Meest

  • Автор теми al-m
  • Дата створення

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Фігню ви читиєте.
Прийшло на мило:
MEEST ПОШТА ЗЛАГОДЖУЄ ТАРИФИ

Шановні Meestяни, у нас для вас важлива новина: з 1 жовтня 2023 року ми злагоджуємо наші тарифи.
Наше оновлення стосується оптимізації базових тарифів та виключення тарифу «Місцевий». Для вашої зручності ми уніфікували нашу тарифну систему, об’єднавши доставку по області та по Україні.
Бойове злагодження :LOL: Прикільний новіоп для скасування пільгового тарифу.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
О, Міст й надалі віджигає

ПРОЗОРА ФОРМУЛА ОБ'ЄМНОЇ ВАГИ

Спершу розрахуємо об'ємну вагу посилки за формулою: (Д × Ш × В) / 5000.
Параметри нашого набору: Д-95 см, Ш-55 см, В-30 см. Підставимо їх у формулу: (95 см × 55 см × 30 см) / 5000 = 32 кг (об’ємна вага посилки).​
Тепер, вирахуємо вартість посилки:
За кожен кг плата складає 266 грн + 646 грн (фіксована плата за посилку).
Отже: 32 кг × 266 грн/кг = 8 512 грн + 646 грн = 9 158 грн (вартість посилки до складу в Торонто).​
Все чесно і прозоро, а головне – вигідно!​
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Meest посрався з Rozetka? Вже недоступна доставка в їх точки видачі.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Китай. Щойно обирав відділення для доставки. Розетка в Києві на Ялтинській недоступна для доставки.
Хм. Не всі розетки однаково корисні. На Дарницькій площі доступна для видачі...
 
Реєстрація
31.08.20
Місто
Одеса, Україна 🟦🟨
Не знаю, як це працює, але.... розповім мою історію...

Оформлюю у понеділок закази з доставкою через Міст, адресу відділення не знаходжу. Ну, добре, ці приколи знаємо, обрав іншу адресу.
Прихожу в "Розетку" - "Міст" неприймаємо на постійній основі.
Ок.
Поліз на мапу - там є адреса, але нема ніякого Міста.
Телефоную на гарячу лінію - йдіть у Сільпо на касу з тютюновими виробами, там у вас приймуть відправлення.
Гаразд.
Прийшов, постояв, дочекався адміністратора. Ніхто нічого не знає, як приняти (здогадуюсь що і не в курсі як видати). Почекав, подивився на ту суєту що я посіяв, розвернувся і пійшов додому.
Ось так працює Міст зі звязкою з Сільпо в Одесі (можливо в інших містах сітуація буде кращою).
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Поліз на мапу - там є адреса, але нема ніякого Міста
Coreopsis, Міст працює через мережі інших магазинів.
Тобто з великою долею імовірності ти не побачиш велику вивіску чи людей з фірмовим одягом Міст.
Проте на вході в такі магазини можуть бути наліпки, які свідчать про те, що цей магазин приймає-видає посилки.
 
Реєстрація
31.08.20
Місто
Одеса, Україна 🟦🟨
Так, я первий день з Містом працюю і не знаю всіх нюансів :D (сарказм)
Оператор дав інформацію, що посилки приймуть.
Навіщо флудити?
Читайте уважніше те, що писав вище!
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Coreopsis, авжеж тут всі якимось чином мали здогадатися, що ти вже багато разів відправляв службою Міст і хотів попередити, що Розетка і Сільпо не приймають посилки Міст в Одесі.
Бо з повідомлення вище це не було очевидним
Не знаю, як це працює,

Coreopsis, дякую за інформацію та попередження (я серйозно). Але, будь-ласка, старайся висловлювати свої думки трохи чіткіше.
 
Останнє редагування:

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Купил на ОЛХ инструмент в кейсе с доставкой Мист-экспресс.Вчера был в отделении - выдали посылку с двумя подарочным наборами аромосвечей. Сегодня звонил на горячую линию - в течении 5 рабочих дней обещали разобраться по заявке (отправлению) 000106734923. При отправке советую дождаться наклейки этикетки на посылку.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Вернули посылки в отделение отправки . Оформили всё заново . Теперь зависло по причине ненахождения трекера от ОЛХ.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
У эпицентра бесплатная доставка Мист-экспресс.
 

Vln

Реєстрація
16.02.11
Місто
Харьков
Телефон
Alcatel 501
Опять отличились, мини отделение в субботу работает до 15.00, посылку отвезли в другое, за 5 км, слов нет.
Хорошо хоть переадресация бесплатная, но +2-3 дня.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Замість визначеного відділення в Розетці, Міст самостійно вирішив змінити відділення на Сільпо, яке знаходиться в 1,5 км. На гарячій лінії сказали що нічого зробити не можуть, оскільки пункти видачі Розетки перевантажені (і без ваших алішних посилок).
 
Зверху