Похвалю Киевстар

Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
думаю, это просто киевстаровский глюк, типа-неуспели/недосмотрели
Головне, що мені на користь :)
Так -75 грн, де ж на користь?
Так просрано ж було 150 спочатку ;)
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
думаю, это просто киевстаровский глюк, типа-неуспели/недосмотрели
Головне, що мені на користь :)
Так -75 грн, де ж на користь?
Так просрано ж було 150 спочатку ;)
тож все рівно мінус, не плюс
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Я за останній час двічі переводив pre-paid на нові тарифи. Обидва рази на рахунку не було ні копійки; відбувався перехід, і вже як в ОК все показувало відповідно нового ТП, поповнював рахунок. Навіщо поповнювати до переведення??
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Зараз і я хочу похвалити Київстар :)
Ситуація. Брат з родиною знаходиться в Німеччині. По зв'язку Водафон-передплата і Київстар-корпа (Сіфона). Сьогодні на Київстар прийшла СМСка, що з 01.06 дорожчає тариф у корпі до 325 гривень на місяць. Тихо охрєнєлі і вирішили нарешті позбавитись цього геморою. З собою була сімка передоплати "Київстар Дзвінки 2018", умови роумінгу по типу "нуєгонах". А тут в пропозиціях перехід на "LOVE UA На Максимумі" з досить пристойними умовами роумінгу у Німеччині. Короче, оформлюю перехід тарифу і в цей момент брат, не дочеавшись переводу, поповнює рахунок. І, звичайно, що робе Київстар? Знімає абонплату по старому тарифу. Я в а..є ще більше, 150 гривень уходить у глядацький зал :( Але тут з'ясовується,що Київстар за поповнення дав 75 гривень на бонусному рахунку. Я такий міркую, а толку з тих бонусних гривень у Німеччині, якщо бонуси діють тільки по Україні. Ну що ж, просрали 150 гривень, самі винуваті. Поповнюємо рахунок на недостатню суму і... Київстар без будь-яких моїх сльозних прохань враховує ті 75 бонусних гривень в нову абонплату :apl: Ну що ж, хоча б 75 гривень від 150 врятували :) Респект Київстару хоча б за це!

думаю, это просто киевстаровский глюк, типа- неуспели/недосмотрели
Ні, це не глюк, потрібно перше поміняти тариф, після цього оплачувати, а ненаоборот.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Навіщо поповнювати до переведення??
Того що я в Україні, а брат у Німеччині. Відбулось звичайна неузгодженність. Але вже, завдяки підказці одного з форумчан, написав до підтримки, обіцяли повернути гроші протягом 5 робочих днів. Будемо дивитись.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Звернувся до КС щодо відсутності у Все разом Єдність супер сили "сім для планшету". Як не дивно, відповідь надійшла дуже швидко, 9 днів знадобилося (з 30). Тут здивований.
Але сама відповідь каже, що "вивчать питання". Час покаже, як вивчали.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Але сама відповідь каже, що "вивчать питання".
Якщо, по "вивченню питання", техвідділом КС навіть не був вказаний потрібний для цього час, то спішити з висновками по вирішенню ще не треба.😅
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
drifter , я це розумію. Тут сам факт - відповіли досить швидко і взагалі - відповіли на електронний лист.
 
Зверху