Телеканали

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Опять о канале «хороших русских»:
В принципе, и ЦРУшное «Радио Свобода» в русской редакции недалеко ушло.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
debugger, я к тому когда ожидать исчезновения тв 1000. Пока все на месте.
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Змушені констатувати, що рішення Національної ради 1№ 1727 від 8.11.2021 стосовно нового Переліку іноземних телеканалів, які можна ретранслювати в Україні, вступило в дію 16 листопада 2022 р.

Іноземні телеканали, не внесені до оновленого Переліку, не можуть ретранслюватися на території України.

Тому ТОВ «ОСНОВА-ТВ» вимушене вилучити наступні телеканали:

TV1000

TV1000 Action

TV1000 World Kino

ViP Premiere

ViP Comedy

Epic Drama

Viasat Explore

Viasat History

Viasat Nature

FASHION TV

Fashion One

Bollywood

Hollywood


Маємо великі сподівання, що протягом місяця Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розширить перелік каналів, які ми обов’язково додамо в нашу мережу.
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Віасат, у всякому випадку, не поспішає видаляти канали з пакетів, бо як це ж буде - Віасат без каналів Віасат)))
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Коли кабельне все це видалить то дивитися зовсім ничого буде. Пенси, Фрідом чекає на вас в свої обійми
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
webivan, А що пенси вже не дивляться, та всі в окопах сидять? Хай краще мої пенси дивляться Віасат Хісторі, Тварин, та старі кінохи Тв 1000 ніж Фрідом та марахфон.
Post automatically merged:

Ще ноаини їх нервують а це можливий інфаркт воно мені треба?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, А що пенси вже не дивляться, та всі в окопах сидять? Хай краще мої пенси дивляться Віасат Хісторі, Тварин, та старі кінохи Тв 1000 ніж Фрідом та марахфон.
Я бабусі з дідусем підключив тв бокс, зайшов у свій аккаунт мегого. Перший місяць їм було важко, а зараз на всю дивляться серіали і задоволені дуже.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
На кабеле появился stars tv
Кто смотрел как впечатления?
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
Це польський музичний? Якщо так, то за відгуками один з кращих музканалів, але в мене на тюнері УТБ йде без звуку
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
vitalisk, так він
Post automatically merged:

Реклами як на мене забагато там
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
З 13 градусу приймаю відкриті польські музичні 4Fun, Eska та MusicBox - в принципі, реклама, як і на наших каналах свого часу була, просто трохи відвикли
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
І.Геращенко:

Марат Гельман, один з авторів українофобської ідеології РФ.

Він керував однією з 4 груп російських політтехнологів, які під час президентських виборів 2004 року тягли за вуха до влади Януковича і щодня знущалися над Ющенком , його родиною і командою.

Сьогодня ця потвора віщає на каналі Freedom.

На цьому каналі ніколи не було представників Європейської Солідарності, хоч члени нашої партії воюють на фронті, волонтерять, працюють, сплачуючи податки, за яке утримують це ТБ кубло.

Тут часті гості- слуги, представники ОПЗЖ, партії Шарія і хороші рускі.

Я неодноразово звертала увагу на це неподобство міністра цензури. Але ці люди йому симпатичні, бо і в 2004 він показував їх на очолюваних телеканалах.

Можливо СБУ і РНБО зверне увагу , як украінцям знову загаджують мізки? .

А ми наполягаємо на ліквідації державних телеканалів, бо це порушення наших зобов’язань перед Радою Європи. А 2 млрд мають іти на ЗСУ, а не ТБ- марафон. Досить будувати Росію в Україні.
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
І.Геращенко:

Марат Гельман, один з авторів українофобської ідеології РФ.

Він керував однією з 4 груп російських політтехнологів, які під час президентських виборів 2004 року тягли за вуха до влади Януковича і щодня знущалися над Ющенком , його родиною і командою.

Сьогодня ця потвора віщає на каналі Freedom.

На цьому каналі ніколи не було представників Європейської Солідарності, хоч члени нашої партії воюють на фронті, волонтерять, працюють, сплачуючи податки, за яке утримують це ТБ кубло.

Тут часті гості- слуги, представники ОПЗЖ, партії Шарія і хороші рускі.

Я неодноразово звертала увагу на це неподобство міністра цензури. Але ці люди йому симпатичні, бо і в 2004 він показував їх на очолюваних телеканалах.

Можливо СБУ і РНБО зверне увагу , як украінцям знову загаджують мізки? .

А ми наполягаємо на ліквідації державних телеканалів, бо це порушення наших зобов’язань перед Радою Європи. А 2 млрд мають іти на ЗСУ, а не ТБ- марафон. Досить будувати Росію в Україні.
Міністр цензури, он як!
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
На цьому каналі ніколи не було представників Європейської Солідарності,
Уже были,
 
Зверху