debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Національна поліція України
Закон України «Про Національну поліцію»
Сайт: http://www.npu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected]
для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected] (формат запиту)
для електронних звернень громадян: [email protected] (формат звернення)
Номер термінового виклику: 102
Саll-центр: 0-800-50-02-02
 

Вкладення

  • 73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    911.9 КБ · Перегляди: 203
  • PM314image002.jpg
    PM314image002.jpg
    46.2 КБ · Перегляди: 218
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
При чому мені на відео здається, що він навіть на тротуар вилетів...
Дивно, що ти як місцевий не впізнав те місце.. одне з "довгих" по світлофорах великих перехресть біля Маку та KFC, лежачих там немає, завжди багато людей переходить.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Нічого собі
Держ службовець, присягав народові і країні
А ви його непотрібом ((((
тут же інше - там корупційні злочини, а тут - кримінальний. У війську не сховаєшся.
Я вже тут десь писав колись. Я знаю людину яка під судом на вбивство. Там вся база доказова є, він реально вбив, не скриває цього. але має гроші. Батькі точніше мають гроші. Але працює в тцк. Ловцем-бусифікатором.
а суд поки на паузі, бо він пішов служити в ЗСУ. Це без спірний факт. Я знаходив по ньому ухвали суду.
І ще кількох мажорів знаю які в тцк оформлені. А їх батько ходить розповідає що сини на передовій. Передовій тцк. І тому скільки б телевізор не казав що в тцк 110% ветерани, в житті воно якось по іншому.
прям як віталя колись казав що порожній холодильник перемагає телевізор 😂

він не політик, а голова РДА, тобто чиновник.
А у нас може бути чиновник такого рівня не палатіком?
цікаво. Як це його, не палітіка, підписав президент призначення?

по місту літають під мухою...
Тут не в лежачих діло, треба просто може не вливати в себе бутилку водки, а потім гасати на джипах
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Тут не в лежачих діло,
А в прямых дорогах. Когда в Одессе разметили несколько дорог, что можно было внезапно оказаться на встречке, то повылазили "гонщики" : "какой идиот так разметил, это же аварийность растет, аварии будут". Сейчас родственники в Германии, и, "внезапно", оказывается, что там тоже так много где (наши не из "справочника Стелі" свои инновации взяли). А где новые дороги, специально ровно не прокладывают. Постоянные подруливания, островки безопасности и прочее. При этом в Германии пешеходных переходов мало, то есть пешеход должен пропускать автомобиль в большинстве случаев. То есть и авто 30-40 км плетётся , и пешеход под ноги таким авто не бросается. Ну и, конечно, никто не стоит "человейники" посреди уже обустроенного квартала ("человейников" вообще не видели, максимум - шестнадцатиэтажки на одну парадную и не больше двух рядом), не может быть такого, что пара сотен-тысяч "дополнительных" машин вдруг перегружают перекресток.

Ну а бутылка водки и поехал, или бутылка водки и пошел - это да, сила и доблесть нации же в умении употребить яд и под действием яда выполнять действия, которые и на трезвую надо выполнять с осторожностью. У нас бармены отбирать ключи пока права не имеют. Хотя бы обязали полицию вызывать, к особо нажравшимся, уже провели бы количество долбоводятлов.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тячівський районний суд звільнив від покарання Івана Лукача за насильство щодо працівника правоохоронного органу, призначивши рік іспитового терміну. У вироку йдеться, що чоловіка, який був за кермом ВАЗ 21070, у липні 2023 року зупинили поліцейські й помітили, що він п'яний. Під час розмови з правоохоронцями Іван Лукач вдарив одного з них і намагався побити іншого.
Згідно з матеріалами справи, обвинувачений є підприємцем. Вночі 8 липня 2023 року він був за кермом ВАЗ 21070. Поліцейські зупинили чоловіка поблизу селища Дубове й побачили, що він п'яний – Drager зафіксував 1,49 проміле алкоголю. Після того, як правоохоронці почали складати адмінпротокол, Іван Лукач вдарив одного з них в голову. Коли втрутився інший працівник поліції, то обвинувачений намагався завдавати йому ударів та зірвав нагрудний жетон. Іван Лукач почав втікати від поліцейських, але його затримали поблизу зупиненого авто.
У суді обвинувачений розповів, що коли його зупинили патрульні, то з ним була жінка. Під час розмови з поліцейськими їй стало погано й вона впала. Іван Лукач подумав, що її штовхнув патрульний й почав бити правоохоронця.
Іван Лукач повністю визнав свою провину та розкаявся. Суддя Мирослава Стецюк визнала його винним у насильстві щодо правоохоронців (ч. 2 ст. 345 ККУ), але звільнила від покарання, призначивши рік іспитового терміну. Вирок можна оскаржити у Закарпатському апеляційному суді.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, а гроші де взяв? Продати сраний ВАЗ 21070 - не вистачить...)))
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Kritik, я конкретно имел в виду что садиться за руль после бутылки водки хреновая идея.
я в своем том после относительно дорог ничего не имел в виду.
если пьяное быдло едет под водкой, то тут уже никакими дорогами ничего не исправить (((
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Дивно, що ти як місцевий не впізнав те місце.. одне з "довгих" по світлофорах великих перехресть біля Маку та KFC, лежачих там немає, завжди багато людей переходить.
ну, по суті, найбільше по трафіку перехрестя (там клумба проситься). Я просто друге відео до кінця не дивився, а в інших фрагментах лише людей показують й кусок стіни. Ту білу 9-поверхівку навпроти мій дядько збудував (хоча її теж погано видно).
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Поліція дуже хоробра з неозброєними пересіченими, але з бандитами зі зброєю кладемо у штани. Мудаки та боягузи!
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Поліція дуже хоробра з неозброєними пересіченими, але з бандитами зі зброєю кладемо у штани. Мудаки та боягузи!
''Дії одного з поліцейських, який був озброєний автоматом, теж виглядають трохи дивно, з огляду на те, що він назвав дебілом свого напарника, який витяг зброю й намагався за допомогою неї вгамувати агресорів.'''
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Openpharmacist, а люди які взагалі жодного разу зброю в руках не тримали і лише «вчора» були бусифіковані прям термінатори т1000?

поліцейські щось затупили знатно
Їх там ледь не повбивали, а затримали того бандюка лише наступного дня.
тобто двох озброєних поліцейський утерли бандюки з одним пістолетом (((
Дійсно підготовка в них на нулі
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Openpharmacist, а люди які взагалі жодного разу зброю в руках не тримали і лише «вчора» були бусифіковані прям термінатори т1000?

поліцейські щось затупили знатно
Їх там ледь не повбивали, а затримали того бандюка лише наступного дня.
тобто двох озброєних поліцейський утерли бандюки з одним пістолетом (((
Дійсно підготовка в них на нулі
А й я ж про те. На поліцаїв витрачають кошти, а вони нічого не можуть
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Поліцаї, знали хто то такий, і що буде, якщо його спробують зачепити.
Якби відео не розійшлося, все б закінчилося нічим.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
А й я ж про те. На поліцаїв витрачають кошти, а вони нічого не можуть
Видно ж що молоді, розгубились.
слово поліцаї якесь негарне. Це ж поліцейські все ж таки


Поліцаї, знали хто то такий, і що буде, якщо його спробують зачепити.
Якби відео не розійшлося, все б закінчилося нічим.
Тобто він недоторканий? А казали ж що і нас вже мафії і бандюганів нема? 😂
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху