформація у ЗМІ щодо скасування санкцій ЄС проти Михайла Фрідмана і Петра Авена не впливає на статус АТ «Сенс Банк». Наразі 100% акцій АТ «Сенс Банк» належить державі. Жодних змін у статусі банку не відбулося. Змін у роботі банку із клієнтами немає та наразі не планується.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Поки не виводьте кешбек :(
В період з 19:00 до 23:00 є затримка у зарахування коштів після обміну бонусів, тому потрібно почекати)
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Всім доброго ранку🌞
З вами буду я сьогодні)
Тому якщо будуть питання - ви знаєте, що робити😉
Ваша фея-помічниця, Оля🧚‍♀️
1713074162272.png
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
В ССА вдруг исчез раздел депо. По двум аккам членов семьи. С действующими депо. Остальное вроде на месте. WTF?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
В ССА вдруг исчез раздел депо. По двум аккам членов семьи. С действующими депо. Остальное вроде на месте. WTF?
Наразі проводяться тех.роботи по продуктам «Депозити» та «Збірка», тому вони тимчасово недоступні. Очікуємо, що найближчим часом вони будуть закінчені і все буде працювати 👌 Плановий час закінчення 9:30

*Андрій
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Доброго дня, друзяшки 😊
Щось давненько не вітався з вами, лише одразу в бій, але сьогодні маю дуже крутий настрій і хочу поділитись промінчиками цього настрою з вами 🌟
Впевнений, що його вистачить для вас усіх, тому не сумуйте, а краще розкажіть:
"Як у вас справи? Чи тепло у вас в місті?"
Ваш друг та помічник, Володимир 💎
1713181670364.jpeg
 
Причина: змінений розмір зображення в повідомленні
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Щось давненько не вітався з вами, лише одразу в бій, але сьогодні маю дуже крутий настрій і хочу поділитись промінчиками цього настрою з вами 🌟
Нарешті зарплату підвищили, і сьогодні аванс з новою сумою прийшов? ;)
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Доброго ранку, любі форумчани🤗
Сьогодні з вами я, знову)
Тому якщо будуть питання -пишіть!
1713331321704.png
Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️
 
Реєстрація
17.01.13
Місто
Донецька обл.
Почали приходити push, можливо не всім. :unsure: А так інформація вже є на сайті, під описом основних пакетів:
Випуск та обслуговування Додаткової Картки здійснюється на умовах Тарифів на видачу та обслуговування Основної Картки, що емітована Банком Клієнту до Рахунку, до якого випускається Додаткова Картка.

Додаткова Картка АТБ, яка випускається до Основної картки, дає можливість при розрахунках в мережі магазинів АТБ отримувати знижки від 5% до 40% на певний перелік товарів.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Не час перейматись, якщо ви бачите нову додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ" в Sense SuperApp, навпаки — ви стали щасливчиком, адже до вашої діючої картки банк випустив додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ" ;)

Більш детально у статті "Чи може банк сам оформити мені додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ"?": https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/17003624640018

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Не час перейматись, якщо ви бачите нову додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ" в Sense SuperApp, навпаки — ви стали щасливчиком, адже до вашої діючої картки банк випустив додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ" ;)
Это все хорошо, но если клиент сам хочет открыть карту скажем АТБ как допку скажем к Вайту - это возможно? Как это сделать? Или банк открывает такие допки принципиально только тем кому они с большой долей вероятности никогда не понадобятся?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Не час перейматись, якщо ви бачите нову додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ" в Sense SuperApp, навпаки — ви стали щасливчиком, адже до вашої діючої картки банк випустив додаткову картку "ВИГОДА" або "АТБ" ;)
Это все хорошо, но если клиент сам хочет открыть карту скажем АТБ как допку скажем к Вайту - это возможно? Как это сделать? Или банк открывает такие допки принципиально только тем кому они с большой долей вероятности никогда не понадобятся?
Вітаю! На жаль, технічно випустити як додаткову, цього зробити неможливо. Але як будуть зміни, про це ми неодмінно повідомимо.
Треба трошки зачекати, і я впевнений, кожний бажаючий зможе оформити самостійно у застосунку ;)

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Ярослав - я это все понимаю. Но вот хоть убейте не могу понять логику действий банка - ведь существует наверняка какой-то алгоритм по которому банк УЖЕ ВЫПУСТИЛ ряд Выгод и АТэБэшек В ВИДЕ ДОПОК клиентам, которые возможно никогда ними не воспользуются. То есть технически такая возможность УЖЕ ЕСТЬ. Так почему не реализовать это по человечески - дать оформить такие допки тем людям которые знают зачем им такая карта нужна и которые наверняка будут их пользовать активно? Ведь запускаемый банковский продукт запускается для того чтобы клиенты ним пользовались, не так ли? А ваш банк в приведенной вами ссылке как бы оправдывается перед теми кому они сами такие карты выпустили без их ведома - типа банк имеет право... Но это сюр какой-то получается - не предложить продукт тем кому он нужен, а навязать кому-то кто возможно никогда им не воспользуется. Почему-то почтальон Печким из мультика "Трое из Простоквашино" вспомнился - "Я вам посылку принес, только я вам ее не отдам" - ну сюр же право слово.
Просто на примере покажу - многие годы использовали с женой карты Альфы для путешествий - имели в основных популярных валютах - в связи с войной путешествия не актуальны, но пока были интересные предложения по валютным депозитам держали тут нужные суммы для пакеток, но в итоге банк и ставки сделал не интересные и курсы для покупки на депозит давно стали не конкурентные - что делать - закрыть пакетки? Как выход можно было бы открыть к гривневой пакетке ту же АТэБэшку как допку. Но если нет такой возможности то тогда пакетки наверняка закроем - пополнять мобилки по гривне - тзвините, ну не хочу я такой ерундой заниматься :)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Flamingo, как писали выше, банк для некоторых клиентов оформил данные допки -- типа для теста. В релиз такая функция уйдёт через какое-то время.

ps Как по мне, то банк решил навязать эту допку клиенту вместо того, чтобы предложить в индивидуальном порядке оформить её, обратившись в поддержку. Т. е. выпуск карты вручную. Принципе можно было и другим желающим разрешить выпуск карты в качестве допки до релиза продукта.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Интересно, а драка будет?
Выпустил себе кредитку - без шуму и пыли, усьо работает как надо.
Flamingo, сходите вместе с Howl в чат хейтеров альфы , и получите мастер-класс как конючить бесплатно для теста пакетки😆
 
Зверху