protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
щорічні індексації пенсій: у 2022 році - на 14%, у 2023 - на 20%, цього року - 8%.
% тільки на папері. В реальності вони перетворюються в 100 грн вже третій рік підряд.
Замість того, щоб щороку всім пенсіонерам нараховувати пенсію за одною формулою, винаходять чергове колесо, як недоплатити людям заслужені гроші, крім суддів, звісно, яким треба по 100 тисяч платити.
Post automatically merged:

Підвищення пенсійного віку, поступовий перехід від солідарки до накопичувальної системи, а останнє не можливо без перегляду податків на працю (у бік зменшення з пошуком компенсаторів) тощо.
1. Приховане підвищення й так відбувається через збільшення вимог до стажу.
2. Яке накопичення можливе з урахуванням девальвації гривні? За 28 років в 20 разів. Звідки брати 70% в рік для компенсації девальвації? А ще ж треба інфляцію долара компенсувати...
3. При нашій демографії які б реформи не робили - коштів на пенсію не хватить. Тому або демографію виправляти, або фінансувати за рахунок зовнішніх джерел.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
3. При нашій демографії які б реформи не робили - коштів на пенсію не хватить. Тому або демографію виправляти, або фінансувати за рахунок зовнішніх джерел.
Або чесно визнати: "вибачте старікани, на державу можете не розраховувати".
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
% тільки на папері. В реальності вони перетворюються в 100 грн вже третій рік підряд.
Замість того, щоб щороку всім пенсіонерам нараховувати пенсію за одною формулою, винаходять чергове колесо, як недоплатити людям заслужені гроші, крім суддів, звісно, яким треба по 100 тисяч платити.
Не знаю як у вас, а в мене та у моєї жінкі індексація за три останні роки по +-900 грн щороку. Стаж по 40+ років. Не судді, не прокурори, не держслужбовці, не військові.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
vnb1953, то як карта ляже - тобто яка була зарплатня колись і зараз по "базі". В моєї жінки стаж 43 роки був на час виходу на пенсію, але індексації по 900 гривень не було ніколи. Максимум десь близько 600. Стаж тут ролі не має - бо всі коефіціенти за позанорму вже повідміняли. Зарплатня - ото вже фактор.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
vnb1953, у вас видно була хороша зп для врахування пенсії, або науковий ступінь, або і те, і те.
У моєї матері 40 років стажу. ЗП була в радянські часи 200 рублів. За України була голов.бухом на філії держ.підприємства. Пенсія 4000 грн з чимось. При кожній індексації підняття 100-300 грн, а часом і 3 чи 7 грн. От вам і ветеранка труда.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
vnb1953, в моїх батьків по 40 років стажу, зарплати були звичайні, як у всіх, пенсії 4 і 6 тисяч.
Індексація вже третій рік на 100 гривень рівно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
protoss, 100 грн це просто мінімалка, тому рівно :) А я в своєї не питав, і сама не хизувалась на скільки підняли - поцікавлюся.
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
protoss, 100 грн це просто мінімалка, тому рівно :) А я в своєї не питав, і сама не хизувалась на скільки підняли - поцікавлюся.
Все видно на пенс порталі , там є розрахунок.
поки висить 23 рік
"Перерахунок пенсії. Версія: 1.6.78.1. Дата-час розрахунку: 26.02.2023 11:12"
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Все видно на пенс порталі
Сьогодні проіндексували, як і очікувалось: 100 грн.
Надбавка 135 грн на індексації 01.03.2022
Надбавка 100 грн на індексації 01.03.2023
Надбавка 100 грн на індексації 01.03.2024
 
  • Sad
Реакції: idea

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
protoss, на жаль, перші 3 роки достеменно так - фактично не індексація, а так, на пляшку оковитої. Типу ми не забули Вас, шановний пенсіонере... А ось з 4-го року - заживете огого... Мда.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Все видно на пенс порталі
Сьогодні проіндексували, як і очікувалось: 100 грн.
Надбавка 135 грн на індексації 01.03.2022
Надбавка 100 грн на індексації 01.03.2023
Надбавка 100 грн на індексації 01.03.2024
Маме то же добавили
500 - 2024
1000 - 2023
за ранние года не помню.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Я не спромігся подивитися свою їндексацію - портал гальмує й валиться з помилками по тайм-ауту. Він і в спокійні часи ледве повзав, як воли-флегматики, а тепер зовсім не витримує запити клієнтів.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Я не спромігся подивитися свою їндексацію - портал гальмує й валиться з помилками по тайм-ауту. Він і в спокійні часи ледве повзав, як воли-флегматики, а тепер зовсім не витримує запити клієнтів.
А де її можна побачити?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...в 23 години з гаком проліз таки на портал ПФУ. Подивився на свою нову пенсію - збільшили на 340 гривень з дріб'язком. На пляшку "Аркадії" з "Варусу" та 0.5 літовського пива з АТБ. :cool:
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
tolnaz, та я згоден - хай зовсім не індексують, аби ж ті гроші точно йшли на потреби ЗСУ. Але ж все, що вкрадуть у нас, піде ж на потреби грін-засранців та їхніх коріфанів, щоб їх холера забрала...
 
Зверху