iOS vs Android

Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Універсальна відповідь користувача яблука: я не користуюсь, тому недоліків нема.
Десь бачив як один з психологів пояснював, чому відроводи так люблять так накидати гівно на вентилятор:
відроводу обов'язково потрібно щодня самоствердитись, і переконати самого себе, що його гаджет - не гівно. Саме тому він заходить в всі яблучні теми, і розказує яке гівно техніка Apple.
Не совсем так. Просто это удивительно - сравнивать эти две системы и видеть, что iOS не даёт сделать то, что можно в Android.
Да и зачем мне самоутверждаться, если у меня и так хороший смартфон.
Конкретно в моём Xiaomi (Redmi Note 8T) минус только один: нет записи разговоров (в глобальной прошивке).
Но это только потому, что iOS закрытая система.

Кстати! У кого iPhone, объясните мне: как вы решаете проблему "приложение с разными учётными записями"?
Например у вас стоит Приват24 с вашей учёткой, а надо зайти и поставить маме/бабушке.
Для Xiaomi есть разные способы: и "Клонирование приложений", и "Двойное пространство". А можно просто через настройки сбросить ВСЕ данные конкретного приложения и зайти под другой учётной записью.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Кстати! У кого iPhone, объясните мне: как вы решаете проблему "приложение с разными учётными записями"?
Например у вас стоит Приват24 с вашей учёткой, а надо зайти и поставить маме/бабушке.
Для Xiaomi есть разные способы: и "Клонирование приложений", и "Двойное пространство". А можно просто через настройки сбросить ВСЕ данные конкретного приложения и зайти под другой учётной записью.
Доречі, в кого Тесла, поясніть мені як ви рішаєте проблему з "забрати з села 15 мішків бараболі?"
Наприклад в мого ваз2104 я просто закидаю їх в салон разом з мамою і бабушкою, по дорозі одною рукою на своєму Салямі Редмі Ноут 9XYE підіймаю сєрвак, і ставлю на закачку 12 торентів з зборками крякнутих APK-шок.
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
В iOS без взлома такого нет. Но и в голом Андроиде такого тоже нет.
Пользуюсь рабочим Xiaomi Mi Lite 5G, который, с кармана постоянно кому-то отвечает, на котором ухом постоянно что-то нажимаю при разговоре.
Почитал про него на 4PDA, через несколько месяцев использования отрыгивает шлейф боковой кнопки с функцией датчика отпечатка.
И такая хрень повсеместна. Пока выберешь хороший Андроид, доходишь до цены Айфона.
Раз уж на то пошло, пофиг на эти клонирования, когда базовый функционал хромает.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Пробуйте отключить режим "В кармане". Это похоже в нём проблема.
Если на экран вылазит сообщение "Не закрывайте динамик рукой", это он и есть
1660773492798.png
И перенос сканера отпечатка пальца на боковую кнопку - как по мне, это неправильно. Сзади на крышке ему самое место.
 

rotax

iManiac
Реєстрація
22.03.11
Місто
Харьков
Телефон
 iPhone 15 Pro
Есть ещё проблема с уведомлениями. Бесит просто жуть.
 
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
В тему спора. Сегодня был прикол, соседке нужно было с флешки кому-то отправить файлы, а с устройств у неё был только iPhone. Ну вот и попросила она как-то ей помочь. Какое её было удивление, когда я через otg подключил флешку к своему самсунгу, скопировал файлы отправил их по вайберу. И как была огорчена, когда узнала, что такую "магию" с iPhone провернуть не возможно. Возмущалась, как же так, iPhone же самый лучший :)
А ещё больший прикол был, когда вернулась минут через 10. Оказалось что на той стороне у человека тоже был iPhone, а файл был zip архив и он не мог его открыть. Хоть тут, честно говоря не знаю, думаю iPhone умеет извлекать архивы, просто человек не разбирающейся был. Ну в общем разархивировал и отправил снова.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
В тему спора. Сегодня был прикол, соседке нужно было с флешки кому-то отправить файлы, а с устройств у неё был только iPhone. Ну вот и попросила она как-то ей помочь. Какое её было удивление, когда я через otg подключил флешку к своему самсунгу, скопировал файлы отправил их по вайберу. И как была огорчена, когда узнала, что такую "магию" с iPhone провернуть не возможно. Возмущалась, как же так, iPhone же самый лучший :)
А ещё больший прикол был, когда вернулась минут через 10. Оказалось что на той стороне у человека тоже был iPhone, а файл был zip архив и он не мог его открыть. Хоть тут, честно говоря не знаю, думаю iPhone умеет извлекать архивы, просто человек не разбирающейся был. Ну в общем разархивировал и отправил снова.
Бред
 
Причина: SPOILER
Останнє редагування:
Реєстрація
17.02.16
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy Note 8
Surrogat, Эта приблуда позволяет с флешки скопировать zip архив и отправить его по вайбер? Ладно, тогда не прав, просто раньше, вроде, iphone не дружил с флешками. Помню были спецфлешки с лайтингом, которые работали через спецсофт и позволяли сохранять только медиа-файлы, а не произвольные.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Чому банально не зробити що коли зажимаєш по номеру (чи наприклад по кнопці виклик) там є можливіть набрати з іншої сімки виклик ? Може я щось десь не знайшов.
Можливо тому, що ніхто не уявляє, що користувач айфона, вибирає сімку для дзвінка або поповнює номер свінокоїнами :LOL:
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Вибирають сімку для дзвінка не тільки і не стільки для економіїї. В усьому світі (і в Україні вже майже також) не має великої різниці з чого ти дзвониш - пакетні хвилини і все таке. Тим більше у цільової аудиторії. Не треба перекладати свої ніщебродьскі патерни поведінки на інших.
А "Користувач айфона" це не якась окрема раса з іншими потребами, якщо шо, попрацюйте з своїм комплексом меншовартості. Чи це навпаки - відчуття власної більшості, бо є айфон? Тоді буде важче
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Не треба перекладати свої ніщебродьскі патерни поведінки на інших.
Окрім ніщебродських патернів, буває здоровий гумор, якщо це каміння в мій город. До речі, із задоволенням користуюсь технікою Apple.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я теж, якщо шо :)
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
соседке нужно было с флешки кому-то отправить файлы, а с устройств у неё был только iPhone
Можливо, на Айфоні таке теж прокатить? Через провідник по ftp або аналогічне.
Підключав Андроїдфон через USB до компа передати файли, хоч і передавало файли але все ж таки надто великі файли розміром пару гігабайт не передавало (помилка).
Тоді під'єднанав по ftp через провідник X-plore на Андроїді, в якому зручно під'єднувати по ftp. І навіть великі файли передавалися, і завдяки цьому провіднику все було відносно зручно робити. Деякі інші провідники так теж можуть.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
якщо є комп то взагалі просто - через айклауд нормально файли зберігаються, через вебморду на компі відкриваються. Я так роблю.
Post automatically merged:

Стосовно срачу взагалі - з особистого досвіду вже двічі впевнився, що хейтити щось допоки не спробуєш - дурна затія.
1. Автомобіль. 2. Айфон. Колись і те і те хейтив люто, зараз розпробував (обидві речі - випадково, не змушено, фактично просто з цікавості до оточуючого світу), і розумію що і те і те просто зручні інструменти, зручніші мені особисто ніж міський транспорт і андроід.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А "Користувач айфона" це не якась окрема раса з іншими потребами
Дуже неоднорідні, там багато підкатегорій від тих, хто пантується яблуком до професіоналів яким яблуко потрібне як інструмент (скажімо відеоблогерів).
Та і з часом частина недоліків Яблука усувається (скажімо Свайп клавіатура), а Андроїди навпаки переймають дедалі більше обмежень (заблокований бут).
Ну і звісно міняються користувачі, зокрема в 20 років я б яблуком якщо б і користувався то виключно після джейлбрейку і 1005000 кастомізацій. А зараз постарів і вже смарт лінь рутувати, дедалі частіше користуюсь інструментами "з коробки".
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Кстати! У кого iPhone, объясните мне: как вы решаете проблему "приложение с разными учётными записями"?
Например у вас стоит Приват24 с вашей учёткой, а надо зайти и поставить маме/бабушке.
Та просто. В додатку П24 на тискаю кнопку виходу із свого акаунту і входжу під маминим. Або, якщо лінь виходити із свого акаунту в додатку, то в мамин акаунт заходжу через браузер. Цифри чи коди із смссок мама пересилає мені через вайбер.
 
Зверху