com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Доброго дня всім. Підкажіть:
1. чи є якась можливість без комісії переказувати гроші з картки ощадбанку на картку іншого банку (приватбанк)?
2. чи є якісь шляхи відключення смс банкінгу на зарплатній картці? Намагався відключити через додаток, але прийшла смс що в цілях безпеки смс банкінг відключити неможливо.
Дякую.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
vankuzu,
1) безкоштовно до 20к грн переказувати за номером картки можна з картки в тарифі "Моя картка". Наче зі зарплатних карток щось подібне повинно бути, якщо тарифи вступили в силу;
2) через чат-бот перейдіть на безкоштовні PUSH і потім у застосунку не трогайте цей параметр.
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Howl,
2. Дякую, начебто відключив.
1. Так бере комісію:
photo_2024-04-30_15-49-01.jpg
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
vankuzu, це загальний текст.
Якщо на картці рівно 100 грн, то спробуй переказати. У разі невдачі, то присутня комісія.

ps Щодо скасування комісії зі зарплатної картки, то ввів трошки в оману. Там скасування в межах Ощаду. Тому вивід через "Моя картка".
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Якщо на картці рівно 100 грн, то спробуй переказати. У разі невдачі, то присутня комісія.
Я вже спробував, комісія присутня, зняло 6 грн за переказ 100.
Другу картку все одно заводити не буду, тож буду поповнювати як раніше: банкомат>термінал.
Дякую.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
vankuzu, що поганого в віртуальній "Моїй карті"? секундна справа.
Єдине що, при переказах - не забуваємо чекати проводки між картками, щоб не потрапити на овердрафт.
 
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Отримайте у отримувача реквізити рахунку для переказу через СЕП і переказуйте без комісії через web банкінг з зарплатної картки.
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Отримайте у отримувача реквізити рахунку для переказу через СЕП і переказуйте без комісії через web банкінг з зарплатної картки.
Нічого не зрозумів. Я трішки не в темі що таке СЕП і які треба для нього реквізити.
P.S. Інша картка (приват) теж моя.

vankuzu, що поганого в віртуальній "Моїй карті"? секундна справа.
Єдине що, при переказах - не забуваємо чекати проводки між картками, щоб не потрапити на овердрафт.
Треба поміркувати.
 
Реєстрація
01.08.09
Місто
Киев
Отримайте у отримувача реквізити рахунку для переказу через СЕП і переказуйте без комісії через web банкінг з зарплатної картки.
Нічого не зрозумів. Я трішки не в темі що таке СЕП і які треба для нього реквізити.
P.S. Інша картка (приват) теж моя.

vankuzu, що поганого в віртуальній "Моїй карті"? секундна справа.
Єдине що, при переказах - не забуваємо чекати проводки між картками, щоб не потрапити на овердрафт.
Треба поміркувати.
СЕП - система електронних платежів НБУ, реквізити - номер рахунку IBAN, код ЄДРПОУ, отримувач.
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
СЕП - система електронних платежів НБУ, реквізити - номер рахунку IBAN, код ЄДРПОУ, отримувач.
Зрозумів, це звичайний переказ за реквізитами, але пишуть що комісія 0,5%, мінімум 5грн.
photo_2024-04-30_22-39-15.jpg
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
vankuzu, що поганого в віртуальній "Моїй карті"? секундна справа.
Єдине що, при переказах - не забуваємо чекати проводки між картками, щоб не потрапити на овердрафт.
Картка АТБ також у цьому тарифі відкривається
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
vankuzu, що поганого в віртуальній "Моїй карті"? секундна справа.
Єдине що, при переказах - не забуваємо чекати проводки між картками, щоб не потрапити на овердрафт.
Відкрив таку декілька місяців тому. Кидаєш на неї з зарплатної. Пару хвилин - і відправляй гроші миттєво куди захочеш. (Не більше 20тис. на місяць. Комфортно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Доброго дня всім. Підкажіть:
1. чи є якась можливість без комісії переказувати гроші з картки ощадбанку на картку іншого банку (приватбанк)?
Завжди переказую за реквізитами, через IBAN. Сьогодні теж переказував, комісії нема. Єдине, що, гроші надходять за призначенням не миттєво, а за декілька годин.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
raptor, andreuskas, mikle, видно у вас модний тариф, а якщо у дописувача чинний тарифний пакет "Зарплатний", то:
Безготівкове перерахування коштів через установи Банку/безготівкові перекази в АТМ/ІПТ та Ощад 24/7за умовами згідно "Загальних тарифів"
то:
- переказ коштів за довільними реквізитами (в ІПТ/Ощад 24/7 (WEB-/Mobile банкінг)), за одну операцію на рахунки відкриті в інших банках3
0,5% від суми платежу
(min. 5 грн. - max. 500 грн.)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, andreuskas, mikle, видно у вас модний тариф, а якщо у дописувача чинний тарифний пакет "Зарплатний", то:
Безготівкове перерахування коштів через установи Банку/безготівкові перекази в АТМ/ІПТ та Ощад 24/7за умовами згідно "Загальних тарифів"
то:
- переказ коштів за довільними реквізитами (в ІПТ/Ощад 24/7 (WEB-/Mobile банкінг)), за одну операцію на рахунки відкриті в інших банках3
0,5% від суми платежу
(min. 5 грн. - max. 500 грн.)
У мене Зарплатний. Через IBAN - без комісії. Вже багато років так переказую.
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG

Вкладення

  • Screenshot_2024-05-02-06-18-02-595-edit_ua.oschadbank.online.jpg
    Screenshot_2024-05-02-06-18-02-595-edit_ua.oschadbank.online.jpg
    69.8 КБ · Перегляди: 24
  • Screenshot_2024-05-02-06-18-25-288-edit_ua.oschadbank.online.jpg
    Screenshot_2024-05-02-06-18-25-288-edit_ua.oschadbank.online.jpg
    122.8 КБ · Перегляди: 24
Зверху