Санкції та телеком

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Я спрашивал за тему санкций в телефонии.
если сейчас речь обо мне, то я не жалеть начал, а наоборот удивился, почему так мягко. Лучше бы как то эпл придумала по геолокации заблочить если не уже активированные трубки, то хотя бы запретить активацию Новых, ввезённых в серую айфонов и остальной техники эпл.
вот что я хотел сказать.
Та по-моему там и так хорошо заблочили. iPhone без AppStore просто звонилка же ш. Или я что-то упускаю?
Так вроде не заболочили в итоге апстор. Там постоянно противоречивая информация поступала. Хз как на самом деле в итоге вышло.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Купить в appstore ничего нельзя. Карты Visa|Master не работают, недосистемы типа Мир - отключают (новые не подключить, а в уже подключенными - типа проводятся постепенные работы, тоже, кстати, лицемерие, это типа намек - если что-то надо, то платите быстрее, а то мы прям вот торопимся отключить). Ну и есть (была) какая-то тропинка через Qiwi.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Купить в appstore ничего нельзя. Карты Visa|Master не работают, недосистемы типа Мир - отключают (новые не подключить, а в уже подключенными - типа проводятся постепенные работы, тоже, кстати, лицемерие, это типа намек - если что-то надо, то платите быстрее, а то мы прям вот торопимся отключить). Ну и есть (была) какая-то тропинка через Qiwi.
А бесплатные проги ставить можно? Я за все время платил в эпсторе один раз кажется. А так все бесплатное только ставил. Им нельзя купить или вобще ничего нельзя установить, те же месенджеры и тд.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А я не знаю. Но воя с болот особо не слышно. Даже сегодня новость прошла, что разрешат на болота технику "серыми" поставками завозить, в том числе и Apple. Значит, принципиально работать будет.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Ну вот это и фигово. Понятно что тряхнули их прилично. Но не достаточно.
нужно было жёстче.
Но понятное дело что тот же эпл не хочет терять такой рынок сбыта как болотники (((
Санкции санкциями, а денюшек хочется
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Компания Nokia объявила о своем уходе с российского рынка, но оставила оборудование для прослушки россиян.
Речь идет о "железе", которое обеспечивало работу СОРМ – "Системы технических средств для обеспечения функций оперативно-разыскных мероприятий", основного инструмента прослушки и перехвата телефонных разговоров и СМС, используемого российскими спецслужбами.
Об этом в понедельник пишет The New York Times. В распоряжении издания оказались документы, свидетельствующие, что Nokia более пяти лет предоставляла оборудование для СОРМ российскому оператору связи МТС.
Это не сенсация: о том, что Nokia поставляет такое оборудование в Россию, как и о том, что оно используется в системе СОРМ, было известно как минимум с 2019 года, когда в сеть утекли документы о работе СОРМ. Как следовало из утечки, в 2017 году Nokia даже сама предлагала МТС улучшить оборудование, чтобы оно соответствовало законам из "пакета Яровой".
©
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
ЄС у п'ятницю запровадив черговий пакет санкцій проти Росії.
Зокрема, ЄС вирішив запровадити обмеження на експорт квантових комп'ютерів та передових напівпровідників, високотехнологічної електроніки, програмного забезпечення, чутливого обладнання та обладнання для транспорту. Також вводиться заборона на постачання в Росію технологій, призначених для цивільних мереж зв'язку, які є власністю організації, яка контролюється державою або має понад 50% державної власності.
Шведська компанія Ericsson припиняє діяльність у Росії на невизначений термін на тлі нових санкцій ЄС. Співробітників відправлять у оплачувану відпустку.
Про це йдеться у повідомленні компанії, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна". "Наприкінці лютого Ericsson призупинила всі поставки клієнтам у Росії. У світлі недавніх подій та санкцій Європейського Союзу тепер компанія на невизначений термін призупинить свою діяльність з клієнтами в Росії. Ericsson обговорює з клієнтами та партнерами призупинення бізнесу на невизначений термін", - йдеться у повідомленні.
Ericsson є постачальником телеком-обладнання найбільших російських операторів. Так, наприклад, МТС у жовтні 2021 року домовилася з Ericsson про стратегічне співробітництво щодо створення виділених 5G-ready мереж для російських промислових підприємств. Тоді у російській компанії говорили, що з 2019 року реалізували з Ericsson понад 15 пілотних проектів у цій сфері. Tele2 у березні 2021 року розширив укладену у 2019 році угоду з Ericsson і в рамках нових домовленостей до 2023 року планував запровадити 50 тис. нових базових станцій 4G/3G/2G за підтримкою технології 5G (5G-ready) у 27 регіонах РФ.
©
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
На тлі санкцій та порушень логістики оператори зв'язку припинили інвестувати в розвиток мереж - уже спостерігається дефіцит іноземного обладнання для розвитку мереж зв'язку.

Про це пише "Комерсант" із посиланням на учамників ринку.

Так, до 2022 року на ринку незалежних компаній, що займаються вежами, спостерігалося стабільне зростання, яке мало стимулювати запуск п'ятого покоління мобільної мережі (5G) в Росії.

Проте після введення санкцій процес сповільнився, оскільки оператори перестали інвестувати розвиток мереж через брак обладнання та проблеми з логістикою.

"Зараз усі розуміють, що 5G у Росії в найближчій перспективі не буде, оператори скорочують інвестиційні програми", - заначив аналітик "Райффайзенбанку" Сергій Лібін.

Він додає, що компанії, які обслуговують вежі, отримуватимуть від операторів платежі в межах оренди, але рентабельність знизиться до мінімуму.

"Так, оператори відклали розвиток 5G, але продовжують посилювати інфраструктури 4G, а легалізація паралельного імпорту вирішить проблему поставок базових станцій", - додає інший співрозмоник видання.

За словами джерел видання, телеком-оператор МТС відкладає продаж свого бізнесу з розвитку веж зв'язку, який включає близько 23 тисяч антенно-щоглових споруд, на невизначний термін.

Компанія планувала закрити угоду в першому півріччі, але на тлі погіршення економічної ситуації через війну в Україні просто ніхто на ринку не може купити портфель МТС, говорить один із співрозмовників на ринку.

За словами другого, найближче до покупки була Kismet Capital Group (KCG), угоду планували закрити у травні, але зараз компанія не веде переговорів.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
webivan ви вже купили samsung s20, котрі не пішли з русні, а призупинили продажі, та навіть підтримують платіжні картки Мир.
Що будете робити далі?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan ви вже купили samsung s20, котрі не пішли з русні, а призупинили продажі, та навіть підтримують платіжні картки Мир.
Що будете робити далі?
1)Платіжні картки Мір вони не підтримують у Samsung Pay та Google Pay вони не працюють. Сторонні додатки поза компетенцією самсунгу
2)З ринку вони пішли. Називайте це "призупиненням" чи як завгодно. На разі вони не фінансують русняву економіку
3)Телефон куплений задовго до війни, а тут пропонують купувати нове русняве обладання під час війни.

UPD.
Для довідки я зараз принципово не купую Unilever, Nestle та інші бренди що продовжують працювати у РФ.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
webivan насправді ні
1. Samsung Pay підтримує зараз Мир
2. Пішли - це закриття магазинів та звільнення працівників. Зараз магазини Samsung є навіть в окупованому Криму, хоча і зачинені
3. Samsung далі сплачує податки в рашці

Довідка корисна, але все ж таки треба зливати самсунг
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
1)Дослідив питання ще раз. Був не правий, картки таки працюють в офіційних руснявих апаратах. У мене Snapdragon версія і в її темі на 4pda всі нили що Мір перестав працювати, я помилково сприйняв це за весь самсунг.
2)Я тут чесно кажучи прозрів, що міжнародний бренд може мати фірмові магазини в Криму. Їх офіційний руснявий сайт важко заперечити.

Дякую за довідку. Наступний телефон буду обирати не самсунг. Поточний змінювати сенсу не бачу, бо він уже куплений і володіння ним жодним чином не фінансує самсунг.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Наступний телефон буду обирати не самсунг
Тіко Ябки реально відправили русню у напрямку їх корабля, так що вибір телефону очевидний... ;)
Гугл теж відправив, наскільки я можу судити. Яблука то ідеологічно не моє.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Господи, да кинетик имеет лучшее ПО, дропнул рузню в отдельный кластер, сделал все, что было в их силах. Но от них воняет рузней, из Берлина правда, но рузней. ОМГ
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Господи, да кинетик имеет лучшее ПО, дропнул рузню в отдельный кластер, сделал все, что было в их силах. Но от них воняет рузней, из Берлина правда, но рузней. ОМГ
З написаного ти можеш перевірити 0%.

Найкраще працюють вторинні санкції. Це коли ВСІ російські гроші, товари, контакти стають токсичними просто про всяк випадок. Не тому що ти прямо порушуєш, співпрацюючи з ними. А тому що десь в майбутньому потенційно про них може вилізти інфа, через яку і тебе помокають в какахи. Просто дешевше (а в нашому випадку етичніше) з ними не мати справ заздалегідь.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
1)Дослідив питання ще раз. Був не правий, картки таки працюють в офіційних руснявих апаратах. У мене Snapdragon версія і в її темі на 4pda всі нили що Мір перестав працювати, я помилково сприйняв це за весь самсунг.
2)Я тут чесно кажучи прозрів, що міжнародний бренд може мати фірмові магазини в Криму. Їх офіційний руснявий сайт важко заперечити.

Дякую за довідку. Наступний телефон буду обирати не самсунг. Поточний змінювати сенсу не бачу, бо він уже куплений і володіння ним жодним чином не фінансує самсунг.
така же саме ситуація з.... люмінісцентними лампами. Не повірите, їх більше нема де купити, а залишки в Епіцентрах з наліпками made in ruZZia.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Наступний телефон буду обирати не самсунг
Тіко Ябки реально відправили русню у напрямку їх корабля, так що вибір телефону очевидний... ;)
Гугл теж відправив, наскільки я можу судити. Яблука то ідеологічно не моє.
Спробуйте пошукати нормальний планшет на Андроїді й щоб не Ґнусмас...
 
Зверху