Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Persona, да но после того как люди потеряли всю инфу от обновления, а это не пустяк и им не дали ничего.... Пусть идут в топку с такими ценами.
Post automatically merged:

Space Cat, піксель на Тензе повне гівно, яка там слина. То ти піксофона передивився. Можно порівняти з Айфоном вже. По відео там без варіантів, а так у Ultra пристойні фото, за умовні 800
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Persona, да но после того как люди потеряли всю инфу от обновления, а это не пустяк и им не дали ничего.... Пусть идут в топку с такими ценами.
Чтобы купить это, надо быть совсем фанатом марки, они конечно есть, но это не точно :)
Я вообще не понимаю, как его можно купить будучи трезвым?
Есть 50к+ на смарт, тут выбор очевиден, либо яфон, либо самсон
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я так теж думав, але якось, маючи на той момент топовий Note 10+ ultra mega sport GT взяв в руки мамин старенький OnePlus 5, який сам їй і віддав і помітив, що він сука помітно, прям, я б казав нахабно швидше працює. Після того перефокусувався на голий андроїд, ніякого самсунгу. TouchWiz помер, але справа його живе.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
TouchWiz помер, але справа його живе.
С того времени много чего поменялось, например мой s20+, который я продал другу, вполне себе флагман и сегодня, ничего не глючит и все работает отлично, а ему уже 4 года.
Після того перефокусувався на голий андроїд, ніякого самсунгу
OnuUI мне нравится, для меня топ-1 оболочка и функционал. Но если выбирать между миуи и чистым ведром, то я тоже выберу чистое
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
того времени много чего поменялось, например мой s20+
Со времени Note 10+ до S20+ много поменялось? :) Я именно его сравнивал.
Не говорю что глючит и лагает, просто что медленнее работает интерфейс, по сравнению с телефоном 2017-го года на голом андроиде.
Меня лично впечатлило, пошли флешбеки на времена ТачВиза и моего Galaxy Note 3 (который таки был местами безбожно тормозной) Т.е. через 6 поколений флагманов - от ноута 3го до 10+, самсунг пронес свою фирменную фишку - оболочку, которая не особо добавляет, но работает медленнее, чем базовая ОС. Меня лично это заставило перейти на голый андроид и не рассматривать самсунговские флагманы и уж точно не считать их дефолтным выбором, когда отдаешь
:)
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Со времени Note 10+ до S20+ много поменялось? :)
Як не дивно, але так. Починаючи з S20 я припинив всі спроби обрати ідеальний для себе андроїд. І OneUI теж, як на мене, одна з найкращих оболонок існуючих.
p.s. До речі, літає і досі той американець і оновлення безпеки отримує щомісяця. Чого не скажеш про Oneplus.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Це звичайно суб'єктивно, але мені hyper os дуже зайшла, до цього був прихильником голого андроїда
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
coplity, суб'єктивно все. Хоча багато хто на форумі цього не розуміє. Hyper не особливо відрізняється від Miui. А Miui мені зайшла ще з перших версій. Навіть ставив собі кастомні Miui на телефони Lenovo.
 
Реєстрація
04.02.24
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi 12
Bester, На мій погляд hyper значно легше, телефон став працювати помітно швидше
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
coplity, відверто кажучи не помітив. Та і ресурсів телефону вистачає з головою щоб тягнути стабільну та швидку роботу.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Така "гарна" ціна ... Їх що айфон покусав :).
І по темі: В кого Poco M5 чи варто оновлюватись? На версію 14.0.9.0.TLUMIXM? Бо маю негативний досвід з Redmi 5 plus, бо до оновлення відмінно працювало дублювання на екран телевізора, а тепер cast - пасочки:( .
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Це звичайно суб'єктивно, але мені hyper os дуже зайшла, до цього був прихильником голого андроїда
На Xiaomi Pad 16 різниці взагалі не помітив в MIUI. Ну якщо порівнювати з OneUI - дуже не вистачає пошуку по додаткам. Гортати екрани у пошуку потрібного - незручно.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
А ультра вообще будет доступна на витрине? Интерсно сходить потыцкать вживую.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
nikolaevich,
Кажуть поки що сирий апарат, багацько глюків.
Яркий iqoo? Так це кітай, але фото суперові, і він не проплачений для всіх тих, хто витріщає очі в обзорах
Було написано відносно пікселя восьмого.
 
Зверху