Оновив відеокарту зі старої gtx 960 на rtx 2060 super від msi, але під час увімкнення монітор видає - "немає сигналу"

Реєстрація
31.03.24
Місто
Lviv
Монітор під'єднаний до карти через hdmi, під час увімкнення кулера відеокарти заводяться, а на моніторі пише - немає сигналу, пробував інший монітор, і те ж саме.
Пробував зняти батарейку і замкнути піни cmos на материнській платі але не допомогло.
Запустив пк зі старою відеокартою і видалив старі драйвери для gtx 960, потім змінив відеокарту, щоб підтягнути драйвери актуальні, але результату не дало.
Додаткове живлення якщо що в нормі, і підключив кабель саме до відеокарти.
Поки не знаю що робити, прошу допомогти. Наразі перевіряв карту ще в знайомого, вона запускається але на моніторах все рівно немає сигналу і через d-port та hdmi.
відеокарта - rtx 2060 super ventus oc.
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Монітор під'єднаний до карти через hdmi, під час увімкнення кулера відеокарти заводяться, а на моніторі пише - немає сигналу, пробував інший монітор, і те ж саме.
Пробував зняти батарейку і замкнути піни cmos на материнській платі але не допомогло.
Запустив пк зі старою відеокартою і видалив старі драйвери для gtx 960, потім змінив відеокарту, щоб підтягнути драйвери актуальні, але результату не дало.
Додаткове живлення якщо що в нормі, і підключив кабель саме до відеокарти.
Поки не знаю що робити, прошу допомогти. Наразі перевіряв карту ще в знайомого, вона запускається але на моніторах все рівно немає сигналу і через d-port та hdmi.
відеокарта - rtx 2060 super ventus oc.
Обнови біос.
 

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
У знакомого карта новая или тоже старьё? В Биос нужно переключить для старых и новых по разному.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
ще мамка може не підтримувати її. Перевір на будь-якому іншому ПК, що запускалась. В мене таке було, коли підключав 2 роки назад 1660 GTX на старому ПК. Я поміняв на мамку з таким же сокетом, але іншим чіпсетом, тоді тільки відеокарта запустилась.
 
Останнє редагування:

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
вона запускається але на моніторах все рівно немає сигналу і через d-port та hdmi
Так може відекарта не працююча в принципі?
В мене була 2060. Коли вона підʼєднана по HDMI, при включенні ПК зображення відразу виводиться на DisplayPort (не побачити заставку біоса і т.п.) і зображення вже зʼявляється коли вхід у Віндовс. Відповідно, якщо підключили відразу в DP, то заставку біоса буде видно.
 
Зверху