Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Панове, як плануєте вести діяльність на ОЛХ у зв’язку з тим, що Нова пошта зменшує ліміт на грошові перекази з 1 липня до 200к на квартал і з 1 жовтня до 300к на рік! Тобто виходить можна буде продати не більше ніж на 25к в місяць.
А якщо оформити ФОП тоді не можна працювати з ОЛХ доставкою, а це велика частина угод. Виходить замкнуте коло - хочеш оформити ФОП щоб офіційно продавати, але тоді не можеш продавати через ОЛХ доставку :(
 
Останнє редагування:

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Декілька аккаунтів гадаю спасе пересічного свинорила. :)

PS мені вже Новапей телефонував, що такими темпами в ліміти я не вкладаюсь.
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Декілька аккаунтів гадаю спасе пересічного свинорила. :)

PS мені вже Новапей телефонував, що такими темпами в ліміти я не вкладаюсь.
ви про що? 25к в місяць на дохід з теперішним курсом долара це ніц, доведеться реєструвати акаунти не тільки сім’ї, а і всім родичам і друзям. Сумнівно що хтось на таке погодиться. Ну або оформляти ФОП усім хто продає на ОЛХ і відключати/не приймати ОЛХ доставку.
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Menestr,
Це про ліміт 300 тис. квартал з 1 квітня (поточний), в котрий вже не вкладаюся,
та про ліміт 200 тис. квартал з 1 липня (майбутній).

А от про ліміт в 300 тис за ВЕСЬ РІК, що буде з 1 жовтня, то ще рано про нього думати!
До того часу ще треба дожити і не бути бусифікованим...
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Menestr,
Це про ліміт 300 тис. квартал з 1 квітня (поточний), в котрий вже не вкладаюся,
та про ліміт 200 тис. квартал з 1 липня (майбутній).

А от про ліміт в 300 тис за ВЕСЬ РІК, що буде з 1 жовтня, то ще рано про нього думати!
До того часу ще треба дожити і не бути бусифікованим...
я вважаю, що треба якось планувати дії наперед. Якщо не заберуть в армію то всеодно доведеться відкривати ФОП в кінці року + ще можуть фінмоніторинг посилити. То чи не краще це зробити вже зараз, також нюанс із відкриттям ФОП - а чи можете (чи буде?) податкова перевіряти чим займався до відкриття ФОП і нарахувати за це штрафи? Чи вона цим займається якщо вирішу закритти ФОП?
 
Реєстрація
12.02.24
Місто
Вольнянск
я вважаю, що треба якось планувати дії наперед
укрпочта ж еще есть )

ну и по старой доброй традиции, ФОПа нагнуть всегда было проще, чем физлицо живого человека :sneaky:

и кстати, еще со времен баранавируса срок давности (3 года) до сих пор "заморожен"...
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
я вважаю, що треба якось планувати дії наперед
укрпочта ж еще есть )

ну и по старой доброй традиции, ФОПа нагнуть всегда было проще, чем физлицо живого человека :sneaky:

и кстати, еще со времен баранавируса срок давности (3 года) до сих пор "заморожен"...
тобто заморожений, поясніть, будь ласка, я не в курсі
 
Реєстрація
12.02.24
Місто
Вольнянск
тобто заморожений, поясніть, будь ласка, я не в курсі
Общая исковая давность устанавливается продолжительностью в три года (ст. 257 ГК Украины).

так вот она сейчас "на паузе", т.е. отвечать ФОП в случае чего будет не за последние 3 года своей деятельности, а с начала вируса и до окончания войны + 3 года сверху
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
тобто заморожений, поясніть, будь ласка, я не в курсі
Общая исковая давность устанавливается продолжительностью в три года (ст. 257 ГК Украины).

так вот она сейчас "на паузе", т.е. отвечать ФОП в случае чего будет не за последние 3 года своей деятельности, а с начала вируса и до окончания войны + 3 года сверху
овва, цього не знав, дякую. Тоді можливо навпаки є сенс пошвидше відкривати ФОП щоб працювати в білу, бо потім якщо хапнуть то нарахують штрафи за купу років
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Декілька аккаунтів гадаю спасе пересічного свинорила. :)

PS мені вже Новапей телефонував, що такими темпами в ліміти я не вкладаюсь.
ви про що? 25к в місяць на дохід з теперішним курсом долара це ніц,

лично я был бы рад такому доходу в месяц, и не только я
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Мова не про дохід, а про загальний обіг.

Такий дохід теж з радістю мав би :)
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
можливо олх порешает вопросы с фоп и олх-доставкой к тому моменту.

можно хотя бы задать им вопрос на эту тему. Они заинтересованы по идее должны быть.
 
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
Как то сомнительно что новая сама себе обрежет доходы)
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Панове, не плутайте дохід з прибутком. З 25к ви можете заробити 5к, 8к чи 10к, залежно яка у вас маржа, а можете і нічого не заробити, якщо продаєте щось близько до собівартості щоб позбутися неліквіду. Чому тут радіти, це мінімалка, за такі гроші можна працювати будь-де легально.
Monsterrr, Я задавав це питання ОЛХ - вони працюють над можливістю переказів на рахунок ФОП, планують інтерфейс для ФОП та юр. лиць, але коли це буде готово не можуть сказати і чи буде готово до кінця року теж не обіцяють, кажуть "це все складно".
Maodze, це не сумнівно, а факт, можете зателефонувати на гарячу лінію Нова Пей, вам там робот сам розкаже про нові ліміти, які вступили в дію з 1 квітня і детальніше запитати в оператора. Нова пошта довго трималася з лімітом в 500к на квартал, видно тепер уряд її дотиснув.
За інсайдерською інформацією, Нова пошта пішла на такі уступки через угоду з урядом про бронювання всіх своїх військовозобов’язаних працівників.
 
Зверху