Тарифні плани 3mob

Реєстрація
17.03.15
Місто
Львів
В когось працює вхід в особистий кабінет 3mob?
Не вдається зайти, пише - внутрішня помилка.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
У зв'язку з майбутнім подорожчанням переходу на дешевший тариф чи є сенс зараз переходити з "Річний+" на "green"? Тарифи наче однакові.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Что известно по новым тарифам?
Треба зайти у церкву ПЦУ, покаятися у гріхах, у тому числі в незнанні рідної мови, причаститися, а вже потім запитувати. Але не на форумі, а у всесвіту!!!!!
Тоді є шанс, що тобі відкриється новина.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Если безлимит по интернету, то это не Тримоб. Там он есть, но дорогой и только 3ж. Я бы смотрел на контракт ВФ за 350грн - полный безлимит. Или на Лайф Платинум после портации 250грн - 150Гбт потом шейп 1Гбит/с. В обоих случаях можно уменьшить цену (ГБА, М. подписка)
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Если безлимит по интернету, то это не Тримоб. Там он есть, но дорогой и только 3ж. Я бы смотрел на контракт ВФ за 350грн - полный безлимит. Или на Лайф Платинум после портации 250грн - 150Гбт потом шейп 1Гбит/с. В обоих случаях можно уменьшить цену (ГБА, М. подписка
Посмотрю .зато Звонки по 20коп с посекундной оплатой топчик.
Хотелось бы новые ТП где больше минут, но думаю дешевле уже некуда
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Если безлимит по интернету, то это не Тримоб. Там он есть, но дорогой и только 3ж. Я бы смотрел на контракт ВФ за 350грн - полный безлимит. Или на Лайф Платинум после портации 250грн - 150Гбт потом шейп 1Гбит/с. В обоих случаях можно уменьшить цену (ГБА, М. подписка
Посмотрю .зато Звонки по 20коп с посекундной оплатой топчик.
Хотелось бы новые ТП где больше минут, но думаю дешевле уже некуда
45 копеек посекундных. Только для коротких звонков нормально
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
... або як резерв на випадок глюку основного номеру. Пригадаємо історію КС.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
... або як резерв на випадок глюку основного номеру. Пригадаємо історію КС.
Та, в самому Тримобі можуть бути глюки. Лайка тут, правда, має першість, але і в Тримобі бувало, що кудись не проходили вихідні дзвінки.
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Если безлимит по интернету, то это не Тримоб. Там он есть, но дорогой и только 3ж. Я бы смотрел на контракт ВФ за 350грн - полный безлимит. Или на Лайф Платинум после портации 250грн - 150Гбт потом шейп 1Гбит/с. В обоих случаях можно уменьшить цену (ГБА, М. подписка
Посмотрю .зато Звонки по 20коп с посекундной оплатой топчик.
Хотелось бы новые ТП где больше минут, но думаю дешевле уже некуда
45 копеек посекундных. Только для короткмх звонков нормально
20 на контракте
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Если безлимит по интернету, то это не Тримоб. Там он есть, но дорогой и только 3ж. Я бы смотрел на контракт ВФ за 350грн - полный безлимит. Или на Лайф Платинум после портации 250грн - 150Гбт потом шейп 1Гбит/с. В обоих случаях можно уменьшить цену (ГБА, М. подписка
Посмотрю .зато Звонки по 20коп с посекундной оплатой топчик.
Хотелось бы новые ТП где больше минут, но думаю дешевле уже некуда
Альтернативна телефонія від УТК - дзвінок і номер міський,без інтернету , зробив собі такий варіант до звільнення і була переадресація на 091 службовий , фактично з одного номеру безліміт дзвінки ,з іншого інтернет. Зараз маю багато хвилин лише всередині мережі і без абонки в тарифі Грін
Post automatically merged:

... або як резерв на випадок глюку основного номеру. Пригадаємо історію КС.
Нагадаємо що власної мережі немає і власні абоненти мають пріоритет перед тими хто в роумінгу
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Нагадаємо що власної мережі немає і власні абоненти мають пріоритет перед тими хто в роумінгу
Коли глюкнув КС наприкінці минулого року, то саме 3Моб мене і не залишив повністю без зв'язку.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
45 копеек посекундных. Только для короткмх звонков нормально
И/или редких.
А также для стационарных.
Крч оператор то, что надо👍 в кач-ве резервного(а для кого-то и основного).
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
45 копеек посекундных. Только для короткмх звонков нормально
И/или редких.
А также для стационарных.
Крч оператор то, что надо👍 в кач-ве резервного(а для кого-то и основного).
Коли сиділи в укритті , мережі не було жодного оператора , був безкоштовно вайфай і був стаціонарний зв'язок без міжміського зв'язку від утк. Нікому з телефону неможливо було подзвонити проте в застосунку ітфон я приймав вхідні дзвінки та передивлялись корпоративну пошту.
 
Зверху