Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
На Одещині тестують першу енергонезалежну базову станцію, яка працюватиме навіть під час блекаутів.

Станцію запустив мобільний оператор lifecell. Її підживлює 7 сонячних батарей: вдень від сонця, вночі від місяця. Завдяки цьому тисячі українців на зв’язку, коли немає електрики.

Поки що станція працює в тестовому режимі. Інженери стежать за результатами і наразі задоволені якістю роботи та безперебійним зв’язком.

Також телекомівці активно готуються до осінньо-зимового періоду вже сьогодні. Із 34 тисяч базових станцій понад 90 % забезпечені акумуляторами, близько 10 % — генераторами. Оператори замінюють свинцеві батареї на літієві, щоб за відсутності світла зв’язок зберігався довше.

Дякую зв’язківцям за роботу.

 
Реєстрація
21.11.18
Місто
Vinnitsa
Є технологія, яка дозволяє так само, як і з сонячного свічіння виробляти електроенергію і місячному. Тільки панелі трохи інші.
 

alex_li

Заблокирован
Реєстрація
14.03.23
Місто
Запоріжжя
Щось Лайфселл не любить В8. Будує БС в місті і вмикає тільки В3.
я бы сказал, что он в принципе не любит БС, судя по их кол-ву :LOL:
а возле меня включил B1 и наконец-то LTE стал лучше чем 3G
 
Реєстрація
19.03.23
Місто
Тернопіль
Телефон
3
Щось Лайфселл не любить В8.
Лайф дійсно не любе покривати міста В8 (в Тернополі напевно є якась маленька любов).
Но з селами ситуація інша - Лайф любе в селах покрити В8 (зустрічав на Тернопільщині.)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
петро Норвежський, і не тільки на Тернопільщині - ось по селах т.з. Західного Донбасу теж B8 (сиджу на дачі - спеціяльно перевірив Netmonitor'ом), і не перший рік (мінімум 2). Повертаюсь у місто - вже не B8, та й швидкість в декілька разів краща.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Щось Лайфселл не любить В8.
Лайф дійсно не любе покривати міста В8 (в Тернополі напевно є якась маленька любов).
Но з селами ситуація інша - Лайф любе в селах покрити В8 (зустрічав на Тернопільщині.)
Лайф почав дуже активно заходити в Тернопіль і область. В місті багато новостроїв В3 і в області активно будують В3 і В8.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Вкладення

  • Screenshot_2023-07-07-22-13-59-605_cellmapper.net.cellmapper.jpg
    Screenshot_2023-07-07-22-13-59-605_cellmapper.net.cellmapper.jpg
    240.1 КБ · Перегляди: 93

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Поряд з моїм домом запустили В3. Плюси - сигнал завжди повний. Мінуси - швидкість впала на два порядки

 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
може таки "вдвічі", а не "на два порядки" - (це в 100 разів, по секрету) ;)
А чому всі себе вважають розумнішими за інших? Я знаю, що таке порядок, і свідомо це написав. Саме так, на два порядки, в сотню разів впала швидкість. І навіть в пару сотень разів
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
може таки "вдвічі", а не "на два порядки" - (це в 100 разів, по секрету) ;)
А чому всі себе вважають розумнішими за інших? Я знаю, що таке порядок, і свідомо це написав. Саме так, на два порядки, в сотню разів впала швидкість. І навіть в пару сотень разів
Зробив такий висновок по скрінах в повідомленні. Не ображайтеся, я не такий далекоглядний, не бачив/забув/ за Ваші попередні скріни із замірами.
І що тепер будете робити, як уникнути цього "покращення", як повернути швидкість?
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
А хіба є можливість обирати спектр вручну?
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Pahan2k, часть мтк смартов или кто угодно на куалкоме с рутом может. И старые самсунги с обновлением до 05.2022
 
Зверху