Прослуховування мобільного та стеження за абонентами

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
1 ночі, 15 серпня 2022
Сижу в темній кімнаті, нікого не чіпаю, в AirPods дивлюся на ПК якусь рулєтку з одичавшими. Тут ні з того ні з сього починається дикі наводки в акустичній 2.1 системі приєднаній до компютера. Звук аналогічний як телефон в EDGE хоче кудись зайти і піднести телефон до колонок. Рефлекторно телефон забираю з стола - не допомогло, вимкнув телефон - не допомогло, погасив телефон жінки - ноль результату, погасив Bluetooth, безпровідну зарядку, AirPods - всерівно чути ніби телефон в EDGE рискаєтсья в інтернеті. Натиснув на колонках MUTE - тишина. Кожних пару хвилин перевіряв - наводки є. Через 10 хвилин перевірив - вже пропали, тишина. Потім через 2-3 хвилини знову появились... Вимкнув колонки, прочитав Отче наш, лягаю спати)) :pop:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
1 ночі, 15 серпня 2022
Сижу в темній кімнаті, нікого не чіпаю, в AirPods дивлюся на ПК якусь рулєтку з одичавшими. Тут ні з того ні з сього починається дикі наводки в акустичній 2.1 системі приєднаній до компютера. Звук аналогічний як телефон в EDGE хоче кудись зайти і піднести телефон до колонок. Рефлекторно телефон забираю з стола - не допомогло, вимкнув телефон - не допомогло, погасив телефон жінки - ноль результату, погасив Bluetooth, безпровідну зарядку, AirPods - всерівно чути ніби телефон в EDGE рискаєтсья в інтернеті. Натиснув на колонках MUTE - тишина. Кожних пару хвилин перевіряв - наводки є. Через 10 хвилин перевірив - вже пропали, тишина. Потім через 2-3 хвилини знову появились... Вимкнув колонки, прочитав Отче наш, лягаю спати)) :pop:
Сусіди?
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
В іншому більш північному чи східному місті подумав би про станції РЕБ.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
1 ночі, 15 серпня 2022
Сижу в темній кімнаті, нікого не чіпаю, в AirPods дивлюся на ПК якусь рулєтку з одичавшими. Тут ні з того ні з сього починається дикі наводки в акустичній 2.1 системі приєднаній до компютера. Звук аналогічний як телефон в EDGE хоче кудись зайти і піднести телефон до колонок. Рефлекторно телефон забираю з стола - не допомогло, вимкнув телефон - не допомогло, погасив телефон жінки - ноль результату, погасив Bluetooth, безпровідну зарядку, AirPods - всерівно чути ніби телефон в EDGE рискаєтсья в інтернеті. Натиснув на колонках MUTE - тишина. Кожних пару хвилин перевіряв - наводки є. Через 10 хвилин перевірив - вже пропали, тишина. Потім через 2-3 хвилини знову появились...
Сусідський телефон за стіною. В себе не раз таке спостерігав, тому точно знаю, що це телефон сусіда працює.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В дружини наводки на airpods Pro від мишки логітеківської. Коли розмовляє - вимикає. Така екосистема :)
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Сусідський телефон за стіною. В себе не раз таке спостерігав, тому точно знаю, що це телефон сусіда працює.
Приватний будинок, найближчі сусіди за 30м.

Звук з рулетки йде на AirPods, а шумлять колонки.

В дружини наводки на airpods Pro від мишки логітеківської. Коли розмовляє - вимикає. Така екосистема :)
Є бездротова мишка логітек, але нема як перевірити, сьогодні поки без аномалій, чекаю 1 ночі))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Є бездротова мишка логітек, але нема як перевірити, сьогодні поки без аномалій, чекаю 1 ночі))
В мене теж така ж мишка. Ніяких наводок від неї ніколи не чув.
Приватний будинок, найближчі сусіди за 30м.
Може який жпс-трекер із сімкартою є? В авто біля будинку/ в гаражі в будинку? Дистанційна розетка із сімкартою? Смарт годинник із сімкартою? Модем із сімкартою? Шукай якийсь девайс із сімкартою.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В мене теж така ж мишка
Прям така ж? Кожна миша логітек однакова?)

Забув додати важливий момент - проблнми з мишкою тільки тоді, коли вона підключена до макбука по блютуз. Це конкретно миша, яка під макбук позиціонувалася. По радіоканалу проблем немає. Але в цей сраний макбук втикнути передавач нема куди. Треба використовувати тільки справжній блютуз від еппл, а не подєлки від плебєїв-конкурентів. Я ж не думаю, що макбук-ейрподс-меджікмаус мав би ті самі проблеми
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Прям така ж? Кожна миша логітек однакова?)
Мав на увазі фірму-виробника. Там частоти передавача, вищі за 2 гГц, тому, таких наводок в дротові колонки вони не дають. Мав у користуванні 3 миші цієї фірми (різні моделі). Наводок не було від жодної.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Мав на увазі фірму-виробника. Там частоти передавача, вищі за 2 гГц
Blietooth працює на 2.4 ГГц, як і микрохвильовка... )
dzidzio, може хтось вночі жерти грів?
Мікрохвильовка теж не видає таких специфічних наводок/звуків в колонках. Я помітив, цо такі дикі наводки виникають лише тоді, коли телефон працює через едж, або жпрс. ЛТЕ таких наводок не видає. За 3ж не помічав.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
мені здається, що наводки саме через роботу у GSM 900, бо вони були дуже часто в середині нульових та їх не памятаю вже у десятих роках, коли на телефонах був тільки GSM, але базових станцій було значно більше
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Всьо, панове, знайшов винуватця)
В шухляді столу серед корвалолу, віагри і проктозану всякого мотлоху валявся старий телефон, про який я вже давно забув, який останній раз вмикався ще до війни. Але вчора вночі КС так хотів мене потішити бонусними 40грн, що аж телефон незрозуміло яким чином сам ввімкнувся і налякав гєнєрала до усрачки.

1660558320294.png
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Всьо, панове, знайшов винуватця)
В шухляді столу серед корвалолу, віагри і проктозану всякого мотлоху валявся старий телефон, про який я вже давно забув, який останній раз вмикався ще до війни. Але вчора вночі КС так хотів мене потішити бонусними 40грн, що аж телефон незрозуміло яким чином сам ввімкнувся і налякав гєнєрала до усрачки.
От я тобі й казав: шукай поблизу якогось девайса із сімкартою.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
dzidzio, a propo: деякі телефони кнопочні на МТК, навіть нібито вимкнені, вміють самі прокидатися. Так робить, наприклад, мій LG A390 - коли спрацьовує подія з календаря і телефон, засвітивши екран, ввічливо питає, чи не бажає шановний пан юзер ввімкнути його?
 
Зверху