debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Національна поліція України
Закон України «Про Національну поліцію»
Сайт: http://www.npu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected]
для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected] (формат запиту)
для електронних звернень громадян: [email protected] (формат звернення)
Номер термінового виклику: 102
Саll-центр: 0-800-50-02-02
 

Вкладення

  • 73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    911.9 КБ · Перегляди: 203
  • PM314image002.jpg
    PM314image002.jpg
    46.2 КБ · Перегляди: 218
Останнє редагування:

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Який же він прозорий? Хіба що якщо всі в долі і в темі 🤪
як виявилося, поліція станом на другу годину ночі 20 квітня 2024 року була не в темі. тепер вже всі залучені, вирішують як притримати розголос.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Перебуваючи в неконтрольованому стані, військовослужбовці зникли з місця пригоди...
.... перед цим, виконуючи свій службовий обов'язок, військовослужбовці виписали ухилянтам у поліцейській формі повістки, які ухилянти у поліцейській формі цинічно проігнорували.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
херові шуточки. Уяляю, як до засцяних горілкою попадуть звичайні цивільні; фішка в тому, що вбити легко, а ось від відповідальності будуть петлять як сцикуни-малолеткі.
 
  • Like
Реакції: idea

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Перемедон
Просто я якось викликав наряд, бо потрібно було і ситуація була саме для виклику. Закінчилося тим, щоб не розбиратися - цап у патрульній формі виписує мені штраф за хибний виклик поліції.
Я не знаю, хто кому у суд телефонував, але мені прийшлося в суді довго доводити, що я не пінгвін. І за пів року це довів.
А після, накатавши скаргу на дії ціпа у формі поліції - незаконне наділення інших осіб права власності, порушення процедури притягнення особи до відповідальності і багато іншого - з подивом взнав, що то все ЗАКОННІ дії поліцейського.
Питання - як я повинен відноситися до цапів у формі поліції?
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
vitaminC, ну
Авжеж «перехід» чогось важливого не довели до кожного патрульного

я теж по патрульним маю більше позитивного досвіду ніж негативу
В більшості вони гарні люди, не кончені менти як було до того
Але десь вже писали, що тут вони повели себе непрофесійно. За що і поплатились ((((
Дуже сумно
А тут двічі сумно
Військові вбили поліцейського
Просто сюр якись ((((
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Авжеж «перехід» чогось важливого не довели до кожного патрульного
питання не в патрульному. в цю схему станом на ніч та ранок 20 квітня 2024 року не було залучено керівництво поліції. ці схеми проводило керівництво інших органів. якщо керівництво поліції було б в темі, то ніяких проблем би не було. ну вбили поліцейського і вбили, зробили б сумне повідомлення, додали в статистику одного загиблого і тема закрита.
нагадати, що було після того як не один, а декілька поліцейських, декілька спецпризначенців розстріляли один одного в Княжичах. було велике нічого. ніхто не винен. ось Княжичі яскравий приклад того, коли в темі керівництво поліції.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
десь вже писали, що тут вони повели себе непрофесійно
це є підставою для вбивства?
Питання - як я повинен відноситися до цапів у формі поліції?
А не потрібно по одній ситуації рівняти всіх. Як не можна сказати, що всі військові - вбивці, так і що всі поліцейські непрофесійні і заслуговують на вбивство.

По відео однозначно неадекватна поведінка військових (якщо вони такими є). Мене дві години "трусило" після перегляду. Причини окрім контрабанди чи викрадення зброї, сзч чи навіть підготовки тер.актів - складно собі вигадати.
Машину вже знайшли, частину зброї - теж. Чуваки змились.
Post automatically merged:

було велике нічого
як це нічого?
Квартири роздали... не смішно :(

Щодо "нічого" ще можна згадати рейд банди, що розстрілювала маршрутки в Броварах.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove

По відео однозначно неадекватна поведінка військових (якщо вони такими є).
вони є військовослужбовцями https://www.facebook.com/UALandForc...Z2GJtgsBhDzfdgvC5BKALeMLF7L4sZdzyoMS33jDTMk8l

Висловлюємо глибокі співчуття родині загиблого під час нічного нападу на Вінничині поліцейського Максима Зарецького. Схиляємо голови в жалобі разом з працівниками Національної поліції України, які з нами виконують завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Україну. Це непоправна втрата, винні у цьому злочині повинні понести найсуворіше покарання. На відео, яке поширюється в медіа, присутні військовослужбовці однієї із військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України. Командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні у вбивстві поліцейського.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
так і що всі поліцейські непрофесійні
1. Я не казав, що "всі непрофесійні".
2. В мене лише вихідних листів через листування з поліцейською структурою майже десяток. Це не рахуючи запити на інформацію.
3. Крім власне цапів у формі були ще відповіді і кабінетних працівників. Там теж цікаві відповіді. І скажу простою мовою - на місці тупо проігнорували "побажання", яке було завуальовано у юридичних формулюваннях.
4. Впевнений, що в нас декілька власних структур на один і той же підрозділ поліції? От і я про те.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
vitaminC, мабуть ти правий.
бале може бути все що завгодно.
Може керівництво і було в долі. А хтось з нище ланки все видав в новини. Ексцес виконавця, так би мовити

це є підставою для вбивства?
Я щось таке казав ?
не треба ж вигадувати на рівному місці !
Я про те що поліцейські військових якби перевіряли, але повністю їм довіряли, судячи з такої перевірки. І як вони її проводили. Військові виявились вбивцями. Тобто якщо вже перевіряли, то перевіряти мали по інструкції. А не «як кума, друга, свата, брата»
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Інструкції пишуться кров'ю загиблих.
Що саме патрульний зробив не так? бо я не знаю деталей інструкцій...
І як саме мав вчинити? і чи це йому б допомогло?

По відео видно, що спілкування проходило в спокійній, навіть веселій атмосфері. Нічого не передвіщало таких трагічних подій.
Хоча там мало що можна розібрати.
Мені не зрозуміло кілька моментів:
1. Якщо вони злочинці, чому вони камери не позабирали і телефони (чи там все вантажиться в хмару?).
2. Чому не бояться камер, на заправці теж красуються перед камерами, веселяться...
3. Я так розумію, що "син" щось пропонував на телефоні поліцейському - відповідь поліцейського не послідувала
4. Чому після злочину поліцейський нічого не передає "на базу" - це я американських фільмів передивився? чому сідає щза кермо? чому якомусь лівому чуваку пропонує сісти? таке враження, що він сам себе почував винним і хотів замʼяти справу...
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
1. Якщо вони злочинці, чому вони камери не позабирали і телефони
бо сьогодні стали ними
2. Чому не бояться камер, на заправці теж красуються перед камерами, веселяться...
бо впевнені, що все йде "рівно"
3. Я так розумію, що "син" щось пропонував на телефоні поліцейському - відповідь поліцейського не послідувала
дай тайм-код, у відео нічого такого не побачив
4. Чому після злочину поліцейський нічого не передає "на базу"
бо стрес....
аке враження, що він сам себе почував винним і хотів замʼяти справу...
хто і за що винний?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
що спілкування проходило в спокійній, навіть веселій атмосфері.
Ну і як обшук міг проводитись в такій атмосфері? Десь писали що при підозрі, треба було достати зброю, відвести водія і пасажира від автівки і тд
Є цілі інструкції. Я не поліцейській.
Але той коментар що я читав, він і каже про те що з підозрюваними в перевезенні забороненого, не можна балакати як з другом. І не треба впритул до машини і водія/пасажира підходити. Там купа порушень
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху