Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Панове, як плануєте вести діяльність на ОЛХ у зв’язку з тим, що Нова пошта зменшує ліміт на грошові перекази з 1 липня до 200к на квартал і з 1 жовтня до 300к на рік! Тобто виходить можна буде продати не більше ніж на 25к в місяць.
А якщо оформити ФОП тоді не можна працювати з ОЛХ доставкою, а це велика частина угод. Виходить замкнуте коло - хочеш оформити ФОП щоб офіційно продавати, але тоді не можеш продавати через ОЛХ доставку :(
Про це читав, не зрозуміло тільки - до чого саме цей ліміт застосовується? ПІБ? Номер телефону? Номер картки?
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Панове, як плануєте вести діяльність на ОЛХ у зв’язку з тим, що Нова пошта зменшує ліміт на грошові перекази з 1 липня до 200к на квартал і з 1 жовтня до 300к на рік! Тобто виходить можна буде продати не більше ніж на 25к в місяць.
А якщо оформити ФОП тоді не можна працювати з ОЛХ доставкою, а це велика частина угод. Виходить замкнуте коло - хочеш оформити ФОП щоб офіційно продавати, але тоді не можеш продавати через ОЛХ доставку :(
Про це читав, не зрозуміло тільки - до чого саме цей ліміт застосовується? ПІБ? Номер телефону? Номер картки?
до вашого ПІБ. Можете ще на дружину чи родича приймати посилки, але 25к всеодно не вистачить, особливо якщо продаєте щось дороге
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Панове, як плануєте вести діяльність на ОЛХ у зв’язку з тим, що Нова пошта зменшує ліміт на грошові перекази з 1 липня до 200к на квартал і з 1 жовтня до 300к на рік! Тобто виходить можна буде продати не більше ніж на 25к в місяць.
А якщо оформити ФОП тоді не можна працювати з ОЛХ доставкою, а це велика частина угод. Виходить замкнуте коло - хочеш оформити ФОП щоб офіційно продавати, але тоді не можеш продавати через ОЛХ доставку :(
Про це читав, не зрозуміло тільки - до чого саме цей ліміт застосовується? ПІБ? Номер телефону? Номер картки?
до вашого ПІБ. Можете ще на дружину чи родича приймати посилки, але 25к всеодно не вистачить, особливо якщо продаєте щось дороге
В мене ФОП вже багато років, мене це цікавить більше як теорія.
Не може бути щоб тільки до ПІБ, бо якомусь Шевченку Сергію вже б давно хана було, бо їх десятки тисяч по Україні. А ІПН не використовується при цьому.
Хтось має якусь перевірену інформацію?
 
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
Хтось має якусь перевірену інформацію?
Десь пів року назад людина жалілась, що йому з нова пей подзвонили і пригрозили, щоб не обходив ліміт на 500к в квартал, бо заблокують. Він прифігів від таких сум, перевірив свої надходження і там було може 100 чи 150 за квартал. Пішов на відділення, вони вияснили, що в його районі дядько є повинй теска і в нього вже ліміт 500к перевищено, то ж вони подумали, що це він і є та вирішив змінити відделення та карту задля обходу ліміту.
Так що, виходить, по ПІБ ідентифікують. А там уже можливо якось додатково можуть по банк. карті перевірити, або заморозити кошти та запросити документи.

Я, наприклад, планую просто з аккаунтів близьких родичів відправляти, коли ліміт перетну, та і все. А там або умовно на іншу картку в тих же банках приймати, або готівку забирати, та і все...
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Хтось має якусь перевірену інформацію?
Десь пів року назад людина жалілась, що йому з нова пей подзвонили і пригрозили, щоб не обходив ліміт на 500к в квартал, бо заблокують. Він прифігів від таких сум, перевірив свої надходження і там було може 100 чи 150 за квартал. Пішов на відділення, вони вияснили, що в його районі дядько є повинй теска і в нього вже ліміт 500к перевищено, то ж вони подумали, що це він і є та вирішив змінити відделення та карту задля обходу ліміту.
Так що, виходить, по ПІБ ідентифікують. А там уже можливо якось додатково можуть по банк. карті перевірити, або заморозити кошти та запросити документи.

Я, наприклад, планую просто з аккаунтів близьких родичів відправляти, коли ліміт перетну, та і все. А там або умовно на іншу картку в тих же банках приймати, або готівку забирати, та і все...
Ок, зрозуміло. Якщо маєш поширене прізвище та ім"я, то краще використовувати по батькові "Едмундович". Все одно ні на що не впливає при відправленні, але не додасть суми до ліміту
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Панове, як плануєте вести діяльність на ОЛХ у зв’язку з тим, що Нова пошта зменшує ліміт на грошові перекази з 1 липня до 200к на квартал і з 1 жовтня до 300к на рік! Тобто виходить можна буде продати не більше ніж на 25к в місяць.
А якщо оформити ФОП тоді не можна працювати з ОЛХ доставкою, а це велика частина угод. Виходить замкнуте коло - хочеш оформити ФОП щоб офіційно продавати, але тоді не можеш продавати через ОЛХ доставку :(
Про це читав, не зрозуміло тільки - до чого саме цей ліміт застосовується? ПІБ? Номер телефону? Номер картки?
до вашого ПІБ. Можете ще на дружину чи родича приймати посилки, але 25к всеодно не вистачить, особливо якщо продаєте щось дороге
В мене ФОП вже багато років, мене це цікавить більше як теорія.
Не може бути щоб тільки до ПІБ, бо якомусь Шевченку Сергію вже б давно хана було, бо їх десятки тисяч по Україні. А ІПН не використовується при цьому.
Хтось має якусь перевірену інформацію?
Вони використовують ПІБ + серія і номер паспорту для ідентифікації. Це вказано на всіх чеках, коли ви отримуєте кошти від Нова пей. Тому ситуація яку описує людина вище вельми дивна, певно якийсь глюк в системі
Post automatically merged:

Хтось має якусь перевірену інформацію?
Десь пів року назад людина жалілась, що йому з нова пей подзвонили і пригрозили, щоб не обходив ліміт на 500к в квартал, бо заблокують. Він прифігів від таких сум, перевірив свої надходження і там було може 100 чи 150 за квартал. Пішов на відділення, вони вияснили, що в його районі дядько є повинй теска і в нього вже ліміт 500к перевищено, то ж вони подумали, що це він і є та вирішив змінити відделення та карту задля обходу ліміту.
Так що, виходить, по ПІБ ідентифікують. А там уже можливо якось додатково можуть по банк. карті перевірити, або заморозити кошти та запросити документи.

Я, наприклад, планую просто з аккаунтів близьких родичів відправляти, коли ліміт перетну, та і все. А там або умовно на іншу картку в тих же банках приймати, або готівку забирати, та і все...
Нова пошта рахує в ліміт і готівку і безготівку - одним словом всі гроші що проходять через неї на ваші дані. 300к на рік хватить хіба якщо у вас зовсім маленькі обороти, це ж 25 тисяч на одну особу на місяць в середньому. Вашим родичам доведеться ходити на пошту і забирати там гроші для вас. Якщо ж зарахування на картки - тоді дивіться щоб банк не блоканув рахунок. А якщо хтось із незадоволених клієнтів поскаржиться в податкову або попадете під фінансовий моніторинг банку - будуть проблеми у родичів і у вас...
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
300к на рік хватить хіба якщо у вас зовсім маленькі обороти, це ж 25 тисяч на одну особу на місяць в середньому.
Це для пересічного чи для ФОПа?
для всіх фізичних осіб без реєстрації ФОП.
Post automatically merged:

Кочевник
для пересічного
ліміт в 300 тис за ВЕСЬ РІК, буде з 1 жовтня
уточнення, з 1 жовтня до кінця року (4 квартал) ліміт буде 300К, і з 1 січня 2025 року буде 300К на рік. Таке трактування мені дали на гарячій ліній Нова пей
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
1 жовтня до кінця року (4 квартал) ліміт буде 300К,
Невірна інформація!
Ліміт на 300 тис. вже діє для цього квартала!
Бо мені телефонували в Новапей попередити, що "такими темпами" я не вкладаюсь((
довелось зменшити свій апетит....

Ліміт 200 тис. квартал буде з 1 липня,
ще одне підтвердження, що зменшують поступово.
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
1 жовтня до кінця року (4 квартал) ліміт буде 300К,
Невірна інформація!
Ліміт на 300 тис. вже діє для цього квартала!
Бо мені телефонували в Новапей попередити, що "такими темпами" я не вкладаюсь((
довелось зменшити свій апетит....

Ліміт 200 тис. квартал буде з 1 липня,
ще одне підтвердження, що зменшують поступово.
все вірно, людина питала про 1 жовтня. За інші ліміти я писав раніше на попередній сторінці
 
Реєстрація
29.10.23
Місто
Ніжин
Якщо ж зарахування на картки - тоді дивіться щоб банк не блоканув рахунок
Ну якщо до цього не блокував роками, то чого б потім заблокував? Умовно отримувати з одного акку НП перекази на чорну карту моно, а з іншого на білу. Або з одного на універсальну приват банку, а з іншого акку на інтернет-картку, ну і т.д., логіка зрозуміла. Не треба чіпати банк. рахунки родичів, що є плюсом. До того ж, якщо почати приймати перекази на непрогрітий банк аккаунт, то, скоріш за все, можна на фінмон від банку нарватись
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Shepa, не приходить відповідь на запит від юапей.
Чекати, або спробувати зайти з використанням іншого айпі та/або іншого пристрою
 
Реєстрація
02.05.24
Місто
Львів
Якщо ж зарахування на картки - тоді дивіться щоб банк не блоканув рахунок
Ну якщо до цього не блокував роками, то чого б потім заблокував? Умовно отримувати з одного акку НП перекази на чорну карту моно, а з іншого на білу. Або з одного на універсальну приват банку, а з іншого акку на інтернет-картку, ну і т.д., логіка зрозуміла. Не треба чіпати банк. рахунки родичів, що є плюсом. До того ж, якщо почати приймати перекази на непрогрітий банк аккаунт, то, скоріш за все, можна на фінмон від банку нарватись
Якщо ж зарахування на картки - тоді дивіться щоб банк не блоканув рахунок
Ну якщо до цього не блокував роками, то чого б потім заблокував? Умовно отримувати з одного акку НП перекази на чорну карту моно, а з іншого на білу. Або з одного на універсальну приват банку, а з іншого акку на інтернет-картку, ну і т.д., логіка зрозуміла. Не треба чіпати банк. рахунки родичів, що є плюсом. До того ж, якщо почати приймати перекази на непрогрітий банк аккаунт, то, скоріш за все, можна на фінмон від банку нарватись
щодо різних карток у банку я не впевнений, власник у них то один, це вже мабуть питання до того як влаштований первинний фінмон у конкретному банку, я би не ризикував приймати більше 30к грн чи 1к $ на один банк незалежно від кількості карток (невідомо як вони рахують і чи не змінять умови підрахунку в якийсь час)
Щодо вашої стратегії у кілька акаунтів на ОЛХ і зарахування на свої картки - це може спрацювати.
 
Зверху