Свавілля Київстар

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вперше прийшло розуміння, що тримати гроші на рахунку КС - це ризик.
я думав, що всі хто більш-менш активні користувачі цього форуму, не тримають зайві кошти на жодному з укр операторів і то давно :)
Смарт-гроші зручні, тому зазвичай 300-400 грн. на рахунку лежать....
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Сняли 10₴ за дневное использование интернета при наличии 9ГБ . При обращении через чат предложили уродьі Вам нарахована компенсація: 500 МБ. Термін дії до 17/10/2021. Перевірка залишку: *503#. Дякуємо, що ви з нами!
 
Реєстрація
08.11.09
Місто
Чернігів
Телефон
Honor 3C
Сняли 10₴ за дневное использование интернета при наличии 9ГБ . При обращении через чат предложили уродьі Вам нарахована компенсація: 500 МБ. Термін дії до 17/10/2021. Перевірка залишку: *503#. Дякуємо, що ви з нами!
Даже несчасные 500 мегабайт не дали , вот уроды.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Мужики, когда кто-то уже осмелится писать к регулятору с требованием приостановки лицензии этим чортам за систематические грубые нарушения лиц. требований - пишите в лс.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
писать к регулятору с требованием приостановки лицензии этим чортам за систематические грубые нарушения лиц. требований
ИМХО, что не поможет.
А вот бить "копейкой" - это более действенный способ:
Я им и в ЦОА говорю в глаза: больше копейки в день пока вы не стоите
Только и в этом деле нужна массовость.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Сняли 10₴ за дневное использование интернета при наличии 9ГБ . При обращении через чат предложили уродьі Вам нарахована компенсація: 500 МБ. Термін дії до 17/10/2021. Перевірка залишку: *503#. Дякуємо, що ви з нами!
"Щедрость и великодушие" спецов КС не имеет границ! Мне за пополнение на 55грн. обещали 67 бонусов до 20.09.2021. 20го пополнил на указанную сумму. Ну бонусов естественно не дали. Составили заявку 1546029 на рассмотрение, рассматривали, долго, до вчерашнего дня. И вчера прислали СМС - позвоните 477*10 и выберите себе компенсацию. Сегодня позвонил: предлагают или пакет 10 мин на др. на неделю или 10 смс на неделю. Был так растроган заботой о абоненте, что ничего не взял... Позвонил сегодня 466 оператору, тот подтвердил - моя заявка закрыта. Номер не основной.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
P22, этот дрочный троллинг они впервые опробовали еще когда пивовар чемоданы собирал. Когда им с ватафоном в один день магистральный кабель бурильщики перебили. Так тогда они эту компенсацию выдали, но она была не активна, до последнего, 7-го дня годности компенсации.
 

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Привет, не знаю где здесь тема фоудилка что-бы обсудить какой-то бред, но..
Не кажется ли вам, что Киевстар накручивает себе репутацию ложным образом?
Фейковые отзывы, одноразовые профили, кто-то создаёт аккаунт, отзыв, и профиль дальше мёртв. И сделано это хитрым способом, формулировка текста отзыва и оценка в 2/3/4 звезды, то что они делают убило реальные отзывы, их уже нет, из за многочисленного спама того кто создаёт эти отзывы, и по-моему это дело рук Киевстар ну или пиарщика который работает на них либо просто фрилансера котрому платят деньги что-бы убрать нужную им грязь от киевстар в сети, создали 100500 бредовых отзывов с хитрой завуалированной копиркой. Ну я хз, хотел показать это :D
Post automatically merged:

Привет, не знаю где здесь тема фоудилка что-бы обсудить какой-то бред, но..
Не кажется ли вам, что Киевстар накручивает себе репутацию ложным образом?
Фейковые отзывы, одноразовые профили, кто-то создаёт аккаунт, отзыв, и профиль дальше мёртв. И сделано это хитрым способом, формулировка текста отзыва и оценка в 2/3/4 звезды, то что они делают убило реальные отзывы, их уже нет, из за многочисленного спама того кто создаёт эти отзывы, и по-моему это дело рук Киевстар ну или пиарщика который работает на них либо просто фрилансера котрому платят деньги что-бы убрать нужную им грязь от киевстар в сети, создали 100500 бредовых отзывов с хитрой завуалированной копиркой. Ну я хз, хотел показать это :D
Вот это в тему.
 

Вкладення

  • Screenshot_20211011-054045333.jpg
    Screenshot_20211011-054045333.jpg
    221.5 КБ · Перегляди: 68
  • Screenshot_20211011-054109338.jpg
    Screenshot_20211011-054109338.jpg
    212.9 КБ · Перегляди: 67
  • Screenshot_20211011-055305057.jpg
    Screenshot_20211011-055305057.jpg
    231.1 КБ · Перегляди: 67

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Привет, не знаю где здесь тема фоудилка что-бы обсудить какой-то бред, но..
Не кажется ли вам, что Киевстар накручивает себе репутацию ложным образом?
Фейковые отзывы, одноразовые профили, кто-то создаёт аккаунт, отзыв, и профиль дальше мёртв. И сделано это хитрым способом, формулировка текста отзыва и оценка в 2/3/4 звезды, то что они делают убило реальные отзывы, их уже нет, из за многочисленного спама того кто создаёт эти отзывы, и по-моему это дело рук Киевстар ну или пиарщика который работает на них либо просто фрилансера котрому платят деньги что-бы убрать нужную им грязь от киевстар в сети, создали 100500 бредовых отзывов с хитрой завуалированной копиркой. Ну я хз, хотел показать это :D
Post automatically merged:

Привет, не знаю где здесь тема фоудилка что-бы обсудить какой-то бред, но..
Не кажется ли вам, что Киевстар накручивает себе репутацию ложным образом?
Фейковые отзывы, одноразовые профили, кто-то создаёт аккаунт, отзыв, и профиль дальше мёртв. И сделано это хитрым способом, формулировка текста отзыва и оценка в 2/3/4 звезды, то что они делают убило реальные отзывы, их уже нет, из за многочисленного спама того кто создаёт эти отзывы, и по-моему это дело рук Киевстар ну или пиарщика который работает на них либо просто фрилансера котрому платят деньги что-бы убрать нужную им грязь от киевстар в сети, создали 100500 бредовых отзывов с хитрой завуалированной копиркой. Ну я хз, хотел показать это :D
Вот это в тему.
5 років контракт, все супер, таке враження що люди телефоном користуватись не вміють, таке якби умови тарифу добре не читають, читав деякі відгуки і в фб, то...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Дружина пише: зник інет. Дивлюся по МКС, 13 жовтня - дата списання грошей. Але не списуються на новий період, а витрачаються за понадтарифіковані послуги.

1634128826592.png

І що б ви думали? Оператор каже, що гроші спишуться о.... 23:59 💩
WTF?
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
knedlyk, все правильно, з 1 квітня діє принцип, якщо пише дата зняття 13-те, значить зняття абонки буде вночі з 13-го на 14-те.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
knedlyk, все правильно, з 1 квітня діє принцип, якщо пише дата зняття 13-те, значить зняття абонки буде вночі з 13-го на 14-те.
Не то. С 12 на 13. Если абонка оплачивается без перерывов, постоянно каждый день.
Если было хоть 1 день, перерыва - то да, вы правы.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, все правильно, з 1 квітня діє принцип, якщо пише дата зняття 13-те, значить зняття абонки буде вночі з 13-го на 14-те.
Не то. С 12 на 13. Если абонка оплачивается без перерывов, постоянно каждый день.
Если было хоть 1 день, перерыва - то да, вы правы.
 
Реєстрація
11.08.21
Місто
Івано-Франківськ
Дивлюся по МКС, 13 жовтня - дата списання грошей.
То не дата списання грошей, а так як написано на скріншоті "плата за тариф". В них відбувся paradigm shift і в теперішньому розумінні Київстара абоненту необхідно поповнити свій рахунок саме того числа (оплатити тариф), щоб наступного дня списались гроші за пакет послуг.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Дивлюся по МКС, 13 жовтня - дата списання грошей.
То не дата списання грошей, а так як написано на скріншоті "плата за тариф". В них відбувся paradigm shift і в теперішньому розумінні Київстара абоненту необхідно поповнити свій рахунок саме того числа (оплатити тариф), щоб наступного дня списались гроші за пакет послуг.
це ви самі додумали або десь написано у оператора?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Дивлюся по МКС, 13 жовтня - дата списання грошей.
То не дата списання грошей, а так як написано на скріншоті "плата за тариф". В них відбувся paradigm shift і в теперішньому розумінні Київстара абоненту необхідно поповнити свій рахунок саме того числа (оплатити тариф), щоб наступного дня списались гроші за пакет послуг.
Саме так, щоб наступного дня не зняло денну ап.
 
Реєстрація
11.08.21
Місто
Івано-Франківськ
це ви самі додумали або десь написано у оператора?
Це досвід. Так тепер працює інформування про поповнення грошей для оплати пакету послуг. В попередній веб версії МійКиївстар (до якої був вхід через ecare) є можливість побачити таку картину: маю оплачений пакет послуг на 4 тижні, в якому вказана дата наступного поповнення (власне, саме поповнення, а не зняття коштів)- 24.10.21 і на вкладці послуг вказано термін дії цього пакету до кінця доби 24.10.21. Робимо висновок, що грошики Київстар хоче побачити не пізніше 24.10.21, щоб на наступний день підключився чотиритижневий пакет і мене не було переведено на щоденну абонплату.

Можливо, Київстар десь про це повідомляв, я не читаю їхній сайт. На даному форумі більше релевантної інформації.
 

Вкладення

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    20.9 КБ · Перегляди: 33
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    82.3 КБ · Перегляди: 33
Зверху