ОЕП против АП

Я би вибрав тариф з


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    106

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Щоб не оффтопити в інших темах пропоную обговорити дану проблему тут.

Трохи пояснень до опитування:
Розмір АП і ОЩП вважати однаковим (наприклад 30 грн/місяць).
Під дорожчими дзвінками без АП/ОЩП мається на увазі МТС Перший, КС Класичний і т.п. тарифи
 
Останнє редагування:

Mike_84

Borg Warner
Реєстрація
26.10.07
Місто
Львів
Телефон
fold5, razr 5g
ОЕП і АП, по суті одне й те саме, тільки з різним виглядом.
Тут важко сказати, треба дивитись на кожен тариф індивідуально.

ПС: зараз на тарифі з АП в 120 грн, і нікуди з нього злазити не буду
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Особисто я вважаю АП на передплаті - найбільшим злом. По суті вона перетворюється на контракт.
Я за ОЩП так-як він залишає більше простору для маневрів.
Внесені кошти можна:
1) використати на замовлення додаткових пакетів послуг
2) переказати іншому абоненту (продати в маркеті)
3) Збирати, а потім перейти в тариф з АП.
Позитивно я відношусь тільки до АП, що знімається по факту використання послуги (МТС Супер свобода)

А взагалі, найкращими були б чесні тарифи (Алло), правд оператори їх не хочуть...

Добавлено через 46 секунд
Надо добавить пункт: „Дешеві ціни на інших операторів, майже 0 в мережі та без ОЩП/АП”. :D

+ губозакаточну машинку
 
Останнє редагування:

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
та ну. Я серьезно... Если были бы тарифы что-то вроде:
1 копейка в сети и 10 на других без ПЗС, АП, ОЕП...
То такой тариф был бы идеальным для малоговорящих, и для тех, кто живет по принципу„сколько наговорил - столько и плачу”. А ОЕП и АП - единое зло.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Если были бы тарифы что-то вроде:
1 копейка в сети и 10 на других без ПЗС, АП, ОЕП...
То оператори б збанкрутували.
Треба бути реалістами.
На "чесні тарифи" можна розраховувати порядку 10-20 коп в мережі і 50-99 на ворогів
 
  • Like
Реакції: Yes

D. Shmurge

Слава Украине!
Реєстрація
15.04.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung E1182 (2 сим)
И самое главное, например в МТСе, АП в 2,5 раза меньше ОЕП и в этом случае АП становиться лучше. Если кто использует СМС, инет, то ему лучше ОЕП, кто только звонки в случае с МТС и Лайф - лучше АП
 
  • Like
Реакції: Yes

Mobijolo

Заблокирован
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киевская область
Телефон
Huawei G700
Почему нету варианта "ОЩП, 0 в мережі, дешевими дзвінками на інші мережі (Билайн 29, ПВ)" ?
ОЩП правда не 30 а 40 гривен.
 
Реєстрація
03.09.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy S21
Для меня идеальный вариант - это некий базовый тариф к которому можно подключать/отключать дополнительные услуги за АП/ОЕП и прочие аббревиатуры :) По типу услуги Доходный МТС.
Т.е. некое подобие такого конструктора тарифов "собери сам"
Но так как такого еще ни один оператор не предложил, приходится жить за бонусы :)
 

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Я в свое время перешел с ОЕП в 35 грн, на АП в 15 грн. В целом получилось что затраты уменьшились, потребление осталось на прежнем уровне :)
 

Mobijolo

Заблокирован
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киевская область
Телефон
Huawei G700
Вот бы оператор предоставлял возможность самому выбирать: при равных тарифах либо АП, либо ОЩП (АП должна быть значительно меньше чем ОЩП). А то неиспользованный ОЩП тупо на счету накапливается.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Трудно ответить в опросе.
Сейчас такая ситуация (на МТС например), что 12 грн/мес. абонплата или 30 грн/мес. ОЕП - тут я бы выбрал однозначно абонплату. А если было бы 30/30 - то выбрал бы ОЕП. Поэтому трудно голосовать.

"ОЩП, 0 в мережі, дорогими дзвінками на інші мережі (Вільний Life)"

В "Свободном life" дорогие звонки на внешку 39 копеек? А где-то есть намного дешевле при ОЕП и 39 коп. внешка?
 

volga

Заблокирован
Реєстрація
14.02.12
Місто
Киев
Мається на увазі, що АП і ОЩП співставні ~30-40 грн/місяць
странный вопрос :

- ты пользовался связью месяц и у тебя 40 грн. после пополнения остались на счёте,
- ты пользовался связью заплатив за это 40 грн. и в конце месяца у тебя на счёте НОЛЬ

что лучше?

40 грн. на счёте или ноль грн. ? - думаю мнения умеющих считать сильно различаться не будут :D
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
PRADA, :eek: ого я думав, що там по 1 грн.

Добавлено через 56 секунд
думаю мнения умеющих считать сильно различаться не будут :D
Ну дехто доказує в темах про зміни тарифів КСом, що АП краще...
 
Останнє редагування:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Для меня идеальный вариант - это некий базовый тариф к которому можно подключать/отключать дополнительные услуги за АП/ОЕП и прочие аббревиатуры :) По типу услуги Доходный МТС.
Т.е. некое подобие такого конструктора тарифов "собери сам"
Но так как такого еще ни один оператор не предложил, приходится жить за бонусы :)

А внимательно присмотреться к Интертелекому? Они начинают внедрять нечто подобное.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
А внимательно присмотреться к Интертелекому? Они начинают внедрять нечто подобное.
Это у вас в Одессе можно "присмотреться" к Интертелекому, а у нас почти никто не знает что это такое.

И если всё окружение на life (или МТС, или Киевстар), то что значит "внимательно присмотреться к Интертелекому"?
 
Зверху