Тарифи передплати «Все Разом» (2022-2024) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифВсе Разом СезоннийВсе Разом LOVE UA + ТБ 2024Все Разом Домашній 2024Все Разом Сімейний 2024Все Разом Преміальний
Абонплата200 грн/міс250 грн/міс300 грн/міс350 грн/міс450 грн/міс
Домашній ІнтернетБезлім
Швидкість до
100 Мбіт/с
+Гігабіт (доступна у вигляді суперсили)
Швидкість до 100 Мбіт/с
езлім
Швидкість до
100 Мбіт/с
+Гігабіт (доступна у вигляді суперсили)
Безлім
Швидкість до
100 Мбіт/с

(Швидкість 1 Гбіт/с на 3 місяці), далі +50 грн)
Безлім
Швидкість до
100 Мбіт/с

+Гігабіт (доступна у вигляді суперсили)
Безлім
Швидкість до
100 Мбіт/с

+Гігабіт (доступна у вигляді суперсили)
Київстар ТБ86 телеканалів364 телеканали86 телеканалів367 телеканалів409 телеканалів
Мобільний інтернет15+ ГБ17 ГБ25+ ГБ25+ ГББезлім
(40 ГБ, далі - шейп)
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах-6 ГБ4500 МБ5000 МБ6500 МБ
Дзвінки на КиївстарБезлім1200 хв
(на всі мобільні та міські номери по Україні), після використання - безлім на Київстар
БезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні та за кордон150 хв: мобільні по Україні та за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова та Румунія)
-250 хв
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова та Румунія)
250 хв
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова та Румунія)
350 хв
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова та Румунія)
SMS по Україні--250 шт250 шт350 шт
1 суперсила (на вибір)ГігабітГігабіт; Статична IP-адреса; Допомога ЗСУ; +5 ГБ;
+300 хвилин по Україні; 50 хвилин за кордон; 100 SMS по Україні;
Відео на ходу; SIM для планшета; SIM для другого телефона; 2 ГБ у роумінгу
-ГігабітГігабіт; Статична IP-адреса; +100 хвилин на інші мережі та за кордон; 100 SMS по Україні; SIM для планшета; SIM для другого телефона; +2 ГБ у роумінгу
Соцмережі та месенджери без обмеженьВходить до тарифуВходить до тарифуВходить до тарифуВходить до тарифу-
Держава в смартфоніВходить до тарифуВходить до тарифуВходить до тарифуВходить до тарифу-
Знання без межВходить до тарифуВходить до тарифуВходить до тарифуВходить до тарифу-
Відео на ходу™Входить до тарифу--Входить до тарифу-

2023-2024-2
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Реєстрація
17.09.21
Місто
Dnipro
Да, дешевле. Интернет со связью 155 грн.
Інтернет - мобільний чи стаціонарний?
Стационарной. Люди ценят клиентов и не берут три шкуры. Также при отключении света интернет работает. Днепр.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
При переході з тарифу Все разом максимум, на актуальну лінійку, дають знижку на три місяці?
 
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Добрый вечер всем. Подскажите пожалуйста кто знает,в тарифе Всё вместе семейный , в телеграмме не считают трафик только текст или видео тоже?
 
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Скачанные файлы считает точно. С начала месяца из 25гб осталось 9. Пользуюсь только Ютуб, Телеграм и Вайбер.Киевстар походу имеет помаленьку)
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Скачанные файлы считает точно. С начала месяца из 25гб осталось 9. Пользуюсь только Ютуб, Телеграм и Вайбер.Киевстар походу имеет помаленьку)
Поставив лише ipv6 і все стало на місце нарешті.
 
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Спасибо,поставил, это ещё не пробовал,надеюсь поможет. А вообще киевстар должны этим заниматься, а не рассказывать что это что-то в фоне сожрало 15гб. Кстати что интересно киевстар тв при любых настройках которые я ставил не ест трафик,только я им на смарте не пользуюсь.
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Спасибо,поставил, это ещё не пробовал,надеюсь поможет. А вообще киевстар должны этим заниматься, а не рассказывать что это что-то в фоне сожрало 15гб. Кстати что интересно киевстар тв при любых настройках которые я ставил не ест трафик,только я им на смарте не пользуюсь.
Потестуйте лише соцмережі, різницю побачите.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
14.09.17
Місто
Харьков
Телефон
Poco x3
Странно...значит я счастливчик... Просто один человек пишет ставь ipv4, другой ipv6, а трафик уходит и всё.Лично в моём случае эти настройки никак не влияют. Может ещё отпишутся обладатели тарифа Всё вместе семейный.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Щось не бачу на сторінці тарифу Все разом Твій, що він регіональний. Та й в голосовому меню 460 він у мене у Львові доступний для переходу
 
Зверху