Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Хтось нещодавно (2-3дні потому) брав на Лікі24 зі знижкою 500грн.?
Кому они дают 500грн скидки?
Тем кто в прошлом году пользовался этой програмой (короче на старые аккаунты)
Я в этом году, первый раз оформил.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Хтось нещодавно (2-3дні потому) брав на Лікі24 зі знижкою 500грн.?
Кому они дают 500грн скидки?
Тем кто в прошлом году пользовался этой програмой (короче на старые аккаунты)
Сейчас и новым тоже дают
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Що воно таке?
🥳 RB60E12 — ваш промокод на 70 грн. У вівторок-19- го отримав.
Активуйте промокод протягом 10 днів і отримайте знижку 70 грн. Промокод діє на замовлення від 1100 грн з доставкою «Стандарт» або «Поштою».
🤭
Схоже на liki24
 
Реєстрація
21.03.24
Місто
Коростень
Чи є наразі онлайн аптеки щоб надсилали замовлені ліки безкоштовно Укрпоштою ? Так як раніше скажімо 9.1.1 надсилала?
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Чи є наразі онлайн аптеки щоб надсилали замовлені ліки безкоштовно Укрпоштою ? Так як раніше скажімо 9.1.1 надсилала?
Ліки24 від 1000грн
Якщо є ПУМБ, то в крамницях кешбеків 3% за замовлення з доставкою (ліки24).
Screenshot_20240407-201247.jpg
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Чи є наразі онлайн аптеки щоб надсилали замовлені ліки безкоштовно Укрпоштою ? Так як раніше скажімо 9.1.1 надсилала?
Ліки24 від 1000грн
Якщо є ПУМБ, то в крамницях кешбеків 3% за замовлення з доставкою (ліки24).
Переглянути вкладення 60866
Там ціна така, що таксі до найближчої аптеки окупиться.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Чи є наразі онлайн аптеки щоб надсилали замовлені ліки безкоштовно Укрпоштою ? Так як раніше скажімо 9.1.1 надсилала?
Ліки24 від 1000грн
Якщо є ПУМБ, то в крамницях кешбеків 3% за замовлення з доставкою (ліки24).
Переглянути вкладення 60866
Там ціна така, що таксі до найближчої аптеки окупиться.
Там купляти можна тільки коли є знижка 500 грн
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Це тобі як продавцю.
а нам як покупцям? Начебто непоганий сервіс
Таблєтки можуть стати поперек горла тільки у випадку, коли твоя аптека або валить високі націнки, або не дотримується стандартів обслуговування "таблеток". В першому випадку до тебе ніхто не йде, бо купляють в іншому місці дешевше, в другому випадку "таблетки" тобі вводять санкції або взагалі банять, і ти смокчеш, коли в твоїх конкурентів замовлення течуть річкою. В таблеток жорсткі вимоги і стандарти, і це чудово.
Для покупців взагалі ніяких мінусів.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Єдина країна в світі, де аптек більше ніж сміттєвих баків. Символ будь-якого гетто - три ломбарди, дві аптеки, одна ігорка. Це не треба, це мусить піти, але, як я розумію, власники цих монстрів, лобіюють щоб в нас залишився цей аптечний В'єтнам всупереч ринковим механізмам
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Це тобі як продавцю.
а нам як покупцям? Начебто непоганий сервіс
Таблєтки можуть стати поперек горла тільки у випадку, коли твоя аптека або валить високі націнки, або не дотримується стандартів обслуговування "таблеток". В першому випадку до тебе ніхто не йде, бо купляють в іншому місці дешевше, в другому випадку "таблетки" тобі вводять санкції або взагалі банять, і ти смокчеш, коли в твоїх конкурентів замовлення течуть річкою. В таблеток жорсткі вимоги і стандарти, і це чудово.
Для покупців взагалі ніяких мінусів.
Це позиція дилетанта. Великі мережі купують у дистрибютерів ліки з великим дисконтом. Бо оборот. А ще в "чорну" за готівку. Дешевше офіційної собівартості. Таке чули?? Наприклад упаковку відомого медикамента АНЦ купує у дистрибютера (БадМ, Вєнта, Оптима) за 100 грн. Мені, як ФОПу те саме пропонують за 150, а то й вище. Беремо націнку. Потім дисконт "таблеток". Виникає питання, чи можу я конкурувати? Так що ви дивитесь ДУЖЕ поверхово не знаючи реального стану речей. Вибачте, займаєтесь бла-бла-бла прикриваючи своє дилетанство та незнання цього ринку красивими фразами.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Єдина країна в світі, де аптек більше ніж сміттєвих баків.
Это точно. В любом городе можно легко найти 5-6 аптек на каждом оживленном перекрестке.И больше.(В микрорайоне, где я сейчас живу, на отрезке 500 м их ДЕСЯТЬ).
Взять к примеру европейскую страну Словению. На 2 млн населения всего 300 аптек. Цены во всех одинаковые и по закону одна аптека от другой должна находиться не менее чем через 10 км.
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Великі мережі купують у дистрибютерів ліки з великим дисконтом. Бо оборот. А ще в "чорну" за готівку. Дешевше офіційної собівартості. Таке чули??
І винні в цьому таблетки, тому їх потрібно закрити, я правильно зрозумів?)
 
Зверху