Файлообмінники та файлосховища

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
У мене Піксель і ніякого безкоштовно нема
Якщо Pixel 1, тоді без обмежень в оригінальній якості. Якщо від Pixel 2 до Pixel 5, тоді в якості "Стиснення" без обмежень. Якщо маєте гроші на новіші пікселі, тоді або платна підписка, або через Magisk-модуль намахувати Google.
Я от теж в роздумах: вже місяць як мій перший Pixel пішов в бутлуп(
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У мене Піксель і ніякого безкоштовно нема
Якщо Pixel 1, тоді без обмежень в оригінальній якості. Якщо від Pixel 2 до Pixel 5, тоді в якості "Стиснення" без обмежень. Якщо маєте гроші на новіші пікселі, тоді або платна підписка, або через Magisk-модуль намахувати Google.
Я от теж в роздумах: вже місяць як мій перший Pixel пішов в бутлуп(
Довго прослужив? У мене 5A.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Довго прослужив? У мене 5A
У мене піксель був чотири роки (випуск жовтень 2016), але аудіокодек завжди глючив.
Теж розглядав 5а на заміну, але вони почали раптово "помирати" в користувачів, тож з огляду на можливість завантаження в середній якості зараз шукаю собі 4 XL.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
зробив підписку на гугл фото, 200гб, 104 грн. Перший місяц бесплатно
100гб за 459грн/рік. Перший місяць також безкоштовно юзав.
По цифрах Гугл троха намахує, оплачуєш 100Гб, а получаєш 102Гб, хоча мало би бути 100 (хмара) + 15 (вже наявне в пошті) = 115Гб

GoogleOne-100.jpg
 
Реєстрація
21.02.15
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy XCover 5
По цифрах Гугл троха намахує, оплачуєш 100Гб, а получаєш 102Гб, хоча мало би бути 100 (хмара) + 15 (вже наявне в пошті) = 115Гб
Не намахує. Читайте довідку:
"У кожному обліковому записі Google доступно 15 ГБ безкоштовного обсягу пам’яті, який використовується для сервісів Google Диск, Google Фото та Gmail.
Коли ви оформите платну місячну підписку Google One, ваш загальний обсяг пам’яті становитиме 100 ГБ або більше (залежно від вибраного тарифного плану).
...
Приклад переходу на тарифний план зі 100 ГБ пам’яті

У вашому обліковому записі Google безкоштовно надається такий обсяг пам’яті:
  • 15 ГБ у хмарному сховищі
Після оформлення підписки Google One ви матимете:
  • 15 ГБ за умовчанням
  • 85 ГБ у рамках підписки Google One
----------------------------------------------------
100 ГБ загального обсягу пам’яті".

Тобто ви оплачуєте 100 ГБ (до речі, саме ГБ, а не Гб, бо Гб — то гігабіти) загального простору, який використовуватиметься для пошти, файлів та фото, а не купуєте "100 на додачу до 15".
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Цікаво, якщо зараз є 19 Гб безкоштовно (+4 отримав по різним акціям), то після купівлі платного місця, а потім повернення назад до безкоштовного користування, то буде знову 19 чи вже 15?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Дуже повільна швидкість залиття.
Закидаю 1.1 гб вінда-сімка в iso - ллє як через дайлап, навіть гірше.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Интересный файлообменникhttps://www.filemail.com/
Бесплатно можно отправить по 5 Гб за раз. Автоудаление через 7 дней. Позволяет закинуть целую папку и дать ссылку на скачивание. Удобно. Скачка без ограничений, ожиданий, капчей и т.п.

А вот платный тариф интересен тем, что есть функция наблюдатель. Можно указать папку и оно будет за ней следить и закидывать на файлообменник. И автоудаление через 30 дней. Т.е. по идее, можно юзать как хранилище автобэкапов каких-нибудь.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
5Гб как-то кисло, тот же fex.net бесплатно дает до 50Гб на 7 дней автоудаления.
 
Реєстрація
14.07.18
Місто
Київ
Хтось користується безкоштовною MS365 e5 dev підпискою в якості сховища для файлів?
Там 5тб місця, але не ризикую щось важливе закидати. По 90 днів автоматично продовжується вже 2 роки.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Хтось користується безкоштовною MS365 e5 dev підпискою в якості сховища для файлів?
Там 5тб місця, але не ризикую щось важливе закидати. По 90 днів автоматично продовжується вже 2 роки.
пару років там зберігаються бекапи 2-3 ТБ. Київстар швидкість дуже ріже тому доводиться використовувати vpn
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Ось таке сховище знайшов. Посилання
Встановив на ПК, iPhone, Android.
Поки що тестую. Файли з iPhone синхронізувалися і видно і на Андроїд і на ПК. Після реєстрації отримав 20 Гб безкоштовно. Плюс дали бонус 5Гб. Разом 25Гб.
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Ось таке сховище знайшов. Посилання
Встановив на ПК, iPhone, Android.
Поки що тестую. Файли з iPhone синхронізувалися і видно і на Андроїд і на ПК. Після реєстрації отримав 20 Гб безкоштовно. Плюс дали бонус 5Гб. Разом 25Гб.
Хм, раніше коли я там рееструвася десь пару років тому(+-) то давали 50 гб, ну і так і залишилось, а хто не давно то тому порізали в половину)))
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Ось таке сховище знайшов. Посилання
Встановив на ПК, iPhone, Android.
Поки що тестую. Файли з iPhone синхронізувалися і видно і на Андроїд і на ПК. Після реєстрації отримав 20 Гб безкоштовно. Плюс дали бонус 5Гб. Разом 25Гб.
були неприємності з цим сховищем. Давно був зареєстрований (було 50 Гб), без попередження видалили файли (зостались тільки назви каталогів). Більше з цим сховищем не граюсь.
 

Anticot

Заблокирован
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Ось таке сховище знайшов. Посилання
Встановив на ПК, iPhone, Android.
Поки що тестую. Файли з iPhone синхронізувалися і видно і на Андроїд і на ПК. Після реєстрації отримав 20 Гб безкоштовно. Плюс дали бонус 5Гб. Разом 25Гб.
були неприємності з цим сховищем. Давно був зареєстрований (було 50 Гб), без попередження видалили файли (зостались тільки назви каталогів). Більше з цим сховищем не граюсь.
Незнаю, в мене вроді траблів не було, тьфу тьфу, ну по правді кажучі я там тільки пару фільмів , інсталях ігр, ну и по мелочи зберігав....., хоча завтра гляну,(лінь вже комп включати))))))
 
Останнє редагування:
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху