Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia
Таке питання, хочу оформитися фоп, при вказанні картки фоп в звичайні акаунти, олх не просіче що це картки фоп?
У багатьох акаунтах одна і та сама картка стоїть і без проблем.
Продовжувати брати на картки при оформленні фоп не можна, штрафи.
ОЛХ все равно на какую карту переводить деньги, на личную или на ФОП. У Привата например обычные карты 5167 (начало номера карты), а карты ключи и фопы 5168
Вам нужна "карту ключ", т.е. клиенты и ОЛХ по номеру карты вам должны переводить деньги, а эту карту не все банки открывают, уточняйте при открытии счета в банке. У Привата, Пумба, Райфа, Урксиба точно есть.
Если будет много зачислений в день, открывайте 2 карты, например в Привата и/или Мастер и Визу (карты ключи, возможно в разных отделениях будут), т.к. потом будут глюки и некоторые сумму не захотят зачисляться на основную карту (при больших оборотах, ошибка платежа) и сумму нужно на другую карту перенаправлять.
Если вы ФОП, то это не означает, что вы не можете продать какие-то личные вещи (редко, разные суммы, нет закономерность в платежах) и получить сумму на личную карту, например продать старые покрышки для авто.
Основная причина, по которой налоговая может придраться - это чеки, т.е. РРО.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
kopicold, подивіться штрафи за роботу без РРО (це якщо ви на карту фопа будете приймати платежі). А потім подумайте чи воно вам треба.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Продовжувати брати на картки при оформленні фоп не можна, штрафи.
За шо штраф?
.
kopicold, подивіться штрафи за роботу без РРО (це якщо ви на карту фопа будете приймати платежі). А потім подумайте чи воно вам треба.
Я читав , що при онлайн продажах в 2 групі PPO не обов'язкове.
Просто при покупці нерухомості держава може запитати , де взяв гроші. Зараз вони шукають, де побільше податків зібрати. Думаю в майбутньому перевірятимуть. Краще вже щоб стаж йшов, ніж просто потім подарувати 20% від вартості нерухомості.

З ФОП один геморой з того що прочитав.
З першою групою ФОП простіше, але на карти не можна приймати.Суто для ринків .
які 20 відсотків з нерухомості ?
щоб не юзати рро потрібно приймати платежі на айбан, а не на картку
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Є закон , що якщо не можеш доказати , де взяв кошти на нерухомість, то плати 20% державі.
Де він є? Можна посилання
Так є фоп карти прив'язані до рахунка.Хіба обов'язково iban використовувати?
ну в тому то і суть. Приймати на айбан, і не робити тоді рро
Не перевірять при відкритому фоп, що відбувається з особистими картами, якщо приймати далі на них?
А навіщо відкривати ФОП, і приймати на картку фіз особи?
які в тебе взагалі продажі в місяць?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Тебе з ФОПом швидше жахнуть якщо у тебе небагато продаж. На нерухомість на продажах на ОЛКС теж думаю не заробити, тому проблема видумана. Закон про 20% при покупці нерухомості без пояснення походження коштів теж не бачив.

ФОП 2 група якщо може не мати РРО то по суті може мати безлімітний ліміт на рік. Теж не сходиться, але перевіряти ліньки.

ОЛКС і РРО як на мене не дуже клеяться, хіба що вручну вибивати через якийсь чекбокс чек і класти в посилку отримуючи оплату на картку через ОЛКС доставку, але треба дивитись що робити з поверненнями.

Наскільки я розумію за РРО будуть душити всіх, а ось за первинку там є нюанс, для неризикових товарів її можна не мати, але це я так пишу що в голову прийшло, треба розбиратись по кожному пункту.

Ще нюанс, єдиний податок він звісно класний бо 5%, або сталий платіж ЄП якщо 2 група, АЛЕ податкова за певні порушення має право зняти заднім числом з єдиного податку, що це означає? Отримаєте і штраф а ще нарахують як на загальній системі 18+1.5% податок а ще пеня :)

Це звісно треба попасти ще на перевірку, але не маючи РРО це буде вже легко залетіти.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
ФОП 2 група якщо може не мати РРО то по суті може мати безлімітний ліміт на рік. Теж не сходиться, але перевіряти ліньки.
Ні, безлімітну немає.
ліміт є.
а контролювати його передбачено через рро (або якщо всі платежі приймати через айбан), то обертами по рахунку.
а ось отримання коштів без рро чи не на айбан це і є порушення
Наскільки я розумію за РРО будуть душити всіх, а ось за первинку там є нюанс, для неризикових товарів її можна не мати, але це я так пишу що в голову прийшло, треба розбиратись по кожному пункту.
дійсно. Поки первичку не змушують мати. Принаймні далеко не на всі групи товарів.
 

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia

Не перевірять при відкритому фоп, що відбувається з особистими картами, якщо приймати далі на них?
Налоговая видит все счета, даже счет ЄПідтримка. Нет ресурса (человеческого и программного) все мониторить. Но если, нужно выбрать и проверить по конкретному человеку - они это сделают. По поводу личных карт - вы можете что-то кому-то из личных вещей продать, вам могут вернуть деньги... но если будет проверка и будет выявлена систематичность и закономерность платежей (одинаковые сумму например), тогда они могут дать штраф.
Post automatically merged:




Так є фоп карти прив'язані до рахунка.Хіба обов'язково iban використовувати?
Вот у Конкорда это было идеально сделано. У остальных через ж****
 

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia
...
Вот у Конкорда это было идеально сделано. У остальных через ж****
як саме було зроблено?
Деньги заходят по номеру карты - внутренний перевод ПиТуПи - деньги заходят по реквизитам айбана
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
...
Вот у Конкорда это было идеально сделано. У остальных через ж****
як саме було зроблено?
Деньги заходят по номеру карты - внутренний перевод ПиТуПи - деньги заходят по реквизитам айбана
Так в моно так само чи ні?
 

Yarik

Коллекционер sim карт
Реєстрація
04.11.07
Місто
Одесса
Телефон
nokia
А що саме треба розуміти під онлайн продажами?
Вопрос хороший, из того что видела в жизни мой бухгалтер:
- нужный основной квед
- поступление какой-то части платежей из известных площадок (ОЛХ, Пром..)
- или поступление через платежные сайты, например Ликпей.
- остальные сумму можно на карту.
Были вопрос, но когда увидели часть платежей от "OLX_DOSTAVKA" , "NOVA-PAY", для налоговой это хоть какое-то доверие.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Что-то последнее время прям не везет. Заказал iphone 13 pro max по доставке, в идеале, типа неверлок. Тел приехал локнутый, естественно отказался, сделал фото, и корректно задал вопрос человеку на что идет расчет? Выслушал что у меня проблемы с головой и все нормально с телефоном, что я права не имел вставлять в его прекрасный телефон свою симкарту до оплаты, хотя чел наверное не знает, что лок видно и в меню и т.д. В итоге был чел был послан матюками и в игнор. Это второй такой ифон за месяц, ну первому челу я вообще ничего не писал. У каждого норм репа и количество olx доставок. Ну вот на что они рассчитывают, что чел проверит все остальное, а основую функцию телефона нет?
20230806_131934.jpg
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Persona, хочете сказати що покупці б/у айфона на олкс всі поголовно будуть знати що таке заблокований оператором телефон? За доставку продавець і так нічого не платить тому і катається собі до вдалого моменту.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Persona, хочете сказати що покупці б/у айфона на олкс всі поголовно будуть знати що таке заблокований оператором телефон? За доставку продавець і так нічого не платить тому і катається собі до вдалого моменту.
Ну по мне странно, мне кажется не работающий фейсид, или трутон на левом экране гораздо легче "слить"
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
У каждого норм репа и количество olx доставок
Акк з хорошим терміном реєстрації та кількістю олх доставок можна купити за помірні кошти.
Розрахунок на те, що через олх доставку шахрай-продавець може скільки завгодно раз катати товар по олх доставці за кошти олх або покупця, поки не знайдеться жертва, яка забере товар.
При цьому ж при відмові (від товара при огляді на пошті) факта шахрайства типу немає, а якщо товар забрали - схема вже окупилася.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Что-то последнее время прям не везет. Заказал iphone 13 pro max по доставке, в идеале, типа неверлок. Тел приехал локнутый, естественно отказался, сделал фото, и корректно задал вопрос человеку на что идет расчет?
Це якийсь барига такий пішов на олх: замовив футболку, в оголошенні було вказані всі параметри (ширина, довжина), на пошті візуально оглянув ніби все ок. Прийшов додому, поміряв, замала. Зміряв рулеткою, на 10см менше, ніж заявлено. Пишу чемно тій падрузі, шо шось ви неправильно розміри заміряли, скинув фото з замірами, типу давайте вертайте гроші, я вам футболку назад. 3 дні ми з нею спорили, хто з нас дурний, потім вона погодилась, типу присилайте футболку - і вона поверне гроші. Футболку відправив, вона від неї відмовилась) Коротше, ця пиз@а двічі мене, старого хлопа, прокидала 😩

Передаю вітання Петрович Ольга Степанівна
0936259536
Полтава
36014
Посилання на профіль ОЛХ:

P.S. Виявляється я не один лох, в інтернеті багато інформацію про цю пані.
1691341801752.png
1691341828628.png
1691341844132.png
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Что-то последнее время прям не везет. Заказал iphone 13 pro max по доставке, в идеале, типа неверлок. Тел приехал локнутый, естественно отказался, сделал фото, и корректно задал вопрос человеку на что идет расчет?
Це якийсь барига такий пішов на олх: замовив футболку, в оголошенні було вказані всі параметри (ширина, довжина), на пошті візуально оглянув ніби все ок. Прийшов додому, поміряв, замала. Зміряв рулеткою, на 10см менше, ніж заявлено. Пишу чемно тій падрузі, шо шось ви неправильно розміри заміряли, скинув фото з замірами, типу давайте вертайте гроші, я вам футболку назад. 3 дні ми з нею спорили, хто з нас дурний, потім вона погодилась, типу присилайте футболку - і вона поверне гроші. Футболку відправив, вона від неї відмовилась) Коротше, ця пиз@а двічі мене, старого хлопа, прокидала

Передаю вітання Петрович Ольга Степанівна
0936259536
Полтава
36014
Посилання на профіль ОЛХ:

P.S. Виявляється я не один лох, в інтернеті багато інформацію про цю пані.
Переглянути вкладення 56019
Переглянути вкладення 56020
Переглянути вкладення 56021
Секондом бариже...
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Что-то последнее время прям не везет. Заказал iphone 13 pro max по доставке, в идеале, типа неверлок. Тел приехал локнутый, естественно отказался, сделал фото, и корректно задал вопрос человеку на что идет расчет? Выслушал что у меня проблемы с головой и все нормально с телефоном, что я права не имел вставлять в его прекрасный телефон свою симкарту до оплаты, хотя чел наверное не знает, что лок видно и в меню и т.д. В итоге был чел был послан матюками и в игнор. Это второй такой ифон за месяц, ну первому челу я вообще ничего не писал. У каждого норм репа и количество olx доставок. Ну вот на что они рассчитывают, что чел проверит все остальное, а основую функцию телефона нет?
Переглянути вкладення 56014
А чому ви вирішили для себе купляти таку дорогу річ саме олх доставкою?
ціна занадто смачна? Можно ж у свому місті знайти пропозицію
 
Зверху