Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.16
Місто
Тарасівка, Боярська ОТГ
Arbitr, моно є у всіх (ну майже)
І коли потрібно комусь закинути чи отримати просто питаєш на білу чи чорну і це максимум
Звісно є ще приват який теж майже у всіх
Але там немає стільки шари

А можна 3-5 пунктів з шарою в моно, якої нема на приваті? Дякую.
1. Безкоштовний переказ на картку будь-якого банку по Україні.
2. Безкоштовний переказ по реквізитам. На фізиків без обмежень, можна і 200 000 грн відправити.
3. Безкоштовне поповнення мобільного через застосунок.
4. Немає плати за вхідний платіж, як 0.5% на КДВ у Привата.
5. Безкоштовна "тягнучка" (платіж з використанням інших систем).
А також monobank краще за Приват своєю безпекою!
1. Динамічний чи власний CVV/CVC код.
2. Можна вимкнути магнітну стрічку.
3. Можна заборонити проведення платежа, якщо країни не співпадають (я в Україні, а платіж на терміналі в США).
4. Можна заборонити зняття коштів у банкоматі.
5. Захист від комісії Нової Пошти - заборона сторонніх оплат за кредитні кошти.
Пункт 5 вже давно неактуальний. Оплата НП кредитними прекрасно проходить без коміса.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
swaart Це конкретний випадок, коли Нова Пошта післяплату на фізичну особу проводить як переказ - а у клієнта своїх коштів немає.
А так можна будь-яку "тягнучку за кредитні кошти" заборонити, що досить зручно.
Ви мабуть мали на увазі, що monobank не бере комісії за відправлення чи отримання посилки (з кредитних грошей), а також пакування, палетування і т.д. Я ж написав - "сторонніх оплат", куди входить і стягнення грошей іншим сервісом.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А також monobank краще за Приват своєю безпекою!
у мене є сумніви щодо цього.
З рештою пунктів згоден - дякую.

Я б ще додав красу застосунку та простоту використання. Тупенькі можуть користуватись лише моно, решта для них надто складна :)
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
idea А в чому сумніви? Хіба в Приват24 є динамічний код?
Плюс monobank гарно реалізував поповнення по номеру картки з записної книги.
Як це реалізовано у Привата?
5283073743226262876.jpg
А ось це вже monobank
5283073743226262877.jpg
Особисто мені як у Привата не подобається. Неясно, що значить сірий та зелений.
А от monobank показує тільки тих, у кого вже є картка (біла/чорна/валютна). І це реально зручно.
Плюс можна обрати, НА ЯКУ КАРТКУ отримувачу кидати гроші.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Зʼявилася підписка на apple music з безкоштовним періодом
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Кому нужно перевыпустить карту Монобанк по сроку, личный опыт. Речь пойдет лишь про онлайн, без посещения отделений и пунктов выдачи. Варианты, оба 100 грн. стоимость по итогу:

1) Можна перевипустити картку з вашим поточним номером картки, термін дії буде продовжено. Перевипуск відбудеться на віртуальну картку за 100 грн, далі ви можете замовити пластикову картку в застосунку безкоштовно
2) Якщо зберігати номер не бажаєте, це для вас не важливо, можете перевипустити картку на віртуальну вже зараз по шляху: головний екран - натиснути на потрібну картку - перевипустити. Далі замовити пластикову картку, пластик коштуватиме 100 грн.


Можно обратится в чат, и тебе пришлют сообщение с кнопкой, либо свайп на основной вправо, ниже на карте выбрать перевыпуск.
Я выбрал вариант №1 (1 и вариант, и 1-на специя по стоимости). Потом снова пошел в настройки карты, внизу заказать пластик, выбрал страну - список - НП - указал отделение - доставка бесплатно. Старая карта пластик блочится (не проверял на практике пока, со слов, но на карту платежи проходят и с нее в приложухе, вот это проверил), Даже если так, то перевод на другую карту для рассчетов временно решит проблему, а также apple/google pay должны работать (мне нужен тупо пластик, здесь тоже не проверял). Был глюк при перезаказе, списало 2 раза за услугу смены карты (выдало ошибку "Попробуй еще раз", не дословно, и списало 2 раза), в течении получаса, после обращения в тех поддержку вернули. Новая карта почти в пути такой же новой, только почты, к оплате 0. После получения нужно при помощи приложухи просканить полученную и собственно все. Ходить никуда не надо, не отправлял сканы/фото/анализы/ничего.
Итог. В целом удовлетворен. Кому проблематично, лень, далеко, придумать самим причину, то вполне удобно и доступно. Поэтому хвалю.
P.S. Личное ИМХО как и опыт только для моих потребностей и возможно другим в пользу. Извиняюсь заранее, что появится еще обнова, там чуть багов незначительных нашел, ребята исправляют (не только с той оплатой). Молодцы!
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
2) Якщо зберігати номер не бажаєте, це для вас не важливо, можете перевипустити картку на віртуальну вже зараз по шляху: головний екран - натиснути на потрібну картку - перевипустити. Далі замовити пластикову картку, пластик коштуватиме 100 грн.
Можно ещё пойти в АТБ и купить там новый пластик за 50 грн. При активации эти 50 грн вернутся на счёт.
С учётом кешбэка при покупке, вышла отрицательная стоимость карты :cool:
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
заказать пластик
Теж робив по 1 варіанту, з чату підтримки скинули в додаток запит, за яким перевипустив.
Карта була до 05/24, після перевипуску - 05/29

В платіжному профілі Гугла карту відредагував, NFC на смартфоні само оновило токен. Стара карта, що була внесена у інших банківських додатках, при спробі оплати ішла відмова з текстом "ХХХ намагається провести оплату по старій карті" в моно, то ж довелося видаляти і перезаводити (опції редагування ні в кого нема).

Пластик зробили за 6 днів, з яких 4 суто виготовлення, і 2 - доставка. Пластик непоганий, але фото в додатку виглядає краще - номер і ПІБ - спереду, а не все позаду як в реальності.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А також monobank краще за Приват своєю безпекою!
у мене є сумніви щодо цього.
З рештою пунктів згоден - дякую.

Я б ще додав красу застосунку та простоту використання. Тупенькі можуть користуватись лише моно, решта для них надто складна :)
@dea А в чому сумніви? Хіба в Приват24 є динамічний код?
Я зрозумів Твій пост, що сам застосунок моно безпечніший за застосунок привату. От щодо цього не впевенений.
А про код у Тебе інший пункт:
1. Динамічний чи власний CVV/CVC код.
Це реально крута штука. Хоча для підписок не працює.
(опції редагування ні в кого нема).
а її і не має бути, адже це інша карта.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А хіба це не сам застосунок monobank краще за Приват24 своїми налаштуваннями безпеки?
Плюс monobank можна використовувати "транзитом" і не платити жодних комісій - якщо гроші з Чорної або Білої картки кидати на іншу (Sense White/Black/Cameleon, ПУМБ ВсеКарта, Sportbank/Izibank/ТАС тощо).
І всередині monobank можна переказувати гроші без комісії, а Приват... Я з Універсальної комусь на КДВ кину і вже -0.5% від суми.
Краще у "котика" - за поповнення картки немає комісії, а є тільки за зняття. І то, його легко можна обійти.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
(опції редагування ні в кого нема).
а її і не має бути, адже це інша карта.
Натомість pay.google.com дає можливість редагувати плтіжний засіб, зокрема MM/YY, бо там розуміють, що карта може бути перевипущена із тим самим номером, але новим строком дії. В нас у банківських додатках чи веб-версіях КБ такого не зустрічав.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Плюс monobank можна використовувати "транзитом"
Але спочатку гроші якось повинні туди потрапити.
Раніше, можна було "безкоштовно" поповнювати Моно з Привату через тумби Привата.
А зараз, тільки через готівку та термінали, що додає додаткового клопоту.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
бо там розуміють,
що ти міг помилитись у наданні даних існуючої карти.
При додаванні платіжного засобу в профіль, він перевіряється транзакцією, тому помилитися нереально, інакше засіб просто не буде доданий. Тож твоє припущення - помилкове.
 
  • Like
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Але спочатку гроші якось повинні туди потрапити.
Я перекидую з ФОП-рахунку Привату, 3 грн платіж. Приват як для ФОП мені дуже подобається, халявні ЕЦП ключі, 50 грн тариф для айті на 3 групі, зручний бізнес-кабінет.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Так, але з ЮнексСмарта сепом і так безкоштовно можна транзитом роздавати, тоді навіщо нам Моно?
Воу-воу, палєхче! Так можна згадати, шо в Юнексі і % на залишок по картці є, і кешбек 1% майже на все :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Моно безкомісійно лише через City24? Через easypay - з комісією?
 
Зверху