Тарифный план «Свободный life максимум ЗАПАД»

Статус
Закрита.

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
Скоріше за все що так, вони вже пару разів продоажували термін. Єдине що мені не подобається,що почали знімати 5грн. за послугу безліміт, і знімають її навіть якщо не клристуюсь мобвльним. Як для мене це дуже не зручно.
Вже 7.50
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Ну тоді зовсім не зручно. В мене ще останній раз 5 грн. знімалось. Напевно за грудень вже буде 7.5грн :-(
До речі якщо я перейду в простий захід без максимуму, треба знов поповнювати або там буде по 0.35грн в день дзвінка знімати?
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
щоб не платити 7,5 - поповнюй на 5 грн (щоб на рахунку 7,50 не було), тоді 0,35 в день дзвінка знімає
В мене там було 35 грн, вже лише 15 залишилось, більше не буду навіть його на 5 грн. поповнювати, буду за бонуси користуватись.
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
Цей тариф після "покращень", тільки за вхідні-бонуси і цікавий.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Zetonik, багато в life:) зараз тарифів, де за 7,50 дають безліміт в мережі? Подруга планує купити пакет life:) - так серед доступних для Львова пропозицій такої халяви вже нема. Найдешевше, що зараз пропонують новим абонентам - «Вільний life:) Ultra» з платою 0,50 грн в день дзвінка.
 
Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
Zetonik, багато в life:) зараз тарифів, де за 7,50 дають безліміт в мережі? Подруга планує купити пакет life:) - так серед доступних для Львова пропозицій такої халяви вже нема. Найдешевше, що зараз пропонують новим абонентам - «Вільний life:) Ultra» з платою 0,50 грн в день дзвінка.

місяць тому купив в сільпо 2 пакета 25+, правда ще не активував, бо прозапас і з гарними номерами)
там і досі їх знайти можна в цьому тп...
тепер то Львівський Лайф на сайті називається (дивитися в архіві)...
чим не халява? 10 грн безліміт в мережі або 50 коп в день дзвінка, 50 коп назовні, ну і 25 коп доплата за вхідні...
з годуванням бонусами - повна халява)
 

Biker XTR

Заблокирован
Реєстрація
03.01.16
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy ACE 3 S7272
Починаючи з 24.02.2016 буде розширено територію дії тарифного плану на всю Україну, за виключенням адміністративної території м.Київ, м.Бориспіль, м.Бровари, м.Буча, м.Васильків, м.Ірпінь, м.Обухів, а також окрім Броварського, Бориспільського, Васильківського, Вишгородського, Києво-Святошинського та Обухівського районів Київської області.

http://www.lifecell.com.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/vilnyy-life-maksymum-zahid/
 

Biker XTR

Заблокирован
Реєстрація
03.01.16
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy ACE 3 S7272
Зміни в тарифікації !

Дзвінки на номери lifecell БЕЗЛІМІТ за 10 грн/30 днів,
0 коп/хв на номери lifecell надаються за абонплату - 10 грн/30 днів (з ПДВ та ПФ). Якщо абонплату не внесено - ви платите 0,50 грн за першу хвилину в день дзвінка. Умови діють після поповнення рахунку на суму від 25 грн одним платежем. Якщо рахунок не було поповнено – діють стандартні умови тарифікації вихідних дзвінків на номери lifecell (0,35 грн/хв).

http://www.lifecell.com.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/vilnyy-life-maksymum-zahid/
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Biker XTR, новина з минулого?
Така тарифікація вже більше місяця точно.
 
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Отримав на номер з таким тп 1024Мб 3G інета. Це акція якась, або якісь зміни набули чинності в цьому тп?
 
Реєстрація
13.07.12
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M21
Сьогодні прийшла смс-

Шановний абоненте! Починаючи з 03.08.16 Ваш тариф буде закрито. Обслуговування буде продовжено на умовах тарифного плану «Дзвінки всім». Деталі за номером 543344 або на сайті: http://www.lifecell.com.ua/1
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Киев
Телефон
Nokia 6230i
Тоже и на Свободный life:) Максимум БЕЗ ПОПОЛНЕНИЙ классический
 
Статус
Закрита.
Зверху